بحران اقتصادي امریکا به هاليوود هم سرایت کرد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد مباحث و مطالب اقتصادی و مالی به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2371
تاریخ عضویت: شنبه 24 فروردین 1387, 11:03 pm
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

بحران اقتصادي امریکا به هاليوود هم سرایت کرد

پست توسط yasermym » یک شنبه 5 آبان 1387, 6:50 pm

بحران شديد در وال استريت و شركت هاي امریکايي بر روي شركت هاي توليد كننده فيلم و صنعت فیلمسازی امریکا نيز تأثير منفی گذاشته و هالیوود را با بحران مواجه کرده است.
به گزارش رجانیوز به نقل از [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]، علي رغم اينكه هاليوود معمولاً در چنين زمان هايي سعي مي كند كه بیشترين استفاده را از موقعيت ببرد و به منظور کاستن از بار عصبی فشارها، بيشتر مردم را به سينماها بكشاند اما این بار در این زمینه موفق نبوده است.
به گزارش لس آنجلس تايمز، شركت فيلمسازي پارامونت به شدت از توليدات سينمايي خود كاسته و در ركود به سر مي برد. این شرکت، اكران 2 فیلم از آخرين فيلم هاي خود را نيز به تعويق انداخته است.

 تصویر 
"پارامونت پیکچرز کورپوریشن" قدیمی ترین شرکت فیلمسازی امریکاست که در سال ۱۹۱۲ تأسیس شده و در هالیوود کالیفرنیا فعالیت می کند.
مسئولان این شركت اعلام كرده اند چنانچه روند ركود ادامه پيدا كند، امسال قادر به ساخت بيش از 20 فيلم نخواهند بود و در حال حاضر نيز به شدت از لحاظ منابع مالي در مضيقه قرار دارند.
مقامات مسئول همچنین اعلام كرده اند چنانچه روند ركود فعلی همچنان ادامه يابد، سينماها مجبورند سال آينده به خاطر استقبال مردم از سينما قيمت بليط هاي خود را كاهش دهند.
در میان بزرگترين استوديوهاي هاليوود مي توان به كلمبيا، مترو گلدوين ماير، برادران وارنر، پارامونت، يونيورسال و فاكس قرن بيستم اشاره كرد.

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “بخش اقتصادی و مالی”