در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار نظامي منتشر شده به بحث بپردازيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
81

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 30 مرداد 1387 08:49

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 3 پست

تایید شهادت گروگان‏های ناجا در سراوان!!!!!!!

توسط babak81 » پنج شنبه 14 آذر 1387 18:45

جانشین فرماندهی نیروی انتظامی کل کشور موضوع شهادت تمامی گروگانهای حادثه سراوان به دست گروهک تروریستی عبدالمالک ریگی را تائید کرد.

سردار سرتیپ احمدرضا رادان در گفتگو با خبرنگار مهر با تائید این خبر گفت: نتایج کمیته تحقیق ویژه حادثه سراوان متشکل از نمایندگان وزارت کشور، وزارت اطلاعات، نیروی انتظامی  و وزارت امور خارجه حاکی از آن است که تمامی این عزیزان بدست گروهک تروریستی جندالله به شهادت رسیده اند.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی کشور درباره نحوه تحویل جنازه های شهدای این حادثه گفت: مسئولین مربوطه موضوع تحویل جنازه های این شهداء را از طریق رایزنی های ویژه در دست بررسی دارند.

تابناک

Major

Major

نماد کاربر
1334

تاريخ عضويت

چهارشنبه 23 مرداد 1387 00:08

آرشيو سپاس: 259 مرتبه در 112 پست

توسط samanrossonero » پنج شنبه 14 آذر 1387 18:59

خدا لعنتش کنه.
مگه نمیگفتن این حروم زاده مرده؟
:razz:  :razz:  :razz:
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد   نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم   نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

Captain I

Captain I

no avatar
820

تشکر کرده: 189 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 18 مرداد 1386 23:58

آرشيو سپاس: 2263 مرتبه در 462 پست

توسط حسن2568 » پنج شنبه 14 آذر 1387 19:39

samanrossonero, سلام
نه داداش اون كثافت هنوز زنده است سال گذشته در درگيري با نيروهاي ايران با سه گلوله مجروح وبه پاكستان گريخت ودر اونجا توسط پليس پاكستان دستگير شد اما در حين جابجائي باحمله افرادش آزاد شده و26 پليس پاكستاني هم كشته شدند .برادرش توسط پاكستان دستگير وبه ايران مسترد شده
باآزمايش hla وثبت نام در پايگاه پيوند مغز استخوان كشور در بيمارستان شريعتي شانس زندگي را در بيماران سرطان خون و... افزايش دهيد    لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
113

تشکر کرده: 3 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 22 دی 1385 14:12

آرشيو سپاس: 203 مرتبه در 58 پست

توسط ali2914 » پنج شنبه 14 آذر 1387 20:05

از تلاش بي وقفه همه مسئولان براي فراموشي سرنوشت سربازان وظيفه نيروي انتظامي که اسير شده بودند تشکر مي کنم.مسئولان عزيز نيروي انتظامي کوچکترين اقدامي براي آزادي اونها انجام ندادند.
چون خودم نيروي انتظامي خدمت کردم مي دونم که کوچکترين ارزشي براي نيرو قائل نيستند و واسه يه باتوم يا دستبند بيشتر از سرباز اهميت قائل هستند.فرمانده دلیر نیروی انتظامی سرتیپ احمدی مقدم ترجیح می دن به جای روبرو شدن با یه مشت تروریست بی سرو پا تمام توانشونو صرف مقابله با مانتوی کوتاه زنان کنند.

Major

Major

نماد کاربر
1334

تاريخ عضويت

توسط samanrossonero » پنج شنبه 14 آذر 1387 21:13

با اینکه حق داری اما از این حرفا نزن که باهات ممکنه برخورد بشه...
من چند تا سوال دارم:
تو یکی از تاپیکها نوشته بود وزارت اطلاعات ایران چهارمین یا پنجمین نیروی اطلاعاتی دنیاست.
چطور نیرویی به این قوی ای نمیتونه با کار اطلاعاتی قوی و پشتیبانی نظامی ارتش و سپاه این گروهک تروریست رو نابود کنه؟
اینها تو کوه کمپ می زنن و حتی بمب بارون کردن و حمله هوایی بهشون امکان داره و تو شهر و روستا نیستن که بگن غیر نظامی ها میمیرن.
ما که به قول خیلی از دوستان اینقدر در زمینه اطلاعاتی و نظامی قوی هستیم چرا جلوی جندالله کم آوردیم؟؟؟؟؟
:razz:  :razz:  :razz:

Captain

Captain

نماد کاربر
3309

تشکر کرده: 1 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 10 آذر 1386 17:59

آرشيو سپاس: 13305 مرتبه در 1921 پست

توسط Mil@d » پنج شنبه 14 آذر 1387 21:22

حضور تمامي دوستان عرض کنم که اگر آمريکا بن لادن را دستگير کرد ما هم ريگي را دستگير خواهيم کرد.

جنگ چريکي ربطي به توان اطلاعاتي و نظامي ندارد.

يارو ضربشو ميزنه و الفرار.

در ضمن سيستان بلوچستان عجيب ترين استان ايران است.

انگار نه انگار که جزيي از ايران است. همه چيزشان با ما فرق مي کند.اعتقاداتشان.فرهنگشان-تعصباتشان.
دوستان مشکل بلوچستان بيش از اينکه امنيتي باشد فرهنگي است.بي سوادي لست.هم مرزي با کشور سراسر جنايت پاکستان است.کار 1 سال 2 سال نيست.ولي انصافا 2 ماهي است که ريگي خفه خون گرفته است.
با اعلام اين شهادت ها فقط خواسته خود را مطرح کند.وگرنه از نظر قدرت بسيار ضعيف شده و کادر هاي مرکزي اش دسنگير شده اند.اين کارها را مي کند تا 200 تروريستش از زندان آزاد شود.
دوستان بيخود اين فرد را بزرگ نکنيد.او به اندازه کافي بوق تبليغاتي دارد.
نوري زاده-صداي امريکا -العربيه و..........
رفیق بی کلک

Major

Major

نماد کاربر
1334

تاريخ عضويت

توسط samanrossonero » پنج شنبه 14 آذر 1387 22:05

میلاد جان یعنی اگر خدایی نکرده جنگ چریکی رخ داد ایران ول معتل هست؟!
نیروی اطلاعاتی ایران با شناسایی محل اخفای اون و لو دادن اون و حتی با کار اطلاعاتی قوی و فهمیدن منطقه اخفای اون می تونن با حمایت ارتش بریزن و با درگیری سنگین نابودش کنن.
مگه جون اینهمه آدم که به دست این بشر کشته شدن اینقدرها نمیرزه که یکم به زحمت بیفتن آقایون؟
نظامی های ایرانی هم آموزش جنگهای چریکی رو می بینن.

از همه دوستانی که این تاپیک رو می خونن یک سوال دارم که جواب بله یا خیر هست:

آیا وزارت اطلاعات و ارتش و سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران قدرت از بین بردن این گروهک رو داره یا نه؟

به نظر خودم داره و مکث و تعللشون نمی دونم برای چیه.!!

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
41

تاريخ عضويت

دوشنبه 13 آبان 1387 13:26

آرشيو سپاس: 16 مرتبه در 7 پست

توسط awaks » پنج شنبه 14 آذر 1387 22:26

به به :smile: چه عجب نيروي انتظامي يه تکوني به خودش داد :smile: واقا شرم آوره،فرمانده هان عزيزناجا چه جوابي واسه خانواده هاي اين عزيزان پرپرشده دارين؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
41

تاريخ عضويت

دوشنبه 13 آبان 1387 13:26

آرشيو سپاس: 16 مرتبه در 7 پست

توسط awaks » پنج شنبه 14 آذر 1387 22:35

ali2914 نوشته است:از تلاش بي وقفه همه مسئولان براي فراموشي سرنوشت سربازان وظيفه نيروي انتظامي که اسير شده بودند تشکر مي کنم.مسئولان عزيز نيروي انتظامي کوچکترين اقدامي براي آزادي اونها انجام ندادند.
چون خودم نيروي انتظامي خدمت کردم مي دونم که کوچکترين ارزشي براي نيرو قائل نيستند و واسه يه باتوم يا دستبند بيشتر از سرباز اهميت قائل هستند.فرمانده دلیر نیروی انتظامی سرتیپ احمدی مقدم ترجیح می دن به جای روبرو شدن با یه مشت تروریست بی سرو پا تمام توانشونو صرف مقابله با مانتوی کوتاه زنان کنند.
به خدا قسم گل گفتي،دمت گرم.واسه سرباز بدبخت هيچ ارزشي قائل نيستند.تمام کارارو سرباز مادر مرده انجام ميده اما انگار نه انگار :فرمانده هاي ما فقط حرف ميزنن،يا واقعا امکانات نداريم يا هم که عرضه کار!!!!!!!!!!!!!!!!!!!کدوم يکيش؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟/

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1130

تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

توسط N@VID » پنج شنبه 14 آذر 1387 23:12

samanrossonero, عزيز مشکلي که وجود دارد اين است که اين تروريست در پاکستان استقرار دارد و نه در ايران
متاسفانه دولت پاکستان هم همکاري نميکند و دولت اين کشور از پس تروريستها بر نمي ايد و اجازه حمله نيروهاي ايراني را نيز نميدهد.
در ضمن بايد بدانيد اين گروهک توسط سرويس هاي اطلاعاتي غربي حمايت ميشود و اين کار را سخت تر ميکند
با تمام اين حرفها همانطور که ميلاد عزيز اشاره کردند چندي پيش با حمله نيروهاي تکاور ارتش و سپاه و پشتيباني نيروي هوايي سازمان رزم اين نيرو در ايران نابود شد. اخيرا نيز خبري منتشر شده مبني بر اينکه خود عبدالمالک به شدت زخمي شده است

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
113

تاريخ عضويت

توسط ali2914 » پنج شنبه 14 آذر 1387 23:56

با اینکه حق داری اما از این حرفا نزن که باهات ممکنه برخورد بشه...

چه برخوردي؟ نظرمو پاک مي کنن؟ فکر مي کني اينجوري چيزي عوض مي شه؟!

Junior Poster

Junior Poster

no avatar
113

تاريخ عضويت

توسط ali2914 » جمعه 15 آذر 1387 00:03

آخه تو نمي دوني من تو اين نيروي به قول خودشون انتظامي چيا ديدم.چه دوره اي گذروندم تماما بي برنامگي، بي لياقتي فرماندهان، سازماندهي بد، رشوه،دروغ،ظاهرسازي بود. همه سربازا را عقده اي بار مياوردن .تاسف آور بود .من که متنفر شدم .اميدوارم در بقيه سازمانهاي نظامي ما اينطور نباشه.

بعدي