عکسهاي جامع از محل تمام پايگاه هاي دريايي ايران با توضيحات کامل

در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي ادوات دريايي را مشاهده کنيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

عکسهاي جامع از محل تمام پايگاه هاي دريايي ايران با توضيحات کامل

پست توسط Mil@d » چهار شنبه 13 آذر 1387, 2:24 am

دوستان برای آشنایی هرچه بیشتر شما با گستره وسیع کاری نیروی دریایی ایران اعم از ارتش و سپاه پایگاه های شناخته شده در رسانه ها را با علامت قرمز و درج نام روی نقشه ایران عزیز منقوش کرده ام.
ذکر این نکته ضروری است که بر اساس گزارشات محافل غربی ایران دارای ده ها پایگاه مخفی و اعلام نشده در سواحل خلیج فارس و دریایی عمان است که در روز بحران آشکار خواهند شد.
جز نیروی دریایی هیچکس از جزییات این موضوع خبر ندارد و یکی از اسرار نظامی است که طرف مخاصمه را در حالت هول و ولا قرار دهیم تا از ترس جرات اقدام پیدا نکند واین دقیقا مصداق آیه شریفه

و عدو لهم من استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون عدو الله و عدوکم است

یعنی ان چنان از ساز و برگ نظامی برای خویش مهیا سازید تا دشمن خود و خدا را بترسانید(نکته جالب این است که قران نیز بر اصل بازدارندگی نظامی و ترساندن متجاوز جوری که جرات تعرض نیابد را مورد نظر دارد))
بعضی دوستان خواهشا سریع جبهه نگیرید که میلاد چرا موضع را خدا پیغمبری کردی و...این آیه شریفه برای ما فقط یک راهنما است نه وسیله.

بگذریم:

عکس اول از موقعیت سراسری دریایی ایران ازساحل آبادان تا پسابندردر مرز پاکستان است.مناطق مشخص شده فقط پایگاه های اعلام شده می باشند.

تصویر

شمال خلیج فارس

به وضعیت استقرار نیروی دریایی ایران و پایگاه هوایی حفاظتی بوشهر در برابر پایگاه دشمن در قطر -کویت-بحرین خوب دقت کنید.

تصویر

غرب تنگه هرمز و جنوب خلیج فارس:

به محل قرار گرفتن جزایر سه گانه همیشه ایرانی دقت کنید.نفتکشها و ناو های هواپیما بر مجبورند فقط از این نقطه عبور کنند چون فقط اینجا عمیق است.
دوستان در فاصله بین ابوموسی تا دبی بارها و بارها جاسوسان خارجی بوسیله گشت دریایی سپاه و ارتش دستگیر شده اند.

تصویر

تنگه استراتژیک هرمز و حیاتی ترین نقطه اقتصادی جهان:

بستن تنگه هرمز به احتمال زیاد و تحلیل های ارائه شده بوسیله مین ریزی گسترده و وسیع در ابعاد هزاران هزار در خط قطری 40 کیلومتری آن و نیز استقرار توپخانه سنگین و موشکباران گسترده در جنوب غربی قشم و نیز جنوب جزیره لارک صورت خواهد گرفت.

تصویر

حوزه کاری نیروی دریایی ارتش یعنی شرق تنگه هرمز و نیز دریای عمان و حضور زیر سطحی در اقیانوس هند.به علت اینکه ناوهای هواپیما بر دشمن از ترس نابودی بوسیله موشک به اقیانوس هند پناه ببرند ارتش تاکتیم جدیدی در این ناحیه پیاده کرده است که در روز بحران مشخص خواهد شد.
خود من استراتژی زیرسطحی با موشک و اژدر را محتمل می دانم.

تصویر

حوزه کاری ارتش در دریای مازندران

دوستان خطر تعرض دشمن فرا منطقه ای از دریای مازندران بسیار پایین است ولی برای هرگونه تهدیدی ممکن و نیز شیطنت احتمالی آذربایجان(اران ایران که روزی به مام میهن باز خواهد گشت) ارتش در انزلی و نیز جدیدا در نوشهر دو اسکله و پایگاه بسیار مجهز با چندین ناوچه و ناو سنگین ایجاد کرده است که آماده مقابله با هرگونه تهدید احتمالی است.

تصویر

کپی برداری فقط با ذکر نام نویسنده و نیز سایت سنترال کلابز/میلاد
  بی  

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 157 بار

Re: عکسهاي جامع از محل تمام پايگاه هاي دريايي ايران با توضيحات ک

پست توسط mahdybadrykoohi » یک شنبه 8 شهریور 1388, 10:51 pm

دوستان برای آشنایی هرچه بیشتر شما با گستره وسیع کاری نیروی دریایی ایران اعم از ارتش و سپاه پایگاه های شناخته شده در رسانه ها را با علامت قرمز و درج نام روی نقشه ایران عزیز منقوش کرده ام.
ذکر این نکته ضروری است که بر اساس گزارشات محافل غربی ایران دارای ده ها پایگاه مخفی و اعلام نشده در سواحل خلیج فارس و دریایی عمان است که در روز بحران آشکار خواهند شد.
جز نیروی دریایی هیچکس از جزییات این موضوع خبر ندارد و یکی از اسرار نظامی است که طرف مخاصمه را در حالت هول و ولا قرار دهیم تا از ترس جرات اقدام پیدا نکند واین دقیقا مصداق آیه شریفه

و عدو لهم من استطعتم من قوه و من رباط الخیل ترهبون عدو الله و عدوکم است

یعنی ان چنان از ساز و برگ نظامی برای خویش مهیا سازید تا دشمن خود و خدا را بترسانید(نکته جالب این است که قران نیز بر اصل بازدارندگی نظامی و ترساندن متجاوز جوری که جرات تعرض نیابد را مورد نظر دارد))
بعضی دوستان خواهشا سریع جبهه نگیرید که میلاد چرا موضع را خدا پیغمبری کردی و...این آیه شریفه برای ما فقط یک راهنما است نه وسیله.

بگذریم:

عکس اول از موقعیت سراسری دریایی ایران ازساحل آبادان تا پسابندردر مرز پاکستان است.مناطق مشخص شده فقط پایگاه های اعلام شده می باشند.

شمال خلیج فارس

به وضعیت استقرار نیروی دریایی ایران و پایگاه هوایی حفاظتی بوشهر در برابر پایگاه دشمن در قطر -کویت-بحرین خوب دقت کنید.

غرب تنگه هرمز و جنوب خلیج فارس:

به محل قرار گرفتن جزایر سه گانه همیشه ایرانی دقت کنید.نفتکشها و ناو های هواپیما بر مجبورند فقط از این نقطه عبور کنند چون فقط اینجا عمیق است.
دوستان در فاصله بین ابوموسی تا دبی بارها و بارها جاسوسان خارجی بوسیله گشت دریایی سپاه و ارتش دستگیر شده اند.

تنگه استراتژیک هرمز و حیاتی ترین نقطه اقتصادی جهان:

بستن تنگه هرمز به احتمال زیاد و تحلیل های ارائه شده بوسیله مین ریزی گسترده و وسیع در ابعاد هزاران هزار در خط قطری 40 کیلومتری آن و نیز استقرار توپخانه سنگین و موشکباران گسترده در جنوب غربی قشم و نیز جنوب جزیره لارک صورت خواهد گرفت.

حوزه کاری نیروی دریایی ارتش یعنی شرق تنگه هرمز و نیز دریای عمان و حضور زیر سطحی در اقیانوس هند.به علت اینکه ناوهای هواپیما بر دشمن از ترس نابودی بوسیله موشک به اقیانوس هند پناه ببرند ارتش تاکتیم جدیدی در این ناحیه پیاده کرده است که در روز بحران مشخص خواهد شد.
خود من استراتژی زیرسطحی با موشک و اژدر را محتمل می دانم.

حوزه کاری ارتش در دریای مازندران

دوستان خطر تعرض دشمن فرا منطقه ای از دریای مازندران بسیار پایین است ولی برای هرگونه تهدیدی ممکن و نیز شیطنت احتمالی آذربایجان(اران ایران که روزی به مام میهن باز خواهد گشت) ارتش در انزلی و نیز جدیدا در نوشهر دو اسکله و پایگاه بسیار مجهز با چندین ناوچه و ناو سنگین ایجاد کرده است که آماده مقابله با هرگونه تهدید احتمالی است.

::ns :( :smile: شما عرض کردین که جدیدا در نوشهر اسکله جدید و ناو ها و شناور های پیشرفته ای وجود دارد من این موضوع رو شدیدا رد می کنم
[FONT=Tahoma, Geneva, sans-serif]   تو نمی توانی باور کنی ،برای کسی که باور دارد همه چیز امکان پذیر    

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 55 بار
سپاس‌های دریافتی: 157 بار

پست توسط mahdybadrykoohi » یک شنبه 8 شهریور 1388, 10:57 pm

شما گفتین نوشهر پایگاه دریایی است من این موضوع رو هم شدیدا رد میکنم :::P :-P :x :-O ::ns لطفن جواب من رو بدین 8->
[FONT=Tahoma, Geneva, sans-serif]   تو نمی توانی باور کنی ،برای کسی که باور دارد همه چیز امکان پذیر    

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 10 بار

پست توسط djavad1100 » سه شنبه 24 آذر 1388, 10:09 pm

از پایگاه دریای سیرجان عکسی نیست
ایا ازبچه های دوره هفت دانشجویی کسی درسایت عضو نیست

New Member

پست توسط saman.newman » چهار شنبه 5 اسفند 1388, 8:39 am

پادگان منجيل ( گل سرسبد پادگان هاي نيروي دريايي) رو يادتون رفت .

Furious Poster
Furious Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 1067 بار
سپاس‌های دریافتی: 1211 بار

Re: عکسهاي جامع از محل تمام پايگاه هاي دريايي ايران با توضيح

پست توسط saied tomcat » چهار شنبه 2 تیر 1389, 8:05 pm

پایگاه دریایی خرمشهرو یگان بندریش در بهمنشیر هم یادتون رفته
>>ما در جنگ با آمریکا و تفاله های آمریکا هستیم <<

نیروی دریایی حافظ مرز آبی

ياد گرفتم که :
1. با احمق بحث نکنم و بگذارم در دنياي احمقانه خويش خوشبخت زندگي کند.
2. با وقيح جدل نکنم چون چيزي براي از دست دادن ندارد و روحم را تباه مي کند

ارسال پست

بازگشت به “گالري تجهيزات و ادوات دريايي”