اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Moderator

Moderator

نماد کاربر
1607

تشکر کرده: 305 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 8 مهر 1388 23:15

آرشيو سپاس: 15889 مرتبه در 1490 پست

Re: *تولدت مبارک*

توسط oweiys » دوشنبه 21 فروردین 1391 21:10

سلام عليكم و رحمت الله و بركاته

@lirez@

امروز تولد @lirez@ است . عليرضا ملقب به عليرضا جزغله - 20 و چند ساله ، مدير و كاردان ، هوشيار و بيدار ، منظم و زيبا كار ميكنه

و حالا ، سگك رو در اختيار ميگيره و ميره براي اشكل گربه و اجراي فنون فرنگي كه شگرد داره و حالا يه سالتو بارنداز رو اجرا ميكنه و يه

كول انداز رو چاشني كارش ميكنه ؛ داور وسط 9 امتياز رو ميده كه بله .... نه... سرداور 6 امتياز رو مي ده كه درست هستش!

@lirez@ تولد گرفتي و سراغي از ما نگرفتي و بهونه ساختي و اما بدون تو عاشقي ... عاشق شدي؟! ... ... فعاليتتم كم شده پس

همون فعاليت قلبت زياد شده .... دستورالعمل من اين هستش: همين الان پاشو به معتمد ترين فرد خانواده بگو! بدون اين كه حتي دست

به صفحه كليد بزني! اين بهترين راههها ....

@lirez@ اگه جواب اين ارسال رو فرستادي ، هرچه مي خواهد دل تنگت از سير تاپياز (حالا نه رازها و ...) سفره دلت رو باز كن....

السلام عليك يا علي ابن موسي الرضا المرتضي (ع)

Captain

Captain

نماد کاربر
983

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 29 دی 1387 00:05

آرشيو سپاس: 7666 مرتبه در 921 پست

توسط @lirez@ » سه شنبه 29 فروردین 1391 10:49

oweiys نوشته است:سلام عليكم و رحمت الله و بركاته

@lirez@

امروز تولد @lirez@ است . عليرضا ملقب به عليرضا جزغله - 20 و چند ساله ، مدير و كاردان ، هوشيار و بيدار ، منظم و زيبا كار ميكنه

و حالا ، سگك رو در اختيار ميگيره و ميره براي اشكل گربه و اجراي فنون فرنگي كه شگرد داره و حالا يه سالتو بارنداز رو اجرا ميكنه و يه

كول انداز رو چاشني كارش ميكنه ؛ داور وسط 9 امتياز رو ميده كه بله .... نه... سرداور 6 امتياز رو مي ده كه درست هستش!

@lirez@ تولد گرفتي و سراغي از ما نگرفتي و بهونه ساختي و اما بدون تو عاشقي ... عاشق شدي؟! ... ... فعاليتتم كم شده پس

همون فعاليت قلبت زياد شده .... دستورالعمل من اين هستش: همين الان پاشو به معتمد ترين فرد خانواده بگو! بدون اين كه حتي دست

به صفحه كليد بزني! اين بهترين راههها ....

@lirez@ اگه جواب اين ارسال رو فرستادي ، هرچه مي خواهد دل تنگت از سير تاپياز (حالا نه رازها و ...) سفره دلت رو باز كن....

سلام حاجی.......
خوبی؟
ممنون از لطفت و از دقت نظرت نسبت به بنده.
اویس جان یه لحظه به خودم افتخار کردم همچین دوستانی در محیط مجازی دارم که به یادم هستند.
از همه کسانی که چه از طریق پیام و از طریق کامنت گذاشتن  در صفحه.......تشکر دارم
یکم دیر جواب دادم به لطفت اویس جان اما حاجی عشق و عاشقی؟ نداشتیمااااااا.......!
نه درگیر درس و کاسبی هستم (ریا نشه ترم اخر هستم درس هم سنگین)
سفره دلم را باز کنم؟
نمیدونم والا چی بگم........
امسال یکم متفاوت تر از سالهای پیش واسم اغاز شد بوی عید رو نمیشد استشمام کرد اما مسافرت و تعطیلات یه دونه بود امسال
نمیدونم ............
بزارین حرف دلم رو بزنم
چرا دید مردم ما اینقدر پایین اومده چرا ظاهر بین شدن همش......
چون مثلا جز خانوادهایی هستیم که پدرانمون جونشون رو برای حفظ ناموس و مملکت خودشون کف دست گذاشتن و  سالیان زیادی یه یادگاری از اون دوران با خودشون اوردن  و همون یادگاری باعث شد از نعمت پدر محروم بشیم تا الان ازاد باشیم و راحت قدم بزنیم  
من حق ندارم یکم امروزی و مدرن بگردمو رفتار کنم ؟
تا هرجا میریم از خانوادهای.... هستن یه نگاه دیگه به ادم میکنن ........
بگذریم که حرف زیاده
اویس جان  ممنون بازم
جبران کنم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب @lirez@ تشکر کرده اند:
masieh, nima-rad, FARSHAD.ADL, Shahbaz, MASTER, airplane, crackxy, CAPTAIN PILOT, naghme, KH.I.A.2500, AGeNiS1, ASHKAN95, pedmehr, achachi98, Qaher1406, C.A.D.I.L.L.A.C, آزیتا, oweiys, CentralWeb, anga2009, mahshid-banoo, noora

Major

Major

نماد کاربر
504

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 21 اسفند 1389 13:05

تهران

آرشيو سپاس: 2587 مرتبه در 427 پست

توسط Ph.Sepehr » يکشنبه 10 اردیبهشت 1391 19:40

سلااام،سلام.
چه خبرا دوستان؟خوبین؟

آقا بی مقدمه بریم سر اصل مطلب.
امروز تولد یکی از بخندون های معروف سی.سی هست که مدت زیادی نیست میشناسمش اما تو این مدت فهمیدم بچه ی فوق العاده با مرام و معرفتیه و فوق العاده مهربون.
بله این آقای 17 ساله کسی نیست جز اشکان خان 95.

اشکان جان تولدت مبارک دوست خوبم.
ان شاءالله که صد سال عمر با عزت و با برکت و پر از موفقیت و شادی و خوشی در پناه خداوند و زیر سایه ی خانواده داشته باشی.

(حالا خودمونی میشم)

تولد،تولد،تولدت مبارک،تولد،تولد،تولدت مبارک،بیا شمعا(ی مجازی)رو فوت کن،که صد سال زنده باشی،بیا شمعا رو فوت کن،که صد سال زنده باشی.

(با پوزش از مدیریت محترم سایت بابت زیادی خودمونی شدن!!!!!!! )

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

وقتی انسان نمی تواند کلمات مناسب برای بیان احوالش بیابد چه شکنجه ای را تحمل می کند
                                                                                                                                        shapooor

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ph.Sepehr تشکر کرده اند:
naghme, airplane, crackxy, A3eman, C.A.D.I.L.L.A.C, @lirez@, AGeNiS1, ASHKAN95, mojtabba, mahshid-banoo, CAPTAIN PILOT, Shahbaz, KH.I.A.2500, shapooor, CentralWeb, آزیتا, Qaher1406, noora, MASTER, oweiys, FARSHAD.ADL

Captain

Captain

نماد کاربر
1154

تشکر کرده: 76 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 27 اسفند 1388 13:51

تهران

آرشيو سپاس: 7252 مرتبه در 1004 پست

توسط ASHKAN95 » يکشنبه 10 اردیبهشت 1391 19:56

سلام خدمت دوستان گل سنترالی :razz:

اول از همه از مهران عزیز تشکر میکنم که به یاد من بود و شرمندم کرد :razz:  :razz:  :(

خیلی خوشحالم کردی مهران جان، لطفت از یاد نمیره :razz:

امسال تولد خیلی ساده ای داشتم و همین جشن سنترالی برای من خیلی با ارزش بود :-)

ارادتمند همه ی دوستان، پیروز باشید :razz:

Major II

Major II

نماد کاربر
340

تشکر کرده: 371 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1390 21:47

روبروی شما

آرشيو سپاس: 1457 مرتبه در 253 پست

توسط Ghost Rider » يکشنبه 10 اردیبهشت 1391 20:44

با سلام و تبریک تولد همه ی دوستان (چه بعد از این چه قبل از این و ویژه خدمت ASHKAN 95) دیدم بازار تولد گرمه گفتم یه درد دلی بکنم .آقا تولد من 13 فروردین هستش (همین 13 بدر خودمون) جدا ازین که برخی وقتی میفهمن به شوخی میگن نحسی (به دل نمی گیرم و به این چیزا اعتقاد ندارم) گله من از اینه که این روز همه جا بسته است و همه میرن خوش گذرونی و فراموش میکنن حتی یه تبریک خشک و خالی بگن. این هم از شانس ماست دیگه :?
کلا متولد شدن تو ایام خاص رو توصیه نمی کنم :grin:
The only easy day was yesterday

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ghost Rider تشکر کرده اند:
@lirez@, mahshid-banoo, crackxy, ASHKAN95, behrad90, Ph.Sepehr, AGeNiS1, shapooor, C.A.D.I.L.L.A.C, KH.I.A.2500, Qaher1406, mojtabba, آزیتا, CAPTAIN PILOT, CentralWeb, MASTER, oweiys, noora, naghme, airplane, FARSHAD.ADL

Major

Major

نماد کاربر
242

تشکر کرده: 27 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 31 شهریور 1389 17:24

آرشيو سپاس: 1338 مرتبه در 180 پست

توسط m-249 » جمعه 5 خرداد 1391 21:13

سلام بر همه ی دوستان

امیدوارم حال همه خوش باشه و ایام خوبی رو پشت سر بگذارند .

امروز 5 خرداد تولد من هست . به خودم و تمام کسانی که تولدشون توی این روزه تبریک میگم .

اما چند سالی توی تولد هام اصلا احساس خوش حالی نمی کنم . هیچ فرقی با همیشه نداره . چون هیچ تغییری توی خودم حس نمی کنم . تمام گرفتاری هایی که داشتم

نه تنها برطرف نشته بلکه بد تر هم شده . به هر حال اینجا جاش نیست ...

خب اینم کیک ما . بفرمایید کیک !

دردت چه بود که تمام شب
سر را به سنگ میزدی و می گرسیتی ؟
چه گویم که گفتنش برایم قصه ای کهنه است
سر کوفتن و گریستن از برای مردن است

دست مزن! چشــــم،ببستم دو دست_____راه مرو!چشم،دوپایم شکست
حرف مزن! چشم،قطع نمودم سخن_____نطق مکن!چشم،ببستم دهن
هیچ نفهم! این سخن عنوان مــــکن_____ خواهش نافهمی انسان مکن
لال شوم،کـور شوم،کـــــــــــر شوم_____ لیک محال است که من خر شوم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب m-249 تشکر کرده اند:
behrad90, naghme, CentralWeb, CAPTAIN PILOT, anga2009, @lirez@, noora, ASHKAN95, رونین, masieh, FARSHAD.ADL, MASTER, crackxy, oweiys, AGeNiS1, A3eman, C.A.D.I.L.L.A.C, shapooor, m-sajedy, mojtabba, mahshid-banoo, airplane, nima-rad

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » يکشنبه 21 خرداد 1391 03:09

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی

ضمن عرض تبریک مجدد خدمت تمامی دوستان و اساتید عزیز که در این ماه متولد شده اند, جا دارد میلاد یکی دیگر از مدیران ارشد و اعضای شورای نظارت سایت را همراه با تاخیر خدمت ایشان تبریک عرض نمائیم.

پنجشنبه گذشته مصادف با 18 خرداد 1391 برابر بود با بیست و هفتمین سالروز تولد جناب MASTER گرامی. ایشان با سابقه عضویت حدودا" 7 ساله, از جمله قدیمی ترین مدیران و اعضای شورای نظارت سنترال عزیز میباشند. همچنین ایشان به همراه جناب
CentralWeb گرامی در راه اندازی مجله الکترونیکی سایت زحمات بسیار زیادی را متقبل گردیدند.

ساسان عزیز ضمن عذرخواهی بابت تاخیر در پیام, صمیمانه بیست و هفتمین سالروز تولد شما را تبریک عرض مینمائیم و امیدواریم سالیان بسیار زیادی را در کنار عزیزان همراه با لحظات شاد و فرحبخش سپری نمائید.

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1208

تشکر کرده: 193 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 21 اسفند 1384 04:22

ایران

آرشيو سپاس: 2048 مرتبه در 420 پست

توسط MASTER » يکشنبه 21 خرداد 1391 21:30

CAPTAIN PILOT,  درود بر کاپیتان رامین عزیز ...  :)

بی نهایت از مهر جنابعالی و دیگر دوستان سپاسگزارم.

بنده هم سلامتی و پیروزی را برای تک تک یاران آرزومندم.  :razz:
شاد زی مهر افزون ...

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MASTER تشکر کرده اند:
CentralWeb, رونین, CAPTAIN PILOT, noora, ASHKAN95, anga2009, FARSHAD.ADL, m-249, mojtabba, DJ Dani, mahshid-banoo, shola, crackxy, @lirez@, behrad90, AGeNiS1, Shahbaz, C.A.D.I.L.L.A.C, HESAM-007

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » پنج شنبه 25 خرداد 1391 01:31

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی

ماه جاری از جمله مواردی میباشد که در آن شاهد سالروز تولد بسیار از دوستان و کاربران عزیز میباشیم. در ادامه این روند:

امروز مصادف با پنجشنبه 25 خرداد 1391 برابر است با بیست و پنجمین سالروز تولد سرکار خانم noora گرامی. ایشان نیز با سابقه عضویت 5 سال, از جمله کاربران قدیمی و فعال در حوزه تخصصی روانشناسی میباشند که به همراه سایر دوستان گرامی, اضلاع سه گانه مثلث روانشناسی سنترال عزیز را تشکیل میدهند!

ستاره عزیز صمیمانه بیست و پنجمن سالروز تولد شما را تبریک عرض مینمائیم. بنده شخصا" موارد بسیار زیادی را از ایشان آموختم و امیدوارم در آینده فرصتی برای جبران این موارد وجود داشته باشد.

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
shapooor, Qaher1406, @lirez@, mojtabba, mahshid-banoo, crackxy, MASTER, DJ Dani, azeRilA, behrad90, nima-rad, noora, رونین, Shahbaz, Solver, Goebbels, shola, Ph.Sepehr, Ghost Rider, FARSHAD.ADL, AGeNiS1, m-249, ASHKAN95, HESAM-007

Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

توسط DJ Dani » پنج شنبه 25 خرداد 1391 01:57

به به...
چه روز خجسته ای.
علاوه بر توضحاتی که رامین داد ، ستاره خانم دانشی در زمینه هوانوردی هم دارند و تشکر هایی که زیر پست های این بخش می زنند نشان از دقت و البته زیرنظر گرفتن بحث ها است و همین مسئله خیلی ارزش داره که خانم ها هم به مسائل هوانوردی علاقه دارند.
به هر حال بنده هم از صمیم قلب تولد شما دوست عزیز را تبریک می گویم/
امیدوارم همیشه و همیشه سالم و تندرست باشید و به هر آنچه آرزویش را دارید برسید.
در تمام مراحل زندگی هم خداوند یار و یاور شما باشد.
حالا این صحبت های رسمی رو بگذاریم کنار...
کیک ما رو هم فراموش نکنید...ما منتظر یک تولد مبارک!!! حسابی هستیم!

خوش باشی و تا ابد موفق.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
رونین, Alpha4, CAPTAIN PILOT, AGeNiS1, m-249, Goebbels, Ph.Sepehr, typhoon, ASHKAN95, HESAM-007, shapooor, mojtabba, MASTER, mahshid-banoo, crackxy, Solver, noora, behrad90

Captain

Captain

نماد کاربر
356

تاريخ عضويت

سه شنبه 8 خرداد 1386 18:35

Victoria, Australia

آرشيو سپاس: 3072 مرتبه در 296 پست

توسط noora » پنج شنبه 25 خرداد 1391 16:11

درود بر شما خوبان

CAPTAIN PILOT  رامین عزیز، بی نهایت از محبت شما ممنونم ، فکر می کنم اگر آموختنی هست متقابله و من نیز از شما موارد بسیاری را آموختم از جمله آشنایی و علاقه به مباحث هوانوردی که به  واسطه مقالات ارزشمند شما بزرگوار ایجاد شد، برایتان از خداوند بهترین ها را آرزومندم

همچنین از DJ Dani گرامی بسیار ممنونم، من نیز آروزی سلامتی و موفقیت برای شما دارم

و با تشکر از لطف و مهربانی دیگر دوستان و آرزوی موفقیت برای همه شما

هرچه مردم نا آگاه تر بمانند زمان درک این نکته که ثروت خودشان به خودشان هدیه شده طولانی تر خواهد بود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب noora تشکر کرده اند:
mahshid-banoo, shola, Ghost Rider, CAPTAIN PILOT, FARSHAD.ADL, Qaher1406, ASHKAN95, shapooor, Shahbaz, crackxy, HESAM-007, AGeNiS1, mojtabba, MASTER, Ph.Sepehr, رونین, nima-rad, DJ Dani, behrad90, Solver

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1924

تشکر کرده: 23 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » دوشنبه 19 تیر 1391 18:54

تولده خودم رو به همه دوستان محترم تبريك ميگم. انشالله جشن 120 ساله گيم.
از كليه عزيزاني كه به بنده لطف داشتن در طول اين مدت و اصرار داشتن خودم اين پست رو بزنم
تشكر ميكنم
انشالله كه خداوند  طول عمري با عزت  به ما اعطا كند و كلا خدا به ما خدمت دهد كه به شما توفيق كنيم .

(نوشته شده توسطه امير الامرا (خودمم))
و من الله توفيق
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

قبليبعدي