در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major

Major

نماد کاربر
232

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 22 آذر 1386 16:19

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 8 پست

***اظهار نظر علی پروین و ناصر حجازی درباره سریال حضرت یوسف!***

توسط zadora » شنبه 4 آبان 1387 17:53

پروین: خانم ریاحی بهترین نفر این سریال است
"علي پروين" و "ناصر حجازي" دو پشکسوت سرشناس تيم‌هاي پرسپوليس و استقلال،‌ در اظهار نظري متفاوت درمورد سريال حضرت يوسف، روند ساخت سريال‌هاي مذهبي در کشور را خوب ارزيابي کرده و از سريال امام علي(ع) به عنوان بهترين نمونه که هيچ گاه تکرار نمي شود،‌ ياد کردند.

"ناصر حجازي" با اشاره به اين که کارهاي مهمتري از ديدن تلويزيون و سريال دارد، درباره اين سريال گفت: از سريال حضرت يوسف شايد فقط 5 قسمت آن را ديده باشم. چون کار چندان خوبي نبود،‌ ترجيح دادم آن را زياد پيگيري نکنم.وي افزود: با توجه به بودجه هايي که در اختيار سريال هاي اين چنيني مي گذارند،‌ بايد کارهاي قوي‌تري بسازند تا مردم به ديدن آن راغب شوند.حجازي در گفتگو با يک هفته نامه جوان در ادامه خاطر نشان کرد: ما براي ساخت چنين سوژه هاي مذهبي‌اي بايد از بهترين بازيگران استفاده کنيم تا کارهاي جذابي از آب دربيايد و اميدوارم در آينده سريال هاي قوي تري ببينيم تا جذب آن شويم و کساني مثل من که سريال ساز نيستم را هم پاي تلويزيون بنشانند.بنا بر اين گزارش،‌ "علي پروين" نيز در اظهار نظري متفاوت در همين هفته نامه با اشاره به اين که فقط برنامه فردوسي پور را نگاه مي‌کند، تصريح کرد: در کل چند قسمت بيشتر از اين سريال نديدم و بايد بگويم خانم رياحي خيلي خوب بازي کرده اند و بهترين نفر سريال است.وي همچنين ساخت سريال هاي مذهبي را خوب دانست و گفت: اين سريال ها به جوان ها کمک مي کند که با پيامبران آشنا شوند و از زندگي آن ها پيروي کنند.پروين در پايان تصريح کرد: با اينکه اين سريال را زياد نديده ام فکر مي‌کنم توانسته مردم را با زندگي آن حضرت آشنا کند.
منبع:سینمای ما
آدولف هیتلر: اگر من روزی در مقابل یهودیان به دفاع بر خیزم دفاع من جهاد بزرگ من است که خداوند ان را فرمان داده است.