سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

ويژگيهاي متمايز سنترال کلابز و نقاط قوت و ضعف آن

توسط Mil@d » پنج شنبه 18 مهر 1387 16:09

دوستان و مدیریت محترم

حدود یک سالی از فعالیتم در سنترال می گذرد.در انجمن های زیادی فعالیت کردم ولی به دلیل سیستم دیکتاتور مآبانه مدیریت هایشان پس از مدتی قید مطلب نوشتن در آنها را زدم.
چیزی که مرا در سنترال تا الان ماندگار کرده انعطاف و سعه صدر قابل قبول مدیریت که امیدوارم از این هم بیشتر شود البته تا آنجاییکه مطالب افترا و دروغ در فروم مطرح نشود و یا احیانا با ف ی ل ت ر شدن سایت مشکلی پیش آید.
سعی می کنم با ارئه مطالب مورد علاقه ام(1-نظامی2-فوتبال3-فرهنگی) تا آنجا که وقت داشته باشم (شغلم تکنسین دریایی است و نسبتا وقت گیر)سهمی در غنای مطالب این فروم داشته باشم.

به نظر من سنترال یک نقطه ضعف دارد و آن هم سلسله مراتب درجات و طراحی شکل آن است که به نظرم چندان زیبنده نیست و تا حدودی سلیقه و ذوق آنچنانی در آن به چشم نمی خورد.

دوستان این سایت ایرانی وپارسی است وباید بعضی نکات در آن رعایت شود.

به نظرم سیستم درجه دهی به استاندارد ارتش تبدیل شود و از عناوین بیگانه ای مثل capitan-member و امثالهم استفاده نشود.

دوستان گرافیست نیز طرحی زیبا و در خور که شکل درجه چشم انداز قشنگی در آن داشته باشد طراحی کنند.

از مدیریت سایت می خواهم این موضوع را به نظرسنجی بگذارند.

درجه ها نیز به ترتیب زیر باشند:

گروهبان یکم:تازه وارد

استوار دوم:.....

استوار یکم:...

ستوان سوم:...

ستوان دوم:...

ستوان یکم:...

سروان:..

سرگرد:...

سرهنگ دوم:...

سرهنگ:...

سرتیپ دوم:...

سرتیپ:...

سرلشکر:کابران با سابقه و فعال

سپهبد:شورای نظارت

ارتشبد:مدیریت

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
رفیق بی کلک

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

توسط N@VID » پنج شنبه 18 مهر 1387 17:17

به نظر من سيستم درجه گزاري همين جوري باشه بهتره. اخه اينجا که يه سايت صرفا نظامي نيست. اگه بخواهيم فقط از درجات نظامي استفاده کنيم يه جوري بقيه بخش ها مثل موبايل و کامپيوتر و ... رو ناديده ميگيريم
ولي اگه شکل درجات عوض شه براي تنوع فکر کنم بد نباشه
با اين حال بايد ديد نظر مديريت محترم سايت چيست

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

توسط Mil@d » پنج شنبه 18 مهر 1387 17:33

[size=125]فکر کنم اگه نظر سنجی جامعی توسط مدیریت انجام بشه .می توان در این مورد به نتیجه بهتری رسید.

البته به نظر من کاربرد درجات نظامی ابهت سایت را بالا می برد و فکر نمی کنم  بخش های غیر نظامی مخالفت چندانی با این موضوع داشته باشند. چون درجات نظامی ملموس ترین و پر کابرد ترین درجه در هر کشوری است .

به هر حال اگر کسی موافق نبود حد اقل شکل درجات مانند درجات نظامی بشود تا سایت حالت رسمی تر و زیبا تری به خود بگیرد.
رفیق بی کلک

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1207

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » جمعه 19 مهر 1387 02:43

درود بر شما

پیشتر در مورد تغییر درجات بحث و گفتگوی بسیاری صورت گرفت و البته دوستان طرحهای خود را ارسال نمودند ولی بعد از بررسی توسط مدیریت محترم سایت تصمیم به عدم تغییر شکل درجات گرفته شد  :razz:
شاد زی مهر افزون ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MASTER تشکر کرده اند:
Ra30ol, yasermym

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

توسط Mil@d » جمعه 19 مهر 1387 03:07

MASTER جان از اينکه عتايت داشيد ممنون.

پيشنهاد من فقط براي ايجاد جذابيت و رسمي تر کردن وب سايت  بود.

البته از  مديريت محترم  مي خواهم موضوع را مورد بررسي مجدد قرار دهند.به نظرم ارزش بررسي دوباره را دارد.
رفیق بی کلک

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 20 مهر 1387 00:24

darya.salar.milad,
حدود دو ماه افراد مختلف طرحهاي مختلفي ارائه کردند، حتي يکي از اين طرح‌ها اعمال هم شد، اما با عدم استقبال اغلب کاربران و تاکيد بر باقي موندن همين نمادها تصميم گرفته شد، درجات به همين شکل فعلي باقي بمانند، در مورد تغيير درجات هم بنده به هيچ وجه موافق اين کار نيستم، هم به خاطر از بين رفتن حدود سه سال پيشينه‌ي کاري انجمن به شکلي و هم به خاطر عدم نظامي صرف بودن اين انجمن، براي مثال، ما به طور کامل درجات و رده‌بندي‌ها رو مطابق درجات نظامي ايجاد نکرديم که اين موضوع رو اعلام کنيم، به هر حال ممنون از دلسوزي شما دوست گرامي، اما در اين مورد لااقل در کوتاه مدت برنامه‌اي نداريم، شايد در اينده اگر طرح قابل قبولي که اغلب کاربران اون رو بپسندند ارائه بشه، تغيير شکل درجات بازنگري بشه، اما در نام اونها به هيچ وجه تغييري اعمال نخواهد شد
موفق باشيد  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Ra30ol

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
151

تاريخ عضويت

يکشنبه 12 فروردین 1386 11:09

اصفهان

آرشيو سپاس: 10 مرتبه در 9 پست

توسط mfd69 » شنبه 20 مهر 1387 00:36

ادمين محترم سايت تا اونجايي كه من ميدونم سايت آقا رضا profesional هم با همكاري شما راه اندازي شده ولي قابليتهاي بيشتري داره.
آيا اين امكان وجود داره كه تم هاي اون  سايت  و همچنين ويرايشگر متن اون سايت اينجا قرار داده بشه؟خداييش سايت هم ديگه خيلي ساده و خسته كننده شده!

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 20 مهر 1387 00:41

mfd69,
سيستم جديدي از حدود 1 سال پيش در حال آماده سازي هست که بعد از اطمينان 100% از کارکرد و امنيت اون، CentralClubs هم به اون ارتقا پيدا خواهد کرد
نمونه‌ي در حال تست اون رو ميتونيد در انجمن انگليسي زبان ما يعني www.PublicHalls.com مشاهده کنيد، فکر ميکنم کاملا پيشنهاد شما رو در خود جاي ميده
اگر پيشنهاد ديگري داريد، هم اعلام کنيد تا در صورت داشتن امکان فني و مبناي منطقي، اعمال بشه
:razz:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Ra30ol, yasermym

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

توسط Mil@d » جمعه 26 مهر 1387 15:37

آقای mahdi1944
مدیریت محترم.

آیا امکان گذاشتن بخشی در سایت به عنوان موضوعات داغ وجود دارد که در آن موضوعاتی که بازدید کننده ان از حد معینی -فرضا 200 بیشتر شد مطالب در آن قرار گیرد.

تشکر.

مشابه سایت www.balatarin.com
رفیق بی کلک

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
883

تاريخ عضويت

سه شنبه 14 اسفند 1386 13:30

آرشيو سپاس: 389 مرتبه در 151 پست

توسط H@med » جمعه 26 مهر 1387 20:10

Mahdi1944, عزیز از زحمات شما تشکر می کنم :razz: .پیشنهادی راجب پروفایل اعضای سایت داشتم .اینکه یک کمی پربارتر بشه به طور مثال یک لیست دوستان هر شخصی داشته باشه البته فکر کنم کار سنگینی باشه ولی برای جذابیت سایت بد نیست .
با تشکر  :razz:
فیلم آموزش شارژ کارتریج و تعمیر انواع پرینتر (راهنمای تعمیر لپ تاپ و پرینتر ، ...)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب H@med تشکر کرده اند:
Ra30ol

Major

Major

نماد کاربر
163

تاريخ عضويت

چهارشنبه 4 اردیبهشت 1387 08:47

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 19 پست

توسط melani » شنبه 27 مهر 1387 13:15

من هم با نظر آقای حامد موافقم اینطوری بحث های متفرقه هم در اونجا قرار میگیره :grin:

تا توانی یکدل و یکرنگ باش که فرش با این همه رنگ به زیر پا افتاده

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 28 مهر 1387 00:21

darya.salar.milad,
البته مسلما مديريتي در اين موارد صورت خواهد گرفت، اما اين مورد در سيستم جديد انجمن قابل اضافه کردن هست و به صورت RSS هم امکان خروجي براي اون در نظر گرفته شده
H@med جان
در سيستم جديد اين امکان پيش بيني شده  :D

Ra30ol

بعدي