وحشتناک ترین سلاح تاریخ ساخته شد!

در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي زميني به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 264 بار

وحشتناک ترین سلاح تاریخ ساخته شد!

پست توسط M.Schumacher » چهار شنبه 10 مهر 1387, 5:03 pm

این سلاح که با نیروی مغناطیسی کار میکند توانایی شلیک 1 میلیون گلوله رو در دقیقه دارد!
با ورود این سلاح به خدمت انقلابی در سیستم های پدافندی و ضد تانک و حتی هوا یه هوا ایجاد میشود.
هر هلیکوپتر اپاچی توانایی حمل 4 مقر از این سلاح ها رو دارد یعنی توانایی حمل 4 میلیون گلوله که در یک دقیقه با هم شلیک میشود.
این گلوله ها دارای انرزی جنبشی بسیار بسیار بالایی هستند و وقتی به هدف برخورد میکنند چیزی از اون باقی نخواهد ماند!
یعنی هدف اگر در پناه هم باشد این گلوله ها از پناه گاه رد شده و اون رو منهدم میکنند!
خدا میداند اگر این اپاچی به روی یک لشکر پیاده بره چی از اون لشکر باقی خواهد ماند!
در صورت نصب این سلاح به عنوان پدافند بر روی ناوها دیگر قدرت پدافندی ناو صدر در صد شده و احتمال حمله به ناو یا موشک صفر میشود.این سلاح به صورت 8 تایی روی جنگنده های تهاجمی نصب میشود.
یعنی یک جنگنده در یک دقیقه میتواند 8 میلیون گلوله به هدف شلیک کند!
این سلاح در کالیبر های مختلف تولید میشود و با برخورد مدل ضد تانک اون به تانک به علت انرزی جنشی بسیار بالای گلوله تانک پودر میشود!
خودتان فیلم مربوطه رو ببینید!!!!
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

[HIGHLIGHT=#f2f2f2][FONT=System]It's nice to be important,But it's important to be nice  

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4578 بار

پست توسط كيارش » چهار شنبه 10 مهر 1387, 6:30 pm

در حال حاضر موشك هاي دوش پرتاب نسل جديد فرصت نخواهند داد كه خلبان آپاچي فرصت جيغ كشيد نداشته باشه چه برسه به ... :::Pبعدش هم دوست عزيز اينا فقط ساچمه اند تا اونجا ديده مي شه توسط من .بعيد مي دونم حتي اين سيستم عملياتي بشه
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1856 بار
سپاس‌های دریافتی: 3545 بار

پست توسط sand_fighter » چهار شنبه 10 مهر 1387, 7:59 pm

حتی اگر 1 میلیون ساچمه را نیز بدونه در نظر گرفتن وزن و جرم اون در نظر بگیریم باز هم نمیشه اون رو روی هلیکوپتر نسب کرد چون منبع انرژی لازم طبق انچه شما گفتید به اندازه ای بزرگ است که نمیشه اون رو با هلیکوپتر حمل کرد مخصوصا با آپاچی
این مطلب رو قبلا توی aerospacetalk نیز نوشته شده بود .
فقط احمق ها باور می کنند که تانک با آن زره سنگین با گلوله ساچمه پودر بشه !!!!
آقای M.Schumacher لطفا یک بار خودت مطلب رو بخون آیا شما خودت باورت میشه که یک همچین سیستمی وجود خارجی داره ؟

Captain II
Captain II
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 140 بار
تماس:

پست توسط Danial_4139 » چهار شنبه 10 مهر 1387, 10:34 pm

sand_fighter نوشته شده:حتی اگر 1 میلیون ساچمه را نیز بدونه در نظر گرفتن وزن و جرم اون در نظر بگیریم باز هم نمیشه اون رو روی هلیکوپتر نسب کرد چون منبع انرژی لازم طبق انچه شما گفتید به اندازه ای بزرگ است که نمیشه اون رو با هلیکوپتر حمل کرد مخصوصا با آپاچی
این مطلب رو قبلا توی aerospacetalk نیز نوشته شده بود .
فقط احمق ها باور می کنند که تانک با آن زره سنگین با گلوله ساچمه پودر بشه !!!!
آقای M.Schumacher لطفا یک بار خودت مطلب رو بخون آیا شما خودت باورت میشه که یک همچین سیستمی وجود خارجی داره ؟

دوست من یک علم به نام فیزیک هست که توسط اون چیزی غیر ممکن نیست ، نمی دونم چی شده که شما فکر می کنید ممکنه اون گلوله ها ساچمه باشه ؟؟؟
اگر هم ساچمه باشه قرار نیست که با تفنگ بادی شلیک بشه که تاثیری نداشته باشه :-o
اگر شما میدونستی که همین ساچمه وقتی با سرعت 2 ماخ شلیک بشه میتونه از یک دیوار فلزی به ضخامت 10 cm عبور کنه اونوقت این فکر رو نمی کردی !

100% نه گلوله در کاره و نه ساچمه ای شاید گلوله های اورانیوم باشه ...

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط sand_fighter » چهار شنبه 10 مهر 1387, 11:31 pm

همان علم فیزیک میگه شلیک 1 میلیون تیر نیاز به انرژی زیادی داره که توسط هلیکوپتر آپاچی نمی تونه حمل بشه .
با علم فیزیک امروز من دارم بحث می کنم نه 60 سال آینده که علم فیزیک پیشرفت کنه !!
ما هم نگفتیم قرار با تفنگ بادی شلیک بشه ما تیر ساچمرو مثال زدیم چون می خواستیم در بهترین شرایت که آپاچی بتونه 1 میلیون از این تیر رو حمل کنه که غیر ممکن است بحث رو پیش ببریم
عزیزم من می دونم که تیر ساچمه با سرعت 2 ماخ چه خسارتی رو ایجاد می کونه ولی آیا وسیله و جنگ افزاری ساخته شده که تیر ساچمرو با سرعت 2 ماخ شلیک کنه؟
آهان شما داری بدترش می کنی 1 میلیون تیر اورانیوم؟؟؟؟ که به وسیله آپاچی حمل بشه ؟ وزن این حجم ارانیوم سنگین (مه باید غنی شده باشه )میدونی چقدر می شه ؟
بعد از آن این جنگ افزار بردش چقدر است ؟ مسلما زیاد !!! پس اگر این جنگ افزار جوری که آمریکایی ها مدعی شدن باشد یعنی شلیک موشک یا هر جنگ افزار حمل کننده و بعد انفجار (شلیک 1 میلیون گلوله !!) خود آپاچی هم در تیر رس این جنگ افزار خواهد بود و این یعنی ...

بحث اصلی سر این نیست که آپاچی نتونه این جنگ افزارو حمل کنه بحث سر این است که این مقدار انرژی لازم جهت شلیک 1 میلیون گلوله به قول شما اورانیم برای هر گلوله به قدری زیاد است که نمیتوان اون رو با هر هلیکوپتر دیگه ای حمل کرد !!
ولی میشه این سامان رو روی ناو ها یا رو زمین نسب کرد که اون به تور کلی بحث جدا گانه ای است که باز هم می شه ازش 1 میلیون اشکال گرفت

این ها اکثرا جنگ روانی است زیاد توجه نکن :m:a

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » پنج شنبه 11 مهر 1387, 7:56 am

اون طور که من در تصاوير ديدم گلوله هاي اين سلاح جرم دارن ( ليزري نيستن ) و در کاليبرهاي 80 ميليمتري ، 40 ميليمتري ، 9 ميليمتري و کاليبرهاي ريز تر توليد ميشن .
در ضمن اينکه چيز خاصي نيست . من فکر کردم اين يک ميليون گلوله فقط از يک لوله شليک ميشه . ولي بعد ديدم اون سلاح مجموعه ايه از مثلا 100 لوله که در کنار هم قرار گرفتن و مجموعا يک ميليون گلوله در دقيقه شليک ميکنن . وقتي يک اسلحه هجومي با يک لوله ، ميتونه 1000 گلوله در دقيقه شليک کنه ، اصلا دور از ذهن نيست که يک چنين آتشباري با اون همه لوله اي که داره بتونه اون حجم آتش داشته باشه .
ولي نقطه عطفي که داشت اونجا بود که اين سلاح خشاب نداره و در واقع تعداد زيادي گلوله ( مثلا 20 تا ) در داخل هر لوله پشت سر هم جاي ميگيرن ! براي شليک هم نيازي به ضربه زدن به ته چاشني نيست ، چون گلوله هاش اصلا چاشني ( به صورتي که ما تصور ميکنيم ) ندارن ! در داخل هر لوله تعدادي گلوله پشت سرهم قرار گرفته که اين گلوله ها حتي پوکه هم ندارن ! و طرز کار سلاح به اين صورته که با فشردن ماشه ، امواج يا نيرويي در لوله سلاح ايجاد ميشن که اين امواج موجب تحريک ( به شکلي خاص ) قسمت انتهايي گلوله ها ميشن و گلوله ها به ترتيب شليک ميشن .

جون ميده براي سيستم پدافندي .

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

New Member

پست توسط ali galdari » شنبه 13 مهر 1387, 1:08 am

قابليت پرتاب يك ميليون در دقيقه بمعناي حمل يك ميليون گلوله نيست

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط sand_fighter » شنبه 13 مهر 1387, 2:55 am

آمریکا مدعی شده هر هلیکوپتر آپاچی 4میلیون از این گلوله هارو حمل می کنه بعد شما میگی دقيقه بمعناي حمل يك ميليون گلوله نيست؟؟؟؟

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » شنبه 13 مهر 1387, 6:33 am

اگر وزن هر گلوله کاليبر 45 اين سلاح رو حداقل فقط 5 گرم حساب کنيم ، آپاچي بايد بتونه فقط 20 تن گلوله از زمين بلند کنه . که اين محاله .
پس گلوله ها حتما از نوع با کاليبر بسيار پايين هستند که در اون کليپ که من ديدم به اونها " پودر " ميگفت . بر فرض که هر گلوله " پودر " 1 گرم وزن داشته باشه يعني آپاچي بايد 4 تن گلوله از زمين بلند کنه . به غير از لانچر اونها و ساير تجهيزات بالگرد .
فکر نميکنم گلوله 1 گرمي بتونه تانک يا حتي جيپ رو به پودر تبدیل کنه ! هر چقدر هم که تعدادشون زياد باشه . ولي براي نفرات دشمن بي اندازه خطرناکه . چون اونطور که من در کليپ ديدم اون سلاح به صورت واگرا هم شليک ميکنه که با اين کار ميتونه محدوده وسيعي رو تحت پوشش آتش خودش قرار بده .

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

Frenzied Poster
Frenzied Poster
سپاس‌های ارسالی: 32 بار
سپاس‌های دریافتی: 41 بار

پست توسط A10 » شنبه 13 مهر 1387, 8:18 am

ولي براي نفرات دشمن بي اندازه خطرناکه . چون اونطور که من در کليپ ديدم اون سلاح به صورت واگرا هم شليک ميکنه که با اين کار ميتونه محدوده وسيعي رو تحت پوشش آتش خودش قرار بده

درواقع مانند نوعي بمب خوشه اي عمل ميكنه با اين تفاوت كه قابليت كنترل بيشتري دارد

New Member

پست توسط ali galdari » شنبه 13 مهر 1387, 12:47 pm

يك گرم ميدانيد يعني چه . به اندازه يه نخود لپه . بلند كردن 4 تن توسط آپاچي هم جاي سئوال داره
بهرحال بايد به عقل رجوع كرد نه هر آنچه شنيديد و خوانديد در ضمن مرگبارترين و وحشتناك ترين سلاح بمبها و موشكهاي اتمي است نه اين اسلحه

Captain II
Captain II
نمایه کاربر

پست توسط sand_fighter » شنبه 13 مهر 1387, 1:09 pm

A10 نوشته شده:
ولي براي نفرات دشمن بي اندازه خطرناکه . چون اونطور که من در کليپ ديدم اون سلاح به صورت واگرا هم شليک ميکنه که با اين کار ميتونه محدوده وسيعي رو تحت پوشش آتش خودش قرار بده

درواقع مانند نوعي بمب خوشه اي عمل ميكنه با اين تفاوت كه قابليت كنترل بيشتري دارد

بله و این سلاح 4 تن وزن داره (شاید هم بیشتر) که عمرا آپاچی بتونه 4 تن رو حمل کنه (این منهای حمل انرژی لازم جحت شلیک 4 میلیون از این گلوله ها است)

ارسال پست

بازگشت به “ادوات زميني”