*تولدت مبارک*

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7451 بار
تماس:

Re: *تولدت مبارک*

پست توسط DJ Dani » دو شنبه 6 شهریور 1391, 12:12 am

تصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویرتصویر 
  تولد یکی از اعضای شورای مخوف (نظارت)سنترال کلابز هست...
دوستان حدس بزنید ، زود ، زود....
خوب چون اکثر دوستان حدس نزدند و وقتم هم تموم شد ، اعلام میکنم!
تصویر
بله ، در چنین روزی (ششم شهریور) ، رامین عزیز وارد 24 سالگی خودش میشه و تنها یک سال دیگه به گذشتن از مرز یک ربع قرن مونده!!!
تصویر
خلاصه پیر شدی دیگه ، البته بگم ، منم پنج ماه دیگه وارد 24 سالگی میشم و نتیجا دوتایی میریم پارک و شطرنج بازی میکنیم و ...
تصویر
اما جدا از شوخی ، رامین سرمایه ارزشمند و در حقیقت ستاره درخشان سنترال کلابز هست که همه کاربران به این مسئله واقف هستند که حضورش اولا جو سایت رو خیلی تغییر داد ، دوما در بخش های هوانوردی و تخصصی ، رویکردی جالب و کاملا با ارزش شروع شد و سوما سطح دانش همه ، از جمله بنده در این موارد افزایش چشم گیری پیدا کرد.
تعریف نمیکنم ، چون آنچه عیان است ، چه حاجت به بیان است و مطلب رو با جملات زیر به پایان می برم.
رامین عزیز ، دوست گل و نازنینم ، تصویر امیدوارم در تمام مراحل زندگی همواره موفق و شاد باشی و به هرچی که آرزوش رو داری ، در پناه خداوند متعال برسی و تولد 120 سالگیت رو به همراه بر و بچه های سنترال جشن بگیریم.
موفق و موید باشی...
تصویر  
 تصویر      یادم رفت ، کیک و کادو من یادت نره...   من عادت دارم هم تولدم کادو بگیرم ، هم تولد میرم یا تبریک میگم کادو دریافت بکنم!  تصویر   انتظار جعبه کادو شما از بلاد کفر هستم!  تصویر   ضمن یاد آغاز کننده این تاپیک ، الهه خانم، که واقعا کار به یاد ماندنی از آب در آمد ، بخیر.   بای بای...  تصویر 

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4039 بار
سپاس‌های دریافتی: 2783 بار
تماس:

پست توسط Erratic » دو شنبه 6 شهریور 1391, 1:01 am

تصویر   مبارک رامین :razz: :razz: :-D :-D
با تشکر از دی جی عزیز :smile:
دانیال یه اهنگ ردیف میتونی دستو پا کنی؟ :-( :grin: :grin:
دانیال نقشه کشیدی واسه کادو ها؟؟ من خواستم نصف کیک رو بگم بذاره واسم کنار :-? دیگه تولد نمیمونه که :grin: :grin:

رامین عزیز امیدوارم به همه خواسته ها و ارزو هات برسی و اینکه دیگه پیر شدی رفت خبر داری رامین؟؟ :grin: :grin: از این به بعد باید به من خردسال سنترال پول تو جیبی بدی تصویر:grin: :grin:

تبریک دوباره و ارزوی موفقیت برای شما در تمامی مراحل زندگی :razz:  
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید][لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي
سپاس‌های ارسالی: 2750 بار
سپاس‌های دریافتی: 7451 بار
تماس:

پست توسط DJ Dani » دو شنبه 6 شهریور 1391, 1:15 am

دقیقا ، اتفاقا حواسم به آهنگ هم بود ، قراره یک پارتی بگیریم (البته از نوع اسلامی :grin: - آقایون و خانم ها کاملا جدا که یک دفعه به مشکل
نخوریم تصویر و همه دوستان CC رو هم دعوت کنیم :-D - البته من که نمیخوام ولی خوب چون شما میخواهید یکم زیرآبی هم میریم تصویر ) خودم هم قراره برم در جایگاه مخصوص DJ ، یعنی منفجر کنم ، ترجیحا شما هم خیلی ریز حرکات موزون رو انجام بدید که باعث مسائل راهبردی نشه!
:grin:
خلاصه یک برنامه خفن بریزیم که رامین از جشن تولد تا ابد سیر بشه!
تصویر

Major II
Major II
نمایه کاربر
محل اقامت: بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!
سپاس‌های ارسالی: 773 بار
سپاس‌های دریافتی: 2479 بار

پست توسط Alpha4 » دو شنبه 6 شهریور 1391, 1:44 am

DJ Dani, ...!!
از اونجایی که شطرنج نزدیکی بسیار عمیقی به مباحث و اصول ماسونی دارد لذا شما و کاپیتان بجای شطرنج اقدام به بازی منچ و یا مار-پله نمایید....!!

اول خواستم اون چیزی رو که گفتی اجرا کنم ولی گفتم دیگه از شما پیر و پاتال های سنترال گذشته! لذا اینو میزارم براتون....!!
تصویر

در تصویر زیر شما عده ای از پیر مردهای سنترال رو میبینید که جمع شده اند تا جشن میلاد حاج کاپیتان رامین پایلوت را گرامی بدارند!

معرفی میکنم!! از راست به چپ...! : SAMAN Mohammad 1985 CAPITAN PILOT HORLIKAN DJ Dani
اون نفر ایستاده هم ناشناسه خودتون شناساییش کنید....!!

تصویر

تصویر تصویر تصویر تصویررامین جان تولدت مبارک! تصویر تصویر تصویر تصویر
تصویر تصویر تصویر تصویراصن یه وضعیه...!! تصویر تصویر تصویر تصویر  

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » چهار شنبه 8 شهریور 1391, 7:26 pm

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویر تصویر

از لطف دانیال, جناب
Erratic و محمد عزیز و همچنین سایر بزرگوارانی که در پیام خصوصی بنده را مورد لطف خود قرار دادند صمیمانه سپاسگذارم. خوشبختانه تولد امسال با سال گذشته متفاوت بود و توانستم در کنار دوستان عزیز و خانواده باشم. متاسفانه سال گذشته در این ایام به دلیل مشغله های تحصیلی, برای اولین بار در شب تولدم تنها بودم!

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

خلاصه پیر شدی دیگه

دقیقا" امسال چنین احساسی داشتم! پیشتر و مخصوصا" در دوران کودکی همیشه دوست داشتیم سریعتر بزرگ شویم اما اکنون میبینم که این دوران بسرعت در حال سپری شدن هستند و طبیعتا" هر سال مصادف است با افزایش بار مسئولیت و دور شدن از خاطرات زیبای گذشته و کسب تجربیات جدیدتر. امیدوارم همه دوستان بتوانند در این راه موفق و سربلند باشند.

چشم انتظار جعبه کادو شما از بلاد کفر هستم!

دانیال عزیز شما علی الحساب این تصویر را داشته باشید تا انشاالله هر زمان آمدم تهران, اصل کادو را تقدیم کنم!
تصویر

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 

موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
محل اقامت: کرمان/رفسنجان
سپاس‌های ارسالی: 10771 بار
سپاس‌های دریافتی: 12373 بار
تماس:

پست توسط AGeNiS1 » چهار شنبه 12 مهر 1391, 2:25 pm

سلام به همه کاربران عزیز
چند روز پیش تولد یکی از کاربران سایت بوده
کاربری که خیلی وقته پیشمون نیس:(
و امیدواریم خیلی خیلی زود برگرده جاش خیلی خیلی خالیه
متاسفانه نشد که 23شهریور تولدشو تبریک بگیم
ولی بازم نمیشه که نگیم
تصویر
23شهریور ماه
تولد کاربر عزیز مدیر دوست داشتنی اقا میثم یا همون رونین سایت سنترال رو بهش تبریک میگم
امیدوارم همیشه زنده و سربلند باشه
میثم جان شرمنده که دیر شد

[SIZE=85][COLOR=#364a51]      
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر
تصویر 
ببین و بخند!اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کن!
خدایا!همه مریضا رو شِفا بده!

Commander
Commander
نمایه کاربر
محل اقامت: DE - CZE
سپاس‌های ارسالی: 39753 بار
سپاس‌های دریافتی: 34082 بار
تماس:

پست توسط CAPTAIN PILOT » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 8:12 pm

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی تصویرتصویر

محل تولد: بيمارستان مهر تهران 22 اسفند 1350

دیروز مصادف بود با چهل و یکمین سالروز تولد استاد بزرگوار, جناب
  گرامی. ضمن عرض پوزش بابت این تاخیر, بدون شک بخش اعظمی از پایه های علمی سنترال عزیز مخصوصا" در حوزه هوافضا مرحون زحمات و ارسالات ارزشمند استاد بزرگوار در سال ها نخست راه اندازی سایت میباشند. جناب    گرامی از جمله کاربران و مدیران سابق بسیار فرهیخته و آگاه در مسائل هوایی میباشند و شایان ذکر است, بخشی از آشنایی بنده با سنترال عزیز از طریق مقالات زیبای ایشان انجام گردید.

امیداواریم همواره سلامت و پیروز باشید و بتوانیم در آینده نیز از معلومات شما بهره ببریم.
تصویر

موفق باشید
تصویر
  When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » چهار شنبه 23 اسفند 1391, 10:17 pm

من هم تولد رضاي عزيز رو تبريک عرض ميکنم، انشاالله که تولد 120 سالگيشون رو هم در انجمن بهشون تبريک بگيم :razz:
ايشون همونطور که رامين عزيز هم اشاره کردند، به نوعي بنيانگذار بخش‌هاي نظامي و هوافضاي انجمن هستند که جا داره مجددا همينجا از ايشون تقدير و سپاسگزاري کنيم :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4868 بار
سپاس‌های دریافتی: 2875 بار

پست توسط mahshid-banoo » سه شنبه 29 اسفند 1391, 6:49 pm

تولدم مبارک :D
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5878 بار
سپاس‌های دریافتی: 12403 بار
تماس:

پست توسط Solver » سه شنبه 29 اسفند 1391, 6:56 pm

تولدتان مبارک ... تصویر

شما هر 4 سال یک سال به سنت اضاف خواهد شد ... تصویر
Personal Site: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 4868 بار
سپاس‌های دریافتی: 2875 بار

پست توسط mahshid-banoo » سه شنبه 29 اسفند 1391, 7:13 pm

نخیر مدرکی پیدا شده که نشون میده 29ام بدنیا اومدم :grin:
برگه واکسن پیدا شده حقیقت رو کشف کرد :m:a
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: مازندران
سپاس‌های ارسالی: 6679 بار
سپاس‌های دریافتی: 5422 بار

پست توسط airplane » جمعه 16 فروردین 1392, 9:40 pm

دوستان سلام.

امروز البته با یکروز تاخیر سالروز تولد ازیتا خانمه.

این روز رو به ایشون تبریگ میگم و از خداوند منان پیروزی و سرفرازی بیش از پیش ایشون و خانواده محترمشون رو از درگاه الهی خواستارم.

امید وارم که در کنار خانواده محترمتون ۱۲۰ساله شید.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

[COLOR=#000000]تا چند زنم بروی [COLOR=#0070c0]دریاها خشت بیزار شدم ز بت‌پرستان  

خیام که گفت دوزخی خواهد بود که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”