اگه ادعا داري تعميركاري اينو جواب بده

در اين قسمت ميتوانيد درباره گوشي‌هاي سامسونگ بحث و تبادل نظر نماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

اگه ادعا داري تعميركاري اينو جواب بده

پست توسط PIROZ » پنج شنبه 2 آبان 1387, 4:10 pm

من يهD720 دارم كه با ريختن يه آنتي ويروس گوشي وقتي روشن ميشه هي ريست مي شه هر كدي هم بگي وارد كردم حتي سريالش با يكي از كدها عوض شد كه مهم نيست و گوشي هم درست نشد بردم جمهوري هيچكس نتونست كاري بكني با هيچ باكسي هم نميشه فلش زد چون ارور ميده ضمنا من با UFS چون كابلشو داشتم فلش كردم كه هر دو فايلش درست فلش شد اما بازم درست نشد موقع روشن شدن هم انتن ميده و نشون ميده كه هنوز انتي ويروسه پاك نشده چيكار كنم موندم يعني يه اينكاره پيدا نمي شه بگه چشه و چيكار كنم.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70466 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 2 آبان 1387, 5:00 pm

PIROZ,
چه آنتي ويروسي نصب کرديد؟ با اين گوشي کار نکردم، اما به طور کلي گوشي‌هاي سيمبيان در چنين مواردي حداکثر با يک مستر ريست و فرمت مموري و فون مموري مشکل رفع ميشه، نيازي به اين همه کار نيست، در ضمن بفرماييد آنتي ويروس رو کجا نصب کرديد؟
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: سرزمین تاریکی ها
سپاس‌های ارسالی: 1082 بار
سپاس‌های دریافتی: 867 بار
تماس:

Re: اگه ادعا داري تعميركاري اينو جواب بده

پست توسط gigi64 » سه شنبه 17 دی 1387, 9:41 pm

سلام.من دو روز هست که یک گوشی samsung m310 خریدم...امروز متوجه شدم هر بار که با شماره ای که پیش شمارش 0937 بود تماس گرفته بودم بعد از 10 تا 15 دقیقه برای دو بار در هین مکالمه گوشی خاموش شد ! (خط من 0912 هست) که برای بار دوم کلآ گوش رو خاموش کردم و باطری و سیم کارت رو درآوردم و دوباره جا زدم،مشکل برطرف شد و تا 15 دقیقه دیگه که با اون شماره صحبت کردم اتفاقی نیافتاد...(البته اینم بگم که با اون شخصی که صحبت می کردم گاهی وقت ها آنتن دهیش خیلی بد میشه)به نظر شما با این کاری که کردم واقعآ مشکل برطرف شده ؟!

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: سرزمین تاریکی ها
سپاس‌های ارسالی: 1082 بار
سپاس‌های دریافتی: 867 بار
تماس:

پست توسط gigi64 » چهار شنبه 18 دی 1387, 5:21 pm

تصویر

امروز بازم تکرار شد خاموش شدن گوشی در هین مکالمه با همان شماره 0937 !

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70466 بار
سپاس‌های دریافتی: 31263 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 دی 1387, 1:36 am

gigi64,
اين موضوع ارتباطي با يک خط يا شماره خاصي نداره، وقتي منابع سيستمي کم بياد و يا در دسترسي به شبکه گوشي دچار مشکل بشه برخي موارد چنين مشکلاتي رخ ميده، اگر مشکل به اين موارد مربوط نبود، بايد علت رو در باتري و مدار تغذيه گوشي جستجو کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

ارسال پست

بازگشت به “Samsung”