در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با دستاوردها و اخبار نيروي هوايي ايران به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
18

تشکر کرده: 17 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 13 شهریور 1387 10:32

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 2 پست

شفق 3

توسط torkamans » شنبه 23 شهریور 1387 11:21

torkamans

بچه ها میدونستید شفق 3 هم در کاره من عکسشو دارم که بعدا میزارم بالهاش کمی از شفق 1.2 به عقب کشیده تره و 2010 معرفی میشه نضر شما چیه. :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Captain I

Captain I

نماد کاربر
879

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 4 دی 1386 13:32

سلماس

آرشيو سپاس: 1613 مرتبه در 264 پست

توسط Hadi1001 » شنبه 23 شهریور 1387 11:39

مگه شفق 1 و 2 رو معرفي کردند که شفق 3 رو معرفي بکنند
دعا مي كنم خدا از تو بگيرد هر آنچه كه خدا را از تو مي گيرد.

Frenzied Poster

Frenzied Poster

no avatar
412

تاريخ عضويت

سه شنبه 27 فروردین 1387 10:20

آرشيو سپاس: 56 مرتبه در 35 پست

توسط A10 » شنبه 23 شهریور 1387 12:26

اگه همينطوري پيش بريم در آينده نزديك تو اين سايت  از شفق 20  و 30  هم   صحبت مشه  .

Fast Poster

Fast Poster

نماد کاربر
221

تاريخ عضويت

چهارشنبه 28 آذر 1386 22:30

آرشيو سپاس: 315 مرتبه در 92 پست

توسط don_Hirbod » شنبه 23 شهریور 1387 13:13

بعيد نميدونم چون شفق يك هما مدل كوچك جسه آزمايشي بود كه فيلمشو نشون دادن
شفق 2 هم با ابعادي تغريبا متوسط در دو مدل هوا پايه و زمين پايه طراحي و ساخته شده در نتيجه اين گفته شما حتي اگر از روي شوخي هم باشه بعيد نيست  :-(  :-(
چو ايران نباشد تن من مباد

Captain

Captain

نماد کاربر
557

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 01:22

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 41 پست

Re: شفق 3

توسط torabi89 » شنبه 23 شهریور 1387 13:37

torkamans نوشته است:torkamans

بچه ها میدونستید شفق 3 هم در کاره من عکسشو دارم که بعدا میزارم بالهاش کمی از شفق 1.2 به عقب کشیده تره و 2010 معرفی میشه نضر شما چیه. :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:  :grin:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

دوست عزیز اگه داری الان بزار نه بعدا ! وقتی کسی ادعایی رو مطرح میکنه باید سند و مدرکش رو هم همزان با اون ارائه کنه. :-?  
فکر نمیکنم چیزی که شما در اختیار داشته باشی سری و طبقه بندی شده باشه که ترس این رو داشته باشی که به دست دستگاه های اطلاعاتی بیگانه بیفته !!!!!
برادر من تاپیکی که زدی نه مطلبی داره نه عکسی تاپیک زدی که فقط شکلک بفرستی ! :-?

واقعا برای سنترال کلابز متاسفم یه زمانی به فروم های عربی بخاطر خیال پردازی هاشون و حرف های بی سند و مدرکشون میخندیدم اما الان که نگاه میکنم میبینم این سایت هم
به محلی برای مطرح کردن ادعا های بی مدرک و و گاهی اوقات نامعقول و خیال پردازی های عده ای از کاربران تبدیل شده.
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)

Frenzied Poster

Frenzied Poster

no avatar
412

تاريخ عضويت

سه شنبه 27 فروردین 1387 10:20

آرشيو سپاس: 56 مرتبه در 35 پست

توسط A10 » شنبه 23 شهریور 1387 16:03

don_Hirbod

عزيزم  هر وقت  شفق يك را ديدي پريد فكر  شفق 2 باش  ببين  چقدر آش شور شده كه هادي عزيز هم   داد و بيدادش  بلند شده  هر وقت  گفتند صاعقه و آذرخش   چه توانايي هايي  داره  بعد بيايم  و پزش را بديم  هواپيماي نمايش داده شده به عنوان   آذرخش حتي در شماره  سريال هم با اف 5  مو نميزنه  ببينيد نيروي هوايي دوست و دشمن را چي فرض كرده كه  حتي زحمت تغيير شماره سريال را به خودش نداده

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1634

تشکر کرده: 2287 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » يکشنبه 24 شهریور 1387 01:15

torabi89,  جان صبور باشيد .
هر چند دور از ذهنه ولي ايشان گفتن عکس را در آينده  :P  قرار ميدن ، هنوز 3 ساعت نشده شما منتظر پاک يا قفل شدن تاپيک هستيد . کمي صبر کنيد اگر عکسي قرار داده نشد احتمالا مديران رسيدگي ميکنن .
شايد اين بنده خدا يک عکسي رو اشتباها ميگه شفق 3 !

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

New Member

no avatar
18

تاريخ عضويت

توسط torkamans » دوشنبه 25 شهریور 1387 10:03

TORKAMANS

M-ATF
این پروژه بطور مشترک بین ایران و روسیه در حال پیگیریست زمانی که روسیه به پروژه ی Integral پشت کرد ایران این پروژه را مورد توجه قرار داد و بر اساس آن پروژه ی شفق را طراحی نمود ولی این پایان M-ATF نبود چرا که مدلی نمایشی از آن در نمایشگاه کیش 2005 به نمایش گذاشته شد اطلاعات بیشتر در دست نیست(جز آنکه شباهت این طرح با شفق بسیار زیاد است بخصوص در مدل تکنفره رزمی)

این شفق 2 که مدل  جنگنده شفق 1 است :

:-o  :-o
این هم شفق 3 :-?  :-?  :-?

از 9torabi8 جان تشکر میکنم که بقیه رو به ارامش دعوت کرد. : :smile: smile:

Captain

Captain

نماد کاربر
557

تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آذر 1385 01:22

آرشيو سپاس: 68 مرتبه در 41 پست

توسط torabi89 » دوشنبه 25 شهریور 1387 11:23

دوست عزيز تصاويري که شما قرار دادي چيز جديدي نيست ! بسيار بسيار قديمي هستن و شايد اگر در تاپيک هاي مربوط به شفق تو همين سايت هم بگرديد اون ها رو پيدا کنيد.

دوم اينکه اينا که شما عکس ماکتش رو گذاشتي طرح هستن و تا به الان هيچ دليل و مدرکي بنا بر عملي شدن اين طرح ها وجود نداره.
و همونطور که دوستان اطلاع دران تو نيروي هوايي بسياري طرح ها بودن که يا نيمه تمام موندن و يا اينکه روي کاغذ باقي مونده و آرشيو شدن.

اگر مدرکي دال بر اينکه اين طرح ها عملي شدن و ساخته شدن دارين اون رو بزاريد تا هم من و هم بقيه کاربران و علاقه منداني  که عاشق نيروي هوايي عزيزمون هستين رو خوشحال کنيد.
:razz:
اگر علم در ثريا باشد مردماني از سرزمين پارس به آن خواهند رسيد. پيامبر اکرم (ص)

New Member

no avatar
18

تاريخ عضويت

توسط torkamans » چهارشنبه 27 شهریور 1387 10:56

torkamans

دوستان خدمت شما عرض كنم كه برنامه ساخت جنگنده بسيار پر هزينه است ونميشود يهو اون را حذف كرد برنامه ساخت شفق با مدل امزشي آن يعني شفق 1

پشتيماني زميني شفق 2 و سپس شفق 3 كه مدل جنگنده ان است پايان مييابد به دليل مشكل بودن ساخت جنگنه دو يا سه سال ديرتر از بقيه به پايان ميرسد

ماكتي كه تو نمايشگاه نيروي هوايي به ديد همگان ميگزارند كه بي پايه و اساس نيست .

Captain I

Captain I

نماد کاربر
879

تاريخ عضويت

سلماس

توسط Hadi1001 » چهارشنبه 27 شهریور 1387 11:28

torkamans, عزيز من فکر کردنم مي خواهي عکس جديدي بزاري اينو من ده مرتبه در همين سايت ديدمش نه بابا بازم بايد منتظر باشيم تا بلکه اين طرح گفته بشه مي گفتند در رزمايش مدافعان اسمان جنگنده ي جديد مي زارند ولي کو ما که نمي بينيم

Captain I

Captain I

نماد کاربر
879

تاريخ عضويت

سلماس

توسط Hadi1001 » چهارشنبه 27 شهریور 1387 15:48

چرا فکر مي کني من مخالف نيروي هوايي و طرحاشم اگه پست هاي قبلي منو ببينيد متوجه ميشيد که من کاملا موافق نيرو و طرحاشم دوستان ديگر هم مي دونند ولي اينجا بايد گله گذاري کرد بايد گفت که چرا جنگنده ي جديد رو نمايي نمي شه چرا رزمايش پوشش خبري داده نميشه پس کو اون جنگنده اي که سرلشگر صالحي قولشو داد کو ؟

بعدي

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 4 مهمان