در اين بخش مي‌توانيد کليپ و تصاوير زيباي خودرو را مشاهده کنيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
89

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 5 مرداد 1387 18:38

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

توسط hamrazm » شنبه 13 مهر 1387 13:19

خداي من ! ! !  :lol:
روزت را با انديشه مرگ آغاز کن

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1634

تشکر کرده: 2286 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » شنبه 13 مهر 1387 23:35

ميشه يک دليل قانع کننده بياريد که اين طرح يک طرح بي مورد و بي خاصيته ( غير از قيمت ) ؟ شايد من هم قانع شدم  :?
در ضمن در مورد سورن فقط کافيه که تناسبي بين ابعاد ماشين با اندازه چراغها بگيريد ، اونوقت متوجه ميشيد چقدر زشت و ناشيانه طراحي شده . با اون گلگيرهاي کوتاهش که مثل پاچه برمودا شده !

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

Captain II

Captain II

نماد کاربر
386

تشکر کرده: 604 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 24 اردیبهشت 1386 14:15

کرمان

آرشيو سپاس: 1113 مرتبه در 163 پست

توسط SA@M » يکشنبه 14 مهر 1387 00:14

:AA: خدا شفاشون بده! همچین طرحی حتی روی کاغذ آوردن هم خجالت داره :-o
اندکی صبر سحر نزدیک است...
اينك آخرالزمان

Frenzied Poster

Frenzied Poster

no avatar
412

تاريخ عضويت

سه شنبه 27 فروردین 1387 10:20

آرشيو سپاس: 56 مرتبه در 35 پست

توسط A10 » يکشنبه 14 مهر 1387 09:37

اگر كمي عادلانه   به سورن  نگاه كنيم  ماشين  خوبي را خواهيم ديد ولي كمي گران هست

Captain II

Captain II

نماد کاربر
423

تاريخ عضويت

شنبه 9 دی 1385 20:41

آرشيو سپاس: 290 مرتبه در 84 پست

توسط M.Schumacher » يکشنبه 14 مهر 1387 14:03

KH.I.A.2500 نوشته است:ميشه يک دليل قانع کننده بياريد که اين طرح يک طرح بي مورد و بي خاصيته ( غير از قيمت ) ؟ شايد من هم قانع شدم  :?

منظورتون کدوم طرحه!!!؟؟
It's nice to be important,But it's important to be nice

Captain I

Captain I

نماد کاربر
773

تاريخ عضويت

پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387 22:39

آرشيو سپاس: 1176 مرتبه در 308 پست

توسط bill.goldberg » يکشنبه 14 مهر 1387 14:22

ناگفته نماند كه اين خودرو به خاطر اينكه امسال سال نوآوري و شكوفايي است معرفي شده.

امسال ايران خودرو مفتخر به دريافت لوح تقدير ساخت مزخرف ترين خودروي تاريخ شد.

ما مي توانيم

:smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:  :smile:

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » يکشنبه 14 مهر 1387 15:04

تا حالا پرايد و پژو رو تبديل به وانت كردند.خدا به داد كمري و سوناترا و آزرا و ... برسه
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Major II

Major II

نماد کاربر
207

تاريخ عضويت

جمعه 20 مهر 1386 21:40

آرشيو سپاس: 234 مرتبه در 63 پست

توسط AMIR-Z » دوشنبه 15 مهر 1387 00:36

خواسته مشتری اصلا" براشون مهم نیست ! هدف فقط چاپیدن مردمه که بحمد الهی تو اینکارشون تا بحال بسیار موفق عمل کردن ! ماشینی که تحویل مردم میدن با چند برابر قیمت تمام شده خودشون ( که خدا میدونه 5 ، 6 ، 7 برابر و هر چی زورشون برسه !) تو پاچه مشتری بدبخت میکنن با اون کیفیت مزخرف که مشتری رو  میفرسه رو هوا ( نمونه پژو 405 هایی که خود بخود آتش میگرفت ، بخاطر یه شیلنگ بنزین 2 زاری که جنس بدی انداخته بودند ، واقعا" که ... واقعا" که... دیگه چی میشه گفت ... :-? )  راستی مسئولیت کشته شدن صدها نفری که به این طریق خاکستر شدن رو چه کسی گردن گرفت و تونستن چه کسی رو متهم کنن ! هیچی ... انگار نه انگار اتفاقی افتاده ، بعدش هم که معلومه ایران خودرو باید بشه پر سودترین کارخانه ماشین سازی دنیا !!! چرا نشه ... با نازلترین کیفیت پر رونق ترین و پر سودترین کارخانه اتومبیل سازی  :smile: با یه جابجایی موتور و عوض کردن طرح داخل یه مدل اینهمه فروش کردن ... مگه مریضه بیاد زحمت خودش بده و طرح یه اتومبیل با کیفیت و جدید رو بررسی کنه ... خدا از سرشون نگذره ...
تنها آنان که می دانند کجا را نگاه کنند می بینند .

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1634

تاريخ عضويت

توسط KH.I.A.2500 » دوشنبه 15 مهر 1387 02:37

AMIR-Z, زياد خودت رو ناراحت نکن ، شرکتهاي ايراني همه همين طوري هستن ولي هر چي باشه بهتر از پيکان وانته .
به طور کلي اين چيزها ( کيفيت پايين و قيمت بالا ) نتيجه سياست گذاريهاي يک عده بي سواده که با پارتی بازی و چاپلوسی بالا آمدن و شدن مسئول یا رئیس فلان قسمت مملکت .
M.Schumacher,  :-o  منظورم هين وانت روا هستش .

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

Major II

Major II

نماد کاربر
207

تاريخ عضويت

جمعه 20 مهر 1386 21:40

آرشيو سپاس: 234 مرتبه در 63 پست

توسط AMIR-Z » دوشنبه 15 مهر 1387 16:04

دقیقا" همینطوره تمام شرکتهای خودروسازی تو ایران چنین وضعیتی رو دارن ، اما من به حدی دلم از این شرکت پر هست که خدا میدونه !!! امیدوارم که تجهیزات این کارخونه تو آتش خشم و نفرت مردم یکسر بسوزه و نابود بشه !!! الهی آمین . ریشه ظلم و ستم و حق الناس کردن باید یه موقعی نابود بشه . سایپا هم همینجوره ، به عنوان مثال یکی از محصولات شرکت سایپا همین نیسان وانت    ( با نام آشنای " نیسان گاوی " ) هستش که واقعا" مایه بسی خجالته که هنوز دارن این ماشینو با این کیفیت بسیار بسیار بد تولید میکنن ، نمی دونم تا بحال سوار اون شدید یا نه ، ابتدا پیشنهادم اینه که از سوار شدن این خودرو اجتناب کنید ، اگه هم تا بحال سوار اون نشدید و بخواهید امتحانش کنید :
ا- گواهینامه پایه یک بگیرید  2- حتما" در یک محیط باز مثل بیابانهای کویر لوت یا دشت کویر اونو برونید !!!  ::ns
یه بار اینجانب که افسر وظیفه بودم و تو ارتش خدمت میکردم از روی اجبار سوار اون شدم ( 2 ماه کار کرده بود ) چنان فرمان سفت و خشکی داره که اگه دو تا پیچ با اون برید ( که اگه بتونید بپیچید !!! چون زاویه پیچش فرمانش بسیار محدوده !!! ) دستتون از کتف در میاد ، یعنی اینقدرا شعور ندارن که بفهمن بابا این ماشینو برای آدما ساختین نه برای حیوونا یعنی معذرت میخوام فکر کردن یه خر میخواد پشت این ماشین بشینه  :-? !!!!! فرمانی که هیدرولیک نیست ، زاویه پیچشش محدوده ، دنده بسیار سفت که باید با پاشنه پا اونم با پوتین تخت فلزی بزنی جا !!! تعادل بسیار بد !!! موتور بسیار پرصدا که تو اتاق که نشستی برای حرف زدن با بغل دستی باید هوار بکشی !!! از داد گذشته !!! خمپاره بغل دست ماشین بخوره فکر میکنی ترقه زدن !!! رو دست اندازا که بری دیگه این ماشین آبرو خودشو میبره !!! چنان ضربه ای به ماشین وارد میشه که سر راننده و شاگرد به سقف کوبیده میشه ( فکر کنم یه مثقال جنس فنری تو این ماشین بکار نرفته ، اومدن نبشی رو خم کردن به عنوان فنر شمش انداختن زیر ماشین  :L:L !!! ) شاید بدترین حالتش هم همین باشه ، یه کم رو دست اندازها سرعت داشته باشی ( مثلا" 35 کیلومتر بر ساعت  ::ns !!!)  دیگه کنترلش از دستت در رفته و باید دست به دامان ائمه شد !!! عینا"  قاطر رم کرده  ، دیگه انگار با این ماشین داری تو آسمونها پرواز میکنی ، رو زمین نیست !!! اینهمه تصادف با این ماشین میشه اوایل فکر میکردم 100 درصد راننده مقصر بوده اما وقتی خودم سوارش شدم و با سرعتهای مختلف با اون رانندگی کردم فهمیدم 60 درصد تصادفاتی که این ماشین توش نقش داره عیب از ماشینه نه راننده  !!! خلاصه اینو بگم که این ماشین برای آدم طراحی و ساخته نشده ! باورتون شاید نشه تو ارتش سوار یکی از توپ های خودکششی هویتزر شدم ( برای امتحان سیستم برقی موتور که بهینه کرده بودیمش ) رانندگی با اون بسیار راحت تر و نرمتر از اون نیسان صفری بود که سوار شدم !!! واقعا" باید چکار کرد ... چرا این ماشینو هنوز دارن تولید میکنن ، یا اگه تولید میکنین چرا عیب و ایرادهاشو برطرف نمیکنین ؟؟؟ البته از مزایای این خودرو فقط قدرتشه که واقعا" وانتی رو دستش نیست ، 3 تن بار ناهماهنگ  رو بزن تو بارش عین گاو از گردنه با شیب 80 درجه بالا میبره !!! ( البته تو 80 درجه اش مبالغه کردم ، 79 درجه !  :grin: )
تنها آنان که می دانند کجا را نگاه کنند می بینند .

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1634

تاريخ عضويت

توسط KH.I.A.2500 » سه شنبه 16 مهر 1387 00:19

امیدوارم که تجهیزات این کارخونه تو آتش خشم و نفرت مردم یکسر بسوزه و نابود بشه !!!

:-o فعلا که مردم تو آتش خشم و نفرت این ماشینها ( جت 405 ) میسوختن . :-?

*      *     *    

New Member

no avatar
10

تاريخ عضويت

دوشنبه 9 شهریور 1388 14:42

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 7 پست

Re: و اين هم محصول جديد ايران خودرو(فقط مواظب باشيد از خنده نترک

توسط lions6650 » شنبه 14 شهریور 1388 14:52

یا خدا!!!!!!!!!!!!!این چییییییییییه دیییییگه!!!!!!!!!!
اینا خودشون رو هم چقدر تحویل میگیرن تو نمایشگاههای بین المللی شرکت میکنن!
خجالت نمیکشن با این طرح هاشون! البته تا الان که نکشیدن!
خدا بخیر کنه آینده ی این مملکت رو که خودرو ساز برترش باید ایران خودرو باشه!
دلشون واقعا خوشه ماشین میسازن!

قبليبعدي