در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

تصویر صفحه اول سایت مایکروسافت در سال 94

توسط H@med » سه شنبه 19 شهریور 1387 17:50

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Major

Major

نماد کاربر
532

تاريخ عضويت

چهارشنبه 3 اسفند 1384 17:25

در همين نزديكي...

آرشيو سپاس: 220 مرتبه در 65 پست

توسط Masoud » چهارشنبه 20 شهریور 1387 02:14

اين عكس رو ديگه از كجا آوردين؟!!!  از تو  آرشيو كامپيوتر  بيل گيتس؟!!؟ :-O

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » چهارشنبه 20 شهریور 1387 07:10

البته اون زمان صفحات پويا چيزي بسيار نادر بود که نميشد به شرکتي براي استا بودن وبش ايراد گرفت حتي ميکروسافت. از نظر گرافيک هم با توجه به پشتيباني ويندوز 1/3 از گرافيک بسيار پايين (کمتر از 12 بيت) سايت ها امکان اون را نداشتن که طراحي هاي گرافيکي مثل امروز داشته باشند.

البته تعداد کاربران کم هم خودش موجب شده بود که کمتر به فکر استفاده از صفحات پويا بيوفتن البته جرقه اين صفحات در سالهاي 90 زده شد اما رشد چشمگير آن از سال 96 بود.

بين خودمون باشه اما اين سايت مايکروسافت بيشتر مناسب سايت گوگولي :-D  مگولي بوده ها ::ns
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Major II

Major II

نماد کاربر
164

تاريخ عضويت

يکشنبه 7 خرداد 1385 13:05

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط blogxp » چهارشنبه 20 شهریور 1387 08:54

یه سوال دارم .

تو سال 94 این سایت با چه ویندوز و با چه اینترنت اکسپلورری باز شده ؟
ما زندگی میکنیم و میمیریم بدون اینکه امیدی داشته باشیم .
my drying bride

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » چهارشنبه 20 شهریور 1387 14:07

blogxp, من که گفتم. البته خود آقا هامد بهتر مي دونند. اما اون زمان در سيستم ها تازه اينترنت اکسپلورر ايجاد شده بود و خيلي ضعيف بود. در اون زمان دوران قدرت مررگري بود که امروزه خيلي ها اسمش را هم نمي شناسند و تازه چندي پيش خبر از انحلال تيم برنامه نويسي اون داده شد و ديگر نسخه جديدي از اون نخواهيم ديد.

اون زمان اکثراً با مرورگر " نت اسکيپ " کار مي کردند، هر چند محيط دوستانه اي نداشت اما ابزار کاملاً حرفه اي بود.

ويندوز هم عمدتاً 1/3 بودند. البته در ان دوران بيشتر افراد از اينترنت فقط براي يوزنت استفاده مي کردند.

:?  البته اين اطلاعات من هست، اون زمان من خيلي کوچيک بودم  :o  درست نمي دونم.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Moderator

Moderator

نماد کاربر
935

تشکر کرده: 120 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 6 تیر 1386 02:01

I.R.Iran

آرشيو سپاس: 3600 مرتبه در 672 پست

توسط CentralWeb » چهارشنبه 20 شهریور 1387 14:35

سلام

مي خواستم بگم خدا را شاکرم که اون قديم ترها با رايانه آشنا نبودم

و اگرنه از هرچي رايانه و اينترنت و... هستش بدم مي آمد و ديگه اصلا سراغ رايانه هم نمي رفتم...

اين چيه حالا...

سايته و يا دوتا تصويرپاره به هم چسبوندن...
شايد زمان خودش اوج تکنولوژي بوده اما براي حالا هيچي نيست...

با تشکر

:grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  | ***  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  *** |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تاريخ عضويت

توسط Solver » چهارشنبه 20 شهریور 1387 23:31

راستش من هيچ وقت کلاس رايانه نرفتم. بشتر از تحقيقات چيز ياد گرفتم. دليل عمده اون هم اين بود که اون زمان که کوچيک بودم و دنبال بازي با رايانه، يک رايانه داشتيم با مشخصات زير:

رم: 4 مگابايت

هارد: 8 گيگ (واسه خودش خيلي بود)

البته فلاپي درايو هم داشتيم از اين "1.44 ها

مانيتور هم از اين حسابي گرد ها 15

يه کيس که با کليد روشن و خاموش مي شد نه شاسي.

خلاصه مدت ها پدر حاضر به ارتقا نبود و تلاش من و برادر بزرگم بي فايده بود، فقط گاهي با پول عيدي يک چيز جديد مي خريديم. خاطره خريدن مودم و همينطور لوح فشرده خوان چيزي فراموش نشدني براي من و برادرم هست.

اما همين عقب ماندن ما از ديگران از نظر سخت افزار و در کنارش علاقه ما به رايانه باعث شد که جز کارهاي درست حسابي، نتونيم به کاراهاي ديگه مثل: بازي، آرشيو سازي از فيلم و عکس (به علت هارد کم ظرفيتي که داشتيم) و ياخيلي کاراي ديگه بپردازيم، البته بماند اين ميون من از برادر بزرگم پيشي گرفتم  :grin:

اما شايد در مورد من اگر اون زمان يک رايانه مدل بالا داشتم، همش سرگرم مي شدم و همين 2 کلمه چيز هم ياد نمي گرفتم. :(