در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 11 خرداد 1388 01:17

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

Re: مشکل در اجراي بازي با گرافيک بالا

توسط omidibeat » دوشنبه 11 خرداد 1388 01:25

سلام من ی سوال داشتم اونم اینه که بازی کراسیس رو نصب کردم رو سیستم گرافیک 512 8400 جی اس و رم یک گیگ کینگ استون و وقتی داخل میشم بدون هیج اروری میاد بیرون انگار نه انگار وارد بازی شدی ویه مادربرد میخوام بین 60 تا 70 هزار تومن 2 تا 4 گیگ رم سا پورت کنه و گرافیک یگ گیگ به بالا وسی پیو 4 باسه بازی ممنون خدانگه دار

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
33

تاريخ عضويت

دوشنبه 5 بهمن 1388 00:19

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 10 پست

توسط eeeeeeehsan » دوشنبه 20 آبان 1392 12:01

سلام دوستان
منم یه همچین سوالی داشتم؛ لپ تاپم با گرافیک 2G 540 GT و رم 6G و سی پی یو 8 هسته ای موقع اجرا کردن بازی ها با گرافیک بالا مثل BF4, BF3, COD و... با رزولیشن تا ته بازی کند اجرا میشه و البته با گرافیک 2G اجرا می کنم ولی بازم وقتی تنظیمات تا ته باشه سرعتش میاد پایین بازی، میخوستم بپرسم راهی هست سرعتش رو افزایش داد یا باید رزولیشن رو آوورد پایین؟؟ آخه گرافیکش 540 GT هست و گرافیک خوبیه، میشه مشکل از کم بودن رم باشه؟؟ اگه رمم کمه بی زحمت بگید چند بذارم روش، ممنون. لپ تاپ dell l502x

Captain II

Captain II

نماد کاربر
4251

تشکر کرده: 178 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 23 اسفند 1384 13:14

کرج پلاک 43!

آرشيو سپاس: 13307 مرتبه در 2679 پست

توسط Mohammad 1985 » دوشنبه 20 آبان 1392 12:05

eeeeeeehsan,  نه راهی نیست گرافیک لپ تاپ شما کم برای اجرای این بازی ها توان کافی نداره حتی خیلی از گرافیکهای رده دسکتاپ هم کم میارن این که چیزی نیست
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mohammad 1985 تشکر کرده اند:
sinaset, eeeeeeehsan

Rookie Poster

Rookie Poster

نماد کاربر
33

تاريخ عضويت

دوشنبه 5 بهمن 1388 00:19

آرشيو سپاس: 15 مرتبه در 10 پست

توسط eeeeeeehsan » دوشنبه 20 آبان 1392 12:55

Mohammad 1985 نوشته است:eeeeeeehsan,  نه راهی نیست گرافیک لپ تاپ شما کم برای اجرای این بازی ها توان کافی نداره حتی خیلی از گرافیکهای رده دسکتاپ هم کم میارن این که چیزی نیست

واقعاً؟؟!! یعنی از کم بودن رمش نیست؟ راهی هم نیست که گرافیکش رو ارتقا داد؟؟

Major II

Major II

نماد کاربر
177

تشکر کرده: 58 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 8 تیر 1389 16:26

آرشيو سپاس: 581 مرتبه در 138 پست

توسط KAL-KOI-BABAK » دوشنبه 20 آبان 1392 21:47

سلام دوست عزیز :razz:  :razz:
ببینید همون طور که محمد گفت حافظه رم سیستم و حافظه گرافیک شما(2Gig) برای اجرای این بازی ها مناسبه.مشکل از چیپست گرافیک هست GT-540M که امکان تغییرش وجود نداره.برای امتحان میتونید موقع بازی کردن چک کنید که  پردازنده و رمتون دارند چند درصد از توانشون رو مصرف میکنند.
کلا لپ تاپ ها برای اجرای بازی خیلی مناسب نیستند.لپ تاپ من هم با پردازنده i5 رم 6 و گرافیک GT-635M (معادل 555 هستش تو اکثر تست ها) برای اجرای NFS Most Wanted II باید گرافیک رو روی متوسط تنظیم کرد تا درست و روون اجرا کنه...
در ضمن شما سیستم مورد نیز برای BF4 رو خوندید؟فکر کنم حداقل گرافیک فکر کنم 3 گیگ نوشته بود. :-O
زمانی که خاطره هایتان از امیدهایتان قوی تر شدند ، روزگار افولتان در راه است . . .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب KAL-KOI-BABAK تشکر کرده اند:
Mahdi1944, eeeeeeehsan

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

شنبه 17 دی 1390 11:34

آرشيو سپاس: 52 مرتبه در 14 پست

توسط chainsaw » سه شنبه 21 آبان 1392 13:41

Danial_4139 نوشته است:
su-20 نوشته است:من یک پی سی با این مشخصات دارم : cpu 4 هسته ای مدل q6600  
4تا رم 1 گیگ باس 1066
کارت گرافیک 8800gt با رم 512 مدل جی فوس
مادربورد p-35
ولی با این وجود تو بازی کراسیس با گرافیک gamer با گیر جلو میره و فقط مجبورم با mimimom بازی کنم ویندوزم عوضش کردم؟

با داشتن 4 رم با حجم کلی 4 گیگ پس شما باید از ویندوز 64 بیت استفاده کنی که برای بازی اصلآ مناسب نیست !
بهترین کار اینه که شما با 2 رم با حجم کلی 2 گیگ و سیستم عامل 32 بیت بازی کنی چون 2 گیگ رم در حال حاضر برای بازی های فعلی کاملآ مناسب هست .

بهترین سیستم عامل برای بازی Windows XP SP2 32 Bit هست .

البته این یک جنبه موضوع بود جنبه دیگش اینه که کارت شما یک کارت متوسط هست و انتظار نداشته باش که اندازه یک کارت جیفورس سری GTX یا GTS بازدهی
داشته باشه ، البته این موضوع با اورکلاک یکم بهتر میشه ولی باز هم مشکل وجود داره اونم تو بازی که از نظر موتور گرافیکی سنگین تو بازی های جهان حرف
اول رو میزنه !!

CPU شما هم قدرت خوبی داره به شرطی که سازنده بازی رو برای این نوع CPU بهینه سازی کرده باشه که متاسفانه این بازی برای CPU چهار هسته ای
بهینه سازی نشده و همین موضوع باعث میشه عملآ CPU شما 50% از بازدهی لازم برای هماهنگی با کارت گرافیک رو نداشته باشه و این مشکلات به
وجود بیاد پس زیاد ناراحت این نباش که سیستمت ضعیفه مشکل از جای دیگه ایست .

ببخشید کجای دنیا میگه ویندوز 64x برای بازی مناسب نیست؟
بهترین حالت win-8-64x هستش
هم cpu و هم  ram خوب هستن اما اگه بتونی حد اقل gts450/550/650 بخری + پاور مناسب این cpu و گرافیک + آخرین نسخه درایور انویدیا کارت راه میوفته
اساس موتور cry-engine بر اساس پردازش چند هسته ای هستش و به دلیل اینکه این بازی در زمان فروش 1 نسل جلوتر بود برای سیستم های 2 هسته ای بهینه سازی شده

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
32

تاريخ عضويت

شنبه 17 دی 1390 11:34

آرشيو سپاس: 52 مرتبه در 14 پست

توسط chainsaw » سه شنبه 21 آبان 1392 14:26

eeeeeeehsan نوشته است:سلام دوستان
منم یه همچین سوالی داشتم؛ لپ تاپم با گرافیک 2G 540 GT و رم 6G و سی پی یو 8 هسته ای موقع اجرا کردن بازی ها با گرافیک بالا مثل BF4, BF3, COD و... با رزولیشن تا ته بازی کند اجرا میشه و البته با گرافیک 2G اجرا می کنم ولی بازم وقتی تنظیمات تا ته باشه سرعتش میاد پایین بازی، میخوستم بپرسم راهی هست سرعتش رو افزایش داد یا باید رزولیشن رو آوورد پایین؟؟ آخه گرافیکش 540 GT هست و گرافیک خوبیه، میشه مشکل از کم بودن رم باشه؟؟ اگه رمم کمه بی زحمت بگید چند بذارم روش، ممنون. لپ تاپ dell l502x

لپتاپ من gt525 1g & 4gig & ci7 هست و مال تو بهتره...bf3 + cod:mw3 رو بصورت ماکسیموم اجرا می کنم ... کلا بازی bf4 باگ داره و باید از کرک و آپدیت جدید استفاده کنی

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب chainsaw تشکر کرده اند:
Mahdi1944

قبلي