در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 24 شهریور 1387 01:23

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

چطور ميتونم يك فروشگاه اينترنتي ايجاد كنم

توسط hami-rapier » يکشنبه 24 شهریور 1387 01:29

سلام .
ايا راهي رو ميشناسيد كه به وسيله اون بتونم يك فروشگاه اينترنتي ايجاد كنم كه با پست همكاري داشته باشه و نيازي به همكاري با سايتي مثل ايران ماركت سنتر هم كه كلي پول ميگيره نباشه . و بشه با يك هاست و دامين مجاني تو وب كار رو شروع كرد و فقط به طور مستقيم با پست همكاري كرد . ( پوس پول رو بگيره هزينه خودشو كسر كنه و قيمت كالاي منو بريزه به حساب )  :D

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » يکشنبه 24 شهریور 1387 14:50

hami-rapier, عزیزمن یک مدت دنبال انجام این کار بودم و با اداره پست شهر خودمون هم تماس گرفتم و راجب این موضوع سوال کردم و اینجور پاسخ دادن که من فقط می تونم با شرکتهایی (  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ) که با پست قرداد دارن همکاری کنم و پست خودش مستقیما چنین کاری رو انجام نمیده.حالا به نظر من بهترین کار برای شما اینکه تلفن رو برداری و با اداره مرکزی پست شهر خودتون تماس بگیری و اطلاعات کاملتری دریافت کنی :-)
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد