در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه مباحث مرتبط با زبانهاي خارجي به بحث بپردازيد
Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
48

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 آبان 1387 19:21

آرشيو سپاس: 64 مرتبه در 17 پست

درخواست راهنمایی درباره اموزش زبان انگلیسی:

توسط StrikeEagle » دوشنبه 13 آبان 1387 19:53

با سلام ودرود به همه دوستان گرامی: :)

من مدتی است که اموزش زبان انگلیسی رو با سی دی های اموزشی نصرت شروع کردم والان درس 40 هستم:
اما سوال من این است که من چدی پیش یک نرم افزار اموزشی زبان به نام  Tell Me More Premium 8.0 رودراینترنت دیدم که خیلی دربارش تبلیغ شده بود.میخواستم بدونم که ایا دوستان گرامی کسی هست که از این نرم افزار استفاده کرده باشه و یا اطلاعی دربارش داشته باشه یعنی این که ایا این نرم افزار برای اموزش به درد من تازه وارد میخوره ومن میتونم ازش استفاده کنم؟؟
وسوال بعدی این که برای من تازه کار برای اینکه بتونم قواعد زبان انگلیسی رو یاد بگیرم.مخصوصا اینکه افعالی مثل do و does و haf و has و غیره هرکدام در کجا وچه زمانی به کار میروند چه کتاب ویا سی دی اموزشی و یا کتاب الکترونیکی را پیشنهاد میکنید؟؟

با سپاس پیشاپیش از دوستانی که به سوال من جواب خواهند داد :razz:  :razz:

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب StrikeEagle تشکر کرده اند:
sinno65

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » دوشنبه 13 آبان 1387 23:11

StrikeEagle,  عزيز  :razz:  
دوست من اول يك سوال دارم .
ايا با استفاده از اين cd هاي اموزشي تونستي چيز قابل توجه به معلوماتت اضافه كني ؟ ايا اين دانسته ها برات كاربرديه ؟ يعني ميتونه در صحبت كردن هم به شما ياري بده ؟

به نظر من اشتباه هست كه وقتتون رو صرف چنين روشهاي يادگيري بكنيد .
به نظر من به هيچ وجه اين روشها مناسب نيست . روشي كه نتونه هر 4 عامل ارتباطي و تعاملي شما رو تقويت كنه هميشه ناكار امد هست .

هيچ كتابي بهتر از معلم و مربي نيست . و هيچ تمريني در يادگيري زبان بهتر از صحبت در جمع و موقعيت سازي نيست .

قواعد زبان انگليسي شكل كاملا ثابتي نداره و استثناهاي بسياري درش وجود داره كه تنها با تقويت گفتار و شنيدار و افزايش علم به زبان با تمرين مكرر هست كه ميتوانيد به اونها پي ببريد و از زبان لذت ببريد .

براي تقويت مهارت خودتون در گرامر بهترين مرجع كتابهاي interchange  تاليف اقاي Jack C.Richards هست .
و بهتر از اون حظور در كلاسهاي اموزش زبان  :razz:  :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب JavadRadical تشکر کرده اند:
anga2009, Ali$amir

New Member

no avatar
7

تاريخ عضويت

شنبه 24 مرداد 1388 02:49

آرشيو سپاس: 11 مرتبه در 6 پست

Re: درخواست راهنمایی درباره اموزش زبان انگلیسی:

توسط vahe662 » جمعه 19 آبان 1391 07:12

به نظر من ... بسته به استعداد هر ادم داره. من قبل از این که به خارج مهاجرت کنم  نصرت1 را یاد گرفتم . نمیتونم بگم که خیلی کمکم کرد ولی باز از هیچی بهتر بود . سال اول خیلی سخت بود همه انگلیسی صحبت می کردن من چیز زیادی نمی فهمیدم . ولی کم کم با ریجستر در کلاس های  انگلیسی انگلیسیم بهتر شد . با این وجود اگر مدتی به کلاس یا باکسی صحبت نکنم  یادم می رود . این یک استعدا د است که از یکی به یکی دیگه متفاوت است . شما باید ببینیدبه  کدام روش به درد شما می خورد با توجه به سطح انگلیسی شما . من اینجا  با روش   ESL
اینگلیش اس ا سکن لنگویچ یادگرفتم که به مراتب اسان تر از اون روشی  بود که در مدرسه یاد گرفتم . حال با توجه به سطح خودتان  انتخاب کنید چه روشی را می پسندید .ایل Tell Me More
برا شما اسان است ؟متوجه می شوید ؟ اگر جواب + ادامه بدید اگر جواب - اسون ترشو پیدا کنید. اگر خواستید به کلاس برید جای را انتخاب کنید که اساتید یا خارجی باشن یا خد اقل اکسنت نداشته باشن .سعی کنید همه جا انگلیسی صحبت کنید به جای فارسی . اگر خواستید از سی دی استفاده کنید من پیشنهاد می کنم بعد از اتمامه Tell Me More      سی دی Effortless English را         لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد       دانلود و یاد بگیری در ای اموزش شما می توانید قدرت شنداری .گفتار . ونوشتار خود را بهبود دهید  سعی کنید چیز هایی که در اموزش (Effortless English) گفته می شود عمل کنید .کتاب داستان انگلیس بخوانید  این لینک کتابخانه شهرمان است یک کتاب صوتی که برای بچه های کوچک طراحی شده اگر  نتونستید استفاده کنید به من بگید در وب لاک می زارم . h لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

[url=<a]http://www.tumblebooks.com/library/asp/book_details.asp?category=PictureBooks&subcategory=New%20Books[/url]

کتاب های الکترونیک خوب هستن ولی خواندن انها در روی پی سی سخت و خسته کننده هستن .می توانید ان را کپی کنید . برای یاد گیری  گرامر می توانید از کتابهای زیر استفاده کنید که انگلیسی را به فارسی اموزش می دهد . البته من خود از این کتابها اصتفاده نکرده چون معتقدم باید انگلیسی را به انگلیسی یاد گرفت .
تثمیم باشماست .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب vahe662 تشکر کرده اند:
Mehrab373, un4given.1991, anga2009

New Member

no avatar
3

تاريخ عضويت

شنبه 22 تیر 1392 08:01

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

توسط mohtava » دوشنبه 24 تیر 1392 08:43

بله مناسب است اما  اگر ازکتاب های Top notchونرم افزارEnglish grammar time سطح Elemantary بهتر است. بهLECSHOP.com هم سربزنید به شما کمک می کند

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

شنبه 26 تیر 1395 11:52

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط سارانی » شنبه 26 تیر 1395 12:06

سلام. من خودم هم دانشجوی مترجمی هستم هم تدریس میکنم اگر میخوای از صفر شروع کنی من این کتاب رو معرفی میکنم.فوقالعادست.قطعا خیلی کمکت خواهد کرد

اسم کتابه اینه:::گرامر جامع انگلیسی نوشته مینو ورزگر