در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » جمعه 5 مهر 1387 22:42

من نميدونم چرا شما به سريال بزنگاه گير داديد؟
چرا هيچ كس به سريال مرگ تدريجي يك رويا گير نميده؟فحاشي در حد اعلا.بزن بزن چند تا زن و فحاشي با فحش هاي ركيك.فحش دادن به پدر و مادر همديگه.ترويج شراب خوري"تو قسمتي كه امروز يعني 5 مهر نشون داد".ترويج دروغ.
نكنه چون كارگردانش فريدون جيرانيه كسي جرات اعتراض نداره.شايدم صدا و سيما صداش رو در نمياره؟به نظر شما سريال مرگ تدريجي يك رويا از بزنگاه بهتره؟
توي بزنگاه مثلا  مساله اعتياد رو براي بد جلوه دادن اعتياد به مردم و يه جور آموزشه كه نشون ميدند.اما توي سريال مرگ تدريجي يك رويا فحاشي و شراب خوري و كتك كاري و ... نه براي آموزش كه براي مثلا جذاب شدن سريال نشون ميدند.
در ضمن
bigharar2 نوشته است:شايد به خاطرذ مطلبي كه مينويسم بن يشم اما به درك بزار حرفم رو بزنم
جامعه ي ما خيلي از اين چيزي كه ميبينيد بدتره ديگه تعطيل كنين اين بچه بازيتونو  بسه تا كي مثل كبك سرتون كردين زير برف و به اراجيف گوش ميديد تا كي مثل الاغ حرف هاي ديگران رو تكرار ميكنيد اگه تو نديدي عزيز من ديدم
دختر خانواده تنهايي توي مرد ها جيغ و داد ميكنه من ديدم مرده رو تو اتاق ها ميگردونن

از bigharar2 خواهش ميكنم كه ادب رو رعايت كنند.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » شنبه 6 مهر 1387 13:40

راجب بزنگاه باید بگم که حقیقت مثل ته خیار تلخه.این چیزی که وجود داره
اما در مورد سریال "مرگ تدريجي يك رويا" حالم از این فیلم بهم می خوره تمام فیلم کلوزآپ این دخترس
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

قبلي