در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » چهارشنبه 17 مهر 1387 21:56

padshah جان
کمی با دنده سنگین حرکت کنید و سرعت مطمئنه را در حرفهایتان رعایت کنید.

کسی از مست عربده کش و راه رفتن لخت مادرزاد در خیابان خوشش نمی آید.

یا من بد منظورمو رساندم یا شما بد فهمیدید.من با این هجمه رسانه ای سنگین و بعضی پست های ناجوانمردانه مخالف بودم.

در بعضی سایتهای وابسته به انصار حزب الله و یالثاراتی و کیهانی ورجانیوزی آنچنان الفاظی درباره این بانو بکار برده اند که واقعا انسان گیج می شود و والله اگر یک غیر مسلمان قصد مسلمان شدن داشته باشد از اسلام فراری میشود.

دوست و دوستان عزیز گلشیفته رفت گلشیفته ها نیز می روند. اگر لا اقل قدری منطقی بودیم این اتفاق نمی افتاد و بازیهای زیبای او را هنوز می دیدیم.
در پست reza313  نیز دیدم طوری از گلشیفته سخن میگوید که انگار سالها با او زندگی کرده و از همه اخلاق و رفتارش مطلع است.

انتساب کلماتی چون مظلوم نمایی-دستیابی به مقاصد سیاسی-و...را دور از انصاف می دانم.

همیشه براین سوال بوده که چرا ما ایرانی ها اینقدر با حسادت و تنفر درباره یکدیگر حرف میزنیم.

از مدیریت محترم سایت جناب mahdi1944 که احتمال می دهم با نظرات بنده مخالف باشند درخواست میکنم تاپیک را قفل نکنند تا نظرات مختلف را بشنویم.
رفیق بی کلک

Major II

Major II

نماد کاربر
563

تشکر کرده: 282 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 7 اسفند 1385 04:54

آرشيو سپاس: 1326 مرتبه در 369 پست

توسط mj_piremard » پنج شنبه 18 مهر 1387 02:17

با سلام
واقعا" براي اين خانوم متاسفم کسي که اين يارو (لناردو ...) قابل بدونه  يک ايراني نيست اين بابا لوناردو تو
اسکار دونبال ايراني ها عر کو... کرده بود بعد حالا اين به اصطلاح خانوم ازش تعريف ميکنه در ضمن نبايد گفت به ما ربطي نداره چرا داره
در کل کسي هب علي (ع) فاطمه (س) تو دلش باشه به يه چنين خفطي طن نميده مطمئن باشيد پشيمون ميشه اما
اميدوارم زود پشيمون بشه
(بيمشان ده از روز حسرت روزي که کار به آخر رسد)

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 29 اسفند 1384 14:31

آرشيو سپاس: 1621 مرتبه در 402 پست

توسط Reza 313 » پنج شنبه 18 مهر 1387 07:46

darya.salar.milad  شما گویا پست بنده را درست نخوانده اید ، شما را به مطالعه دقیق آن پست دعوت میکنم .

بنده هیچ نظری در مورد شخصیت این شخص  نداشته ام ، ندارم ،  نخواهم داشت و صد البته  اینجا هم ننوشته ام
مطلب من در ارتباط با ادعاهی واهی این خانم بود ، ادعاهای مسخره ای مثل بارها بازجویی توسط ماموران اطلاعاتی !!!! بازشدن پای قاضی !!!! ادعای محکومیت در صورت بازگشت به ایران ، ادعای ممنوع الخروجی و ....
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند ....

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » پنج شنبه 18 مهر 1387 11:36

reza 313 جان از اینکه به مطلب من توجه داشتید ممنون.

این مسایلی را هم که شما مطرح نمودید یا از بعضی سایتهای تندرو اقتباس نمودیدمثل(ها بازجویی توسط ماموران اطلاعاتی !!!! بازشدن پای قاضی !!!! ادعای محکومیت در صورت بازگشت به ایران ، ادعای ممنوع الخروجی و ....)

را با توجه به رفتار و منشی که از گلشیفته د ر این سالها دیدیم بعید می دانم.او شخصیت بسیار عاطفی دارد و به ایران و ایرانی علاقه مند.
هر ایرانی که نام وطن خود را در دنیا خراب کند خائن به ایران و ایرانی است وبهتر است ملیت خود را نیز عوض کند.
کمی صحت و سقم این خبر ها را بررسی کنید سپس آن را در فروم مطرح کنید.

گلشیفته جاسوس سازمانهای اطلاعاتی موساد -سیا-کا گ ب -mi6-نیست که اینگونه به او حمله ور شده ایم.

یک انسان و یک شهروند ایرانی است که شاید اعتقدش با من و شما فرق داره و حجاب را در چیزهای دیگری می داند نه روسری وچادر.

به نظ من تا چند روز دیگر بحث درباره گلشیفته فراموش خواهد شد و به یک موضوع عادی تبدیل شده و دوباره با بازگشت به ایران  نشان خواهد داد که این حرفه فقط جنجال چند رسانه... بوده است.

آینده این موضوع را به همه ثابت خواهد کرد.من زنده شما هم زنده .خواهیم دید
رفیق بی کلک

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
949

تاريخ عضويت

دوشنبه 29 اسفند 1384 14:31

آرشيو سپاس: 1621 مرتبه در 402 پست

توسط Reza 313 » پنج شنبه 18 مهر 1387 12:52

darya.salar.milad این ادعاهای که بنده از این خانم نقل قول کرده ام و بهشون اعتراض دارم رو از جایی اقتباس نکردم ، اینها عین سخنان این شخص هستند . :-o
به مصاحبه ای که در صفحه قبل از ایشون وجود داره دقت کنید .
...آن ها که بر فراز آسمان درس پرواز آموخته بودند ، دیگر زیستن بر خاک زمین میسرشان نبود و جنگ بهانه ای بود تا مشق نیمه کاره ی آسمانی بودنشان را کامل کنند ....

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
110

تاريخ عضويت

دوشنبه 27 اسفند 1386 07:02

آرشيو سپاس: 43 مرتبه در 20 پست

توسط rasoulp » شنبه 20 مهر 1387 14:36

بسم الله

چند ماهي است كه ديگر پست نزده ام.اما اين مطلب ارزش آن را دارد.
به هيچ عنوان نميخواهم گلشيفته فراهاني را سرزنش كنم و مبادا خوب و بد را به خوانندگان اين تاپيك ياد دهم.پس لطفا پس از خواندن اين پست به من حمله نكنيد.
من بدترين بنده ي خدا هستم و همه ي كار هايم اشتباه است. هم اكنون دانشجو هستم ولي با اين حال يك مطلب را از چهار سال پيش يعني سال دوم دبيرستان به ياد دارم، بدين مضمون:   هركس در دل خود دوست و با خدا باشد حتما و حتما در عمل نيز همينگونه است يا به عبارتي از كوزه همان برون تراود كه در اوست.مگر ميشود كسي بگويد خدارا دوست دارم ولي اعمالي ضد آن را انجام دهد.  
اين جملات را هرگز از ياد نخواهم برد.برا مثال از خانمي پرسيدم چرا حجاب نداري گفت اصل، دل انسان است و فقط دل بايد پاك باشد.من هم در جواب گفتم مگر مي شود تو خدا را دوست داشته باشي ولي در عمل ضد آنرا انجام دهي،پس دروغ مي گويي.
در ضمن با طرز فكر عزيزان:  padshah    H@med     Reza 313    نيز موافق هستم.

التماس دعا
دنيا با همه ي بزرگي نمي تواند خدا در خود جاي دهد ولي دل بنده ي مؤمن مي تواند خدا را در خود جاي دهد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب rasoulp تشکر کرده اند:
ebrahim13552000

Frenzied Poster

Frenzied Poster

no avatar
412

تاريخ عضويت

سه شنبه 27 فروردین 1387 10:20

آرشيو سپاس: 56 مرتبه در 35 پست

توسط A10 » شنبه 20 مهر 1387 16:29

گلشيفته و ميترا حجار   يكي از هزاران  افراد با استعدادي هستند كه هر ساله اين كشور را به قصد زندگي در  خارج از كشور ترك ميكنند  و كسي حاضر نيست اين جلاي وطن را ريشه يابي كند  . ميدونيد اين  ترك وطن با اين وسعت جه هزينه هاي گزافي را براي  ايراد در بر دارد ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 21 مهر 1387 17:09

تاپيک قفل شد !!
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

قبلي