در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Major I

Major Iنماد کاربر
پست ها

5234

تشکر کرده: 17 مرتبه
تشکر شده: 353 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 25 خرداد 1385 14:47

محل سکونت

http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php

آرشيو سپاس: 4023 مرتبه در 1451 پست

پر کارترين بازيگران زن و مرد در جشنواره فيلم فجر

توسط ganjineh » پنج شنبه 7 آذر 1387 18:25

پر کارترين بازيگران زن و مرد در جشنواره فيلم فجر

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد ثبت‌نام فيلم‌هاي براي حضور در بيست و هفتمين جشنواره بين‌المللي فيلم فجر ادامه دارد، اما تا به اينجاي کار و بر اساس فيلم‌هاي که ثبت‌نام کرده اند فهرستي از بازيگران پر کار مرد وزن به دست آمده که در اين ميان محمدرضا فروتن با 4 فيلم پرکارترين بازيگر مرد و مهتاب کرامتي و باران کوثري پرکارترين بازيگران زن جشنواره امسال هستند. در حال حاضر 4 فيلم به نام‌هاي «ميزاک»، «پستچي سه بار زنگ مي‌زند»، «شبانه‌روز» و «پاي پياده» با بازي محمدرضا فروتن متقاضي شرکت در جشنواره بيست و هفتم هستند. که او در هريک از آنها با نقش و گريمي متفاوت ظاهر شده است. به جمع اين فيلم‌ها بايد فيلم سينمايي عيار 14 را هم اضافه کنيم که با پرشدن فرم شرکت براي حضور اين فيلم در جشنواره فجر تعداد فيلم‌هاي فروتن در اين رويداد به 5 اثر مي‌رسد که اين در نوع خود رکورد جالبي براي اين بازيگر محسوب مي‌شود.

 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

پس از محمدرضا فروتن، محمدرضا شريفي‌نيا در با 3 فيلم پرکارترين بازيگر جشنواره است. او فيلم فرزند صبح، اخراجي‌ها2 و صندلي خالي را در فهرست فيلم‌هاي ثبت‌نام کرده در جشنواره دارد. پوريا پورسرخ هم در فهرست بازيگران سه فيلمي قرار دارد يکي از فيلم‌هاي او «دلخون» و ديگر فيلمش «حرکت اول» نام دارد که هنوز ثبت‌نام نکرده است. او در فيلم «عيار14» هم بازي دارد.
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


10بازيگر مرد ديگر در رتبه سوم بازيگران پرکار قرار دارند که از هرکدام از آنها دو فيلم در فهرست فيلم‌هاي ثبت‌نام شده ديده ميشود. بهرام رادان با فيلم‌هاي «بي‌پولي» و «ترديد»، اکبر عبدي با فيلم‌هاي «نظام از راست» و «اخراجي‌ها2»، حبيب رضايي با فيلم‌هاي «بي‌پولي» و «بيست»، حامد بهداد با فيلم‌هاي «دلخون» و «شبانه‌روز»، رضا کيانيان با فيلم‌هاي «هفت و پنج دقيقه» و «صداها»، حسام نواب صفوي با فيلم‌هاي «اخراجي‌ها2» و «وقتي همه خوابيم»، شهاب حسيني با فيلم‌هاي «سوپر استار» و «سايه وحشت»، دانيال عبادي با فيلم‌هاي «امشب شب مهتابه» و «کريستال»، آتيلا پسياني با فيلم‌هاي «پاداش» و «فرزند صبح» و حميد فرخ‌نژاد با فيلم‌هاي «حريم» و«پوسته» در اين فهرست قرار دارند.
به اين فهرست مي‌توان بازيگر ديگري چون کامبيز دير باز را هم اضافه کرد که تاکنون فيلم «بيرون آوردن مردگان» او در جشنواره ثبت‌نام کرده و به احتمال فيلم «عيار14» را هم در اين جشنواره خواهد داشت.
اما جشنواره امسال شاهد حضور بازيگراني چون فريبرز عرب‌نيا و پارسا پيروزفر پس از سال‌ها غيبت خواهد بود. هر دو به مدت سه تا 5 سال به دليل حضور در دو پروژه مهم تلويزيون فرصت بازي در فيلمي را به دست نياورده بودند. اما امسال عرب نيا با فيلم‌هاي «طاووس‌هاي بي‌پر» و «صندلي خالي» و پيروزفر با «شبانه‌روز» در اين رويداد حاضر خواهند شد.
اما بازيگران زن پرکار جشنواره، که در صدر فهرست آنها بازيگراني چون مهتاب کرامتي، باران کوثري قرار دارند. کرامتي براي جشنواره بيست و هفتم فيلم‌هاي «ترديد»، «بيست» و «شبانه‌روز» را دارد که هر سه فيلم فرم شرکت در جشنواره را پر کرده‌اند. باران کوثري هم فيلم‌هاي «حيران»، «ميزاک» و «پستچي سه بار زنگ نمي‌زند» را دارد. به اين جمع به احتمال شيلا خداداد هم اضافه خواهد شد. دو فيلم او به نام‌هاي اخراجي‌ها2 و سايه وحشت متقاضي شرکت در جشنواره هستند و اگر فيلم «يه اشتباه کوچولو» که تاکنون تهيه‌کننده آن تصميمي مبني بر حضور آن در جشنواره نگرفته به اين جمع اضافه شود تعداد فيلم‌هاي او به سه خواهد رسد. اما اين عنوان به شکل مشروط به اين دو بازيگر رسيده است؛ چراکه الناز شاکر دوست به احتمال 4 فيلم را در جشنواره خواهد داشت. تا به اينجا دو فيلم «دلخون» و«پوسته» با بازي او براي حضور در جشنواره فرم پر کرده‌اند و اگر طي روزهاي آينده فيلم‌هاي «کيش و مات » و«حرکت اول» هم فرم جشنواره را پرکنند تعداد فيلم‌هاي او به 4 ميرسد.
مهناز افشار با فيلم‌هاي «شبانه‌روز» و «امشب شب مهتابه» و مريم بوباني با فيلم‌هاي «شبانه‌روز» و «پاي پياده « در رتبه سوم جدول پرکارترين‌ها قرار دارند.
مرکز انجمنهای تخصصی گنجینه دانش
http://www.ganjineh-danesh.com/forum.php
مرکز انجمنهای اعتقادی گنجینه الهی
http://ganjineh-elahi.com/

Senior Poster

Senior Posterno avatar
پست ها

797

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 11 فروردین 1386 21:11

آرشيو سپاس: 55 مرتبه در 48 پست

توسط TOPGUN » يکشنبه 10 آذر 1387 04:03 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 10 مهمان