در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » شنبه 16 آذر 1387 01:48

با سپاس از earth  و سامان

دوستان من نيز کم کم دارم به کشدار شدن موضوع عبدالمالک ريگي مشکوک مي شم.

بچه ها دقت کنيد.

1.قتل عام تاسوکي و بستن جاده و کشتن نزديک به 20 بيگناه -اسفند 84

2.قتل عام دارزين بم و کشتن نزديک به 10 بيگنه ديگر در وسط جاده

3.حمله به پاسگاه سراوان و شهادت يک گروهبان نيروي انتظامي-(سربازان با 500 ميليون تومان طبق گفته صداي آمريکا آزاد شدند)

4.حمله مجدد به پاسگاه سراروان در خرداد امسال و شهادت 13 سرباز بيگناه که تعدادي از آنها ايام پاياني سربازي خود را مي گذراندند-در حاليکه ايام پاياني عمرشان مي گذشت)

5.انفجار ميني بوس تيپ 110 سلمان زاهدان و شهادت تعدادي ديگر از پرسنل سپاه

و چند جنايت ديگر

دوستان ولي دقت کنيد از مهرماه امسال به بعد خبري از اينها نبود و به خاطر مطرح شدنشان اين سربازان را به شهادت رساندند.

ولي در عمل تمامي کادرهاي داخلي شان در بمباران نيروي هوايي نابود شد.
بر اساس صحبتهاي سرتيپ رادان گويا پيکر شهدا در پاکستان است.
پس دوستان از ايم به بعد ما يک دشمن خارجي داريم.
چون ريگي ستاد فرماندهي اش پاکستان است
چاره کار را نيز گفتم.بچه هاي تيپ 65 را بفرستند به همگي قول ميدهم شر ريگي کنده شود....
اينکه چرا اينکار را نمي کنند واقعا مرا حرص مي دهد.
رفیق بی کلک

Major

Major

نماد کاربر
1334

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 مرداد 1387 00:08

آرشيو سپاس: 259 مرتبه در 112 پست

توسط samanrossonero » شنبه 16 آذر 1387 02:05

دوستان این وقتی مینی بوس رو منفجر می کنه تر و خشک و سنی و شیعه همه باهم میمیرن.
یادتون نره ما اول ایرانی هستیم و برترین و متمدن ترین انسانهای روی زمین هستیم بعد مسلمانیم.
:razz:  :razz:  :razz:
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد   نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم   نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1910

تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 فروردین 1386 12:38

آرشيو سپاس: 4996 مرتبه در 1605 پست

توسط Miliali » شنبه 16 آذر 1387 03:52

پست  حاوی نکات منفی  در توصیف یک جنایت
اگر به هر دلیلی روی شما اثر منفی می گذارد از خواندن آن اجتناب کنید

من امروز صبح  یک ویدئو دیدم از کشتن حداقل8 نفر ازجمله چند نفر از  مامورانی که در پاسگاه سراوان گروگان گرفته شده بودند. احتمالا این ویدئو قبلا  منتشر شده بوده و من آن را تازه دیده ام .شنیدن خبر کشته شدن این چند سرباز وظیفه و تایید آن  بسیار ناراحت کننده بود.

در این قسمت تصمیم دارم مشاهدات خود از این فیلم   بیان کنم .  هدف   آشنایی با سبک  این گروه در ارائه این جنایت به عنوان یک عمل مقدس و به نام دین اسلام و برای مردم بلوچستان با سو استفاده از مقدسات اسلامی و قران.

به دلیل جلوگیری از تبلیغ برای این گروه پلید از گذاشتن لینک فیلم معذورم.

خوشبختانه در فضای مجازی امکان مبارزه افراد عادی  با این اشرار وجود دارد.  گزارش سو استفاده برای سایت سرویس دهنده  ارسال خواهد شد.  این فعلا تنها کاری است که می توانستم برای برخورد  با این اشرار  انجام بدهم .

برای جلوگیری از انحراف تاپیک مسائل متفرقه را در پی ام  با اینجانب مطرح نمایید.

ترتیب ویدئو:

بعد از اتمام  پیام رهبر  گروه

1- نمایش متن زیر روی صفحه نمایش:

هر چند نمی توان قلب مجروح مسلمانان را خصوصا اهل سنت بلوچستان را بر اثر حادثه دلخراش تخریب مسجد و مدرسه عظیم آباد زابل را تسکین داد ولی با دیدن صحنه های کشتن  مخبرین و مزدوران رژیم اندک مرحمی بر قلبشان باشد جنبش مقاومت  مردمی جندالله

2-  قرائت آیه ای از قرآن  و نوشتن ترجمه فارسی آن روی صفحه

به منافقان بشارت ده که مجازات دردناکی در انتظار آنان است همانان که کافران را به جای مومنان دوست خود انتخاب  می کنند آیا عزت و آبرو را نزد آنان میجویند (کافران) با اینکه  همه عزت ها از آن خداست

3- صحنه اعدام 2 نفر با  چشم بند و دست و پای بسته  -نشسته روی زمین   - شلیک از پشت سر  با سلاح کمری

4- مجددا 2 نفر دیگر (فرمانده  پاسگاه و معاونش) به همین شیوه

5- مجددا 2 نفر دیگر (2 نفر با یونیفرم روشن ) به همین شیوه

6- مجددا 2 نفر دیگر (2 نفر با یونیفرم سبز نیروی انتظامی) به همین شیوه

7- ادامه  با آیه ای از قران و....

مسائل زیادی  می خواستم بنویسم  که دیدم دوستان اشاره کرده اند .

قضاوت با  شما

Captain II

Captain II

no avatar
577

تاريخ عضويت

جمعه 15 دی 1385 19:24

آرشيو سپاس: 230 مرتبه در 96 پست

توسط hedayat.m » شنبه 16 آذر 1387 11:37

ورود به خاک پاکستان برای ایران کاری نداره و به راحتی به اهدافش می رسه ولی باید پیامد های اونو هم بررسی کنید.

سرویس اطلاعاتی پاکستان(اس ای اس) طبق برخی نقل های همکاری هایی با طالبان داره و بعضا بر خلاف دستورات حکومت عمل می کنه. عربستان و امارات هم سرمایه گذاری و نفوذ زیادی در حکومت و دستگاه اطلاعاتی اون دارن. جمعیت پاکستانی هم مرز ایران هم بلوچ ها و پشتون ها هستند. مناطق مرزی پاکستان با ایران هم تا کیلومترها بیابانه.
پاکستان به علت وجود مدارس سلفی خود به خود مستعد درگیری شیعه و سنی است و نمونه اون حوادث پاچنار.

باید توجه داشت که بافت پاکستان برای تشنج و درگیری آماده است. حالا اگر ما حمله ای بکنیم و همسایه شرقی ما مثل همسایه غربیمون بشه چی؟ منظورم اینه که شاید عده ای منتظر این واکنش باشن تا این شرایط رو ایجاد کنن.
ولی اینه همه فرض است و شاید هم اتفاق نیافته.

از این طرف هم نباید منکر قصور و کوتاهی دستگاه ها در بوجود آمدن این گروه ها شد.
این شخص زمانی به عنوان یکی از عوامل اطلاعاتی ایران فعالیت می کرد و بعد...
قطعا کسانی که جراحی های ناشیانه و با غرض در وزارت اطلاعات و حملات گسترده به سپاه به علت های واهی... انجام می دادن باید به پیامد های اون هم توجه می کردن تا نتایجی از این دست مانند حسینیه رهپویان وصال و انفجارات اهواز و پژاک و...بوجود نمی اومد.

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
122

تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مهر 1386 14:04

آرشيو سپاس: 27 مرتبه در 15 پست

توسط earth » شنبه 16 آذر 1387 13:10

من يک طرح دارم ، حالا که جان سربازان براي مسئولين مهم نيست بيان و چند تا سرباز ( ترجيحا چاق وچله ) رو بعنوان طعمه ببندن وسط بيابون و به سربازا دستور بدن که سرو صدا کنن و با اين کار جلب توجه کرده و شايد بشه ريگي رو گير انداخت . شايد اين طرح اول جواب نده ولي اگر مسئولين محترم و محافظه کار بصورت انبوه از اين تله ها استفاده کنن ميشه اميدوار بود . با اين طرح  ريگي رو توي خاک خودمون گير ميندازيم و ديگه به کشور دوست و برادر يعني پاکستان هم بر نميخوره .
به قول حضرت استاد اکبر خان گلپايگاني :
چه غم ز بي کلهي
آسمان کلاه من است
زمين بساط و در و دشت . بارگاه من است
زنند طعنه که اندر جهان جايت نيست
به جان دوست . همان نيستي پناه من است .

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

توسط Mil@d » شنبه 16 آذر 1387 13:25

earth,

مگر ميخوايم بريم شکار يوز پلنگ!!!

يک راه بيشتر نداره آقا جان حمله مخفيانه با نيروهاي ويژه کلاه سبز به عمق خاک پاکستان!
آقا جان تا پاکستان اوضاعاش بي ريخته و به قول معذوف خر تو خره کلک ريگي رو تو اين شلوغي بايد کند.

پاکستان الان به خاطر انفجار بمبئي در معرض اتهام و حمله نظامي هنده.ما بايد از اين موقعيت براي اعمال فشار بر پاستان استفاده کنيم.
رفیق بی کلک

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
122

تاريخ عضويت

پنج شنبه 5 مهر 1386 14:04

آرشيو سپاس: 27 مرتبه در 15 پست

توسط earth » شنبه 16 آذر 1387 13:38

آخه بعضي از دوستان اصلا ورود به خاک و هواي پاکستان را به هر نحوي منع ميکنند و ميگويند خداي نکرده به جهانيان بر ميخورد و ما را در رسانه هاي خود تروريست ميخوانند ( مگه حالا در موردمون چي ميگن ) ، مرگ يک بار شيون هم يک بار . فقط يک خورده وجود ميخواد و بس ، اصلا من حالم از همزيستي مسالمت آميز اين شکلي که آدم بايد چشمشو رو همه چي ببنده و تجاوز به مال و ناموسش رو نديده بگيره بهم ميخوره .
به قول حضرت استاد اکبر خان گلپايگاني :
چه غم ز بي کلهي
آسمان کلاه من است
زمين بساط و در و دشت . بارگاه من است
زنند طعنه که اندر جهان جايت نيست
به جان دوست . همان نيستي پناه من است .

Captain

Captain

نماد کاربر
2371

تاريخ عضويت

شنبه 24 فروردین 1387 22:03

آرشيو سپاس: 11729 مرتبه در 2040 پست

كشف پيكرهاي 14 سرباز به شهادت رسيده توسط گروهك ريگي

توسط yasermym » شنبه 16 آذر 1387 14:54

باشگاه خبري توانا:
عبد العزيز جمشيد زهي گفت: پيكرهاي شهداي سراوان كه توسط گروهك تروريستي ريگي در منطقه‌اي نامعلوم رها شده بودند، توسط نيروي انتظامي كشف شد.

عبدالعزيز جمشيد زهي نماينده سراوان در گفت و گو با خبرنگار سياسي فارس اعلام كرد: نيروي انتظامي تمام 14 پيكر شهداي سروان را كه همگي از مرزبانان نيروي انتظامي بودند، در منطقه اي نامعلوم پيدا كرده است.
وي در ادامه افزود: مسئولان ذيربط در حال شناسايي پيكرهاي پيدا شده هستند و هنوز مشخص نشده كه اين شهدا چه زماني به شهادت رسيده اند.
در تاريخ 24 خرداد ماه امسال اين عده از مرزبانان نيروي انتظامي توسط گروهك تروريستي جندالله ربوده شده و پس از مدتي به شهادت رسيدند.

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
                                                           دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
==================================

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تاريخ عضويت

توسط Mil@d » شنبه 16 آذر 1387 16:35

اميدوارم مسئولين کشور به خود آيند و ريگي را به زودي به سزاي اعمال جنايتکارانه اش برسانند.
روح همگي شهداي نگهبان مرزهاي ايران شاد. :sad:  ويادشان گرامي.
رفیق بی کلک

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1910

تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 فروردین 1386 12:38

آرشيو سپاس: 4996 مرتبه در 1605 پست

توسط Miliali » شنبه 16 آذر 1387 19:35

کامنت هاي خوانندگان العربيه را در اين مورد بخوانيد .

من چند تا رو انتخاب کردم . که اينجا بيارم  (صرفا به عنوان نقل قول  نه به عنوان رد و تاييد):

2- درود بر جندالله. به امید روزی که مردم ایران بفهمند چرا در شهر تهران 26 کنیسه یهودی ساخته شده اما یک مسجد اهل سنت اجازه ساخت ندارد. به امید روزی که مردم ایران بفهمند در همین تهران مسیحیان چه تعداد کلیسا و امکانات تبلیغی دارند و اهل سنت یک مسجد هم ندارند. بیش از 10 میلیون اهل سنت، بیشتر از امارات، قطر، بحرین، کویت، عمان و ... در این کشور زندگی می کنند که از اساسی ترین حقوق انسانی محروم اند.

3- الله اکبر. الله اکبر. الله اکبر. جندالله پیروز است، رژیم فرقه ای نابود است

8-   من به عنوان يك سني آدم كشي را دور از شخصيت يك مسلمان ميدانم و معتقد هستم گروه جند الله بر خلاف خو و منش اسلامي عمل كرده است و آب به اسياب دشمنان اسلام ميريزند. به نوبه خود به خانواده هاي قربانان تسليت ميگويم .

9-  گفتن همه این 16 نفر رو کشتن. یکی نیست بگه تو که سنگ اسلام اهل سنت به سینه می زنی چرا اسیر می کشی؟ نامه عمر به سرداران اسلام موقعی که این وحوش به سرزمین های دیگه حمله می کردن رو نخوندی؟ این که خلیفه شما بوده. نبوده؟ اسیر کشتن احتمالا اسلامیه !! نه؟ سرباز وظیفه های بیچاره رو چکار داشتی؟ کم بدبختی تو پادگانا کشیده بودن؟ فکر کردی اینا رو کشتی ملت بلوچ به آزادی رسید؟ این همه خانواده رو عزا دار کردی که خودتو مطرح کنی؟ هیچ چی نیستی. حتی ارزش نداری فحشت بدن می دونی چقدر نفرت از خودت و مردمی که مثل تو هستند به وجود آوردی؟ کسی که باد می کاره طوفان درو می کنه؟ مثلا این بدبخت ها رو کشتی فکر میکنی ولت می کنن؟ فکر کردی مثلا با این شاهکار ها از بن لادن بزرگتر می شی؟ فقط شانس بیاری که خودت بمیری چون اگه دست این حکومت بهت برسه قبل از اینکه بفرستت بالای دار . یه کاری باهات می کنه که هر لحظه ای هزار بار آرزوی مردن کنی.

مرجع:

http://www.alarabiya.net//articles/2008 ... 61401.html

New Member

no avatar
5

تاريخ عضويت

سه شنبه 18 اردیبهشت 1386 10:54

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط chermahin » يکشنبه 17 آذر 1387 12:30

تصور کنيد اگر اين ملعون را اربابهاش بخوان صدا کنن چي ميگن؟ عبدالمالک ريقي
خواهش ميکنم اسم عربي اونو ب