اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد
Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

Re: *تولدت مبارک*

توسط DJ Dani » يکشنبه 5 شهریور 1391 23:12

امروز تولد یکی از اعضای شورای مخوف (نظارت)سنترال کلابز هست...
دوستان حدس بزنید ، زود ، زود....
خوب چون اکثر دوستان حدس نزدند و وقتم هم تموم شد ، اعلام میکنم!

بله ، در چنین روزی (ششم شهریور) ، رامین عزیز وارد 24 سالگی خودش میشه و تنها یک سال دیگه به گذشتن از مرز یک ربع قرن مونده!!!

خلاصه پیر شدی دیگه ، البته بگم ، منم پنج ماه دیگه وارد 24 سالگی میشم و نتیجا دوتایی میریم پارک و شطرنج بازی میکنیم و ...

اما جدا از شوخی ، رامین سرمایه ارزشمند و در حقیقت ستاره درخشان سنترال کلابز هست که همه کاربران به این مسئله واقف هستند که حضورش اولا جو سایت رو خیلی تغییر داد ، دوما در بخش های هوانوردی و تخصصی ، رویکردی جالب و کاملا با ارزش شروع شد و سوما سطح دانش همه ، از جمله بنده در این موارد افزایش چشم گیری پیدا کرد.
تعریف نمیکنم ، چون آنچه عیان است ، چه حاجت به بیان است و مطلب رو با جملات زیر به پایان می برم.
رامین عزیز ، دوست گل و نازنینم ، امیدوارم در تمام مراحل زندگی همواره موفق و شاد باشی و به هرچی که آرزوش رو داری ، در پناه خداوند متعال برسی و تولد 120 سالگیت رو به همراه بر و بچه های سنترال جشن بگیریم.
موفق و موید باشی...

آهان یادم رفت ، کیک و کادو من یادت نره...
آخه من عادت دارم هم تولدم کادو بگیرم ، هم تولد میرم یا تبریک میگم کادو دریافت بکنم!
چشم انتظار جعبه کادو شما از بلاد کفر هستم!
در ضمن یاد آغاز کننده این تاپیک ، الهه خانم، که واقعا کار به یاد ماندنی از آب در آمد ، بخیر.
حالا بای بای...

Captain II

Captain II

نماد کاربر
711

تشکر کرده: 96 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 01:21

آرشيو سپاس: 2893 مرتبه در 562 پست

توسط Erratic » دوشنبه 6 شهریور 1391 00:01

تولدت مبارک رامین :razz:  :razz:  :-D  :-D
با تشکر از دی جی عزیز :smile:
دانیال یه اهنگ ردیف میتونی دستو پا کنی؟ :-(  :grin:  :grin:
دانیال نقشه کشیدی واسه کادو ها؟؟ من خواستم نصف کیک رو بگم بذاره واسم کنار :-?  دیگه تولد نمیمونه که :grin:  :grin:

رامین عزیز امیدوارم به همه خواسته ها و ارزو هات برسی و اینکه دیگه پیر شدی رفت خبر داری رامین؟؟ :grin:  :grin:  از این به بعد باید به من خردسال سنترال پول تو جیبی بدی :grin:  :grin:  

تبریک دوباره و ارزوی موفقیت برای شما در تمامی مراحل زندگی :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Erratic تشکر کرده اند:
m-249, Mahdi1944, naghme, Alpha4, HESAM-007, mahshid-banoo, FARSHAD.ADL, MISSILE, ASHKAN95, shaman, C.A.D.I.L.L.A.C, DJ Dani, Solver, KH.I.A.2500, CAPTAIN PILOT, behrad90, AGeNiS1

Captain I

Captain I

نماد کاربر
803

تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 آبان 1385 20:26

تهران-فرودگاه مهرآباد-منطقه يکم هوايي

آرشيو سپاس: 8526 مرتبه در 681 پست

توسط DJ Dani » دوشنبه 6 شهریور 1391 00:15

دقیقا ، اتفاقا حواسم به آهنگ هم بود ، قراره یک پارتی بگیریم (البته از نوع اسلامی  :grin:  - آقایون و خانم ها کاملا جدا که یک دفعه به مشکل
نخوریم و همه دوستان CC رو هم دعوت کنیم  :-D - البته من که نمیخوام ولی خوب چون شما میخواهید یکم زیرآبی هم میریم ) خودم هم قراره برم در جایگاه مخصوص DJ ، یعنی منفجر کنم ، ترجیحا شما هم خیلی ریز حرکات موزون رو انجام بدید که باعث مسائل راهبردی نشه!
:grin:
خلاصه یک برنامه خفن بریزیم که رامین از جشن تولد تا ابد سیر بشه!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب DJ Dani تشکر کرده اند:
Erratic, Mahdi1944, mahshid-banoo, ASHKAN95, HESAM-007, MISSILE, m-249, nima-rad, shaman, C.A.D.I.L.L.A.C, Ghost Rider, Solver, KH.I.A.2500, CAPTAIN PILOT, demorgan, AGeNiS1, Alpha4, behrad90, naghme

Major II

Major II

نماد کاربر
190

تاريخ عضويت

يکشنبه 3 آبان 1388 21:54

بیشه شیران،خانه خورشید،ایران!

آرشيو سپاس: 2781 مرتبه در 192 پست

توسط Alpha4 » دوشنبه 6 شهریور 1391 00:44

DJ Dani,   ...!!
از اونجایی که شطرنج نزدیکی بسیار عمیقی به مباحث و اصول ماسونی دارد لذا شما و کاپیتان بجای شطرنج اقدام به بازی منچ و یا مار-پله نمایید....!!

اول خواستم اون چیزی رو که گفتی اجرا کنم ولی گفتم دیگه از شما پیر و پاتال های سنترال گذشته! لذا اینو میزارم براتون....!!

در تصویر زیر شما عده ای از پیر مردهای  سنترال رو میبینید که جمع شده اند تا جشن میلاد حاج کاپیتان رامین پایلوت را گرامی بدارند!

معرفی میکنم!! از راست به چپ...! :  SAMAN   Mohammad 1985  CAPITAN PILOT  HORLIKAN   DJ Dani
اون نفر ایستاده هم ناشناسه خودتون شناساییش کنید....!!

رامین جان تولدت مبارک!
اصن یه وضعیه...!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Alpha4 تشکر کرده اند:
ASHKAN95, behrad90, naghme, C.A.D.I.L.L.A.C, HESAM-007, mahshid-banoo, Erratic, Lord_Jason, MISSILE, m-249, airplane, KH.I.A.2500, CAPTAIN PILOT, shaman, AGeNiS1, DJ Dani, Solver, A3eman

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » چهارشنبه 8 شهریور 1391 18:26

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی

از لطف دانیال, جناب
Erratic و محمد عزیز و همچنین سایر بزرگوارانی که در پیام خصوصی بنده را مورد لطف خود قرار دادند صمیمانه سپاسگذارم. خوشبختانه تولد امسال با سال گذشته متفاوت بود و توانستم در کنار دوستان عزیز و خانواده باشم. متاسفانه سال گذشته در این ایام به دلیل مشغله های تحصیلی, برای اولین بار در شب تولدم تنها بودم!

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
خلاصه پیر شدی دیگه

دقیقا" امسال چنین احساسی داشتم! پیشتر و مخصوصا" در دوران کودکی همیشه دوست داشتیم سریعتر بزرگ شویم اما اکنون میبینم که این دوران بسرعت در حال سپری شدن هستند و طبیعتا" هر سال مصادف است با افزایش بار مسئولیت و دور شدن از خاطرات زیبای گذشته و کسب تجربیات جدیدتر. امیدوارم همه دوستان بتوانند در این راه موفق و سربلند باشند.

چشم انتظار جعبه کادو شما از بلاد کفر هستم!

دانیال عزیز شما علی الحساب این تصویر را داشته باشید تا انشاالله هر زمان آمدم تهران, اصل کادو را تقدیم کنم!

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1851

تشکر کرده: 247 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 23 اسفند 1388 15:42

کرمان/رفسنجان

آرشيو سپاس: 13002 مرتبه در 1657 پست

توسط AGeNiS1 » چهارشنبه 12 مهر 1391 14:25

سلام به همه کاربران عزیز
چند روز پیش تولد یکی از کاربران سایت بوده
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد :(
و امیدواریم خیلی خیلی زود برگرده جاش خیلی خیلی خالیه
متاسفانه نشد که 23شهریور تولدشو تبریک بگیم
ولی بازم نمیشه که نگیم

23شهریور ماه
تولد کاربر عزیز مدیر دوست داشتنی اقا میثم یا همون لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد سایت سنترال رو بهش تبریک میگم
امیدوارم همیشه زنده و سربلند باشه
میثم جان شرمنده که دیر شد

اگـه شاخی شَـکّ ندارم که گـاوی... اگه فکر میکنی خیلی بالایـی بیزحمت یه چندتـا موز بنداز پایین ... اگـه شیـری با کیکمیخوریـمـت ... اگه پرچمت بالاسـت بیزحمت دستـمالـو بگیر پـــرچــــم مارو هم تمیـز کُن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب AGeNiS1 تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Solver, CAPTAIN PILOT, anga2009, reza4087, behrad90, mahshid-banoo, Ghost Rider, Ali$amir, HESAM-007, MISSILE, nima-rad, pasha85, ASHKAN95, naghme, shapooor, oweiys, @lirez@

Commander

Commander

نماد کاربر
2877

تشکر کرده: 1406 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 اسفند 1387 15:23

DE - CZE

آرشيو سپاس: 35767 مرتبه در 2768 پست

توسط CAPTAIN PILOT » چهارشنبه 23 اسفند 1391 20:12

درود و عرض ادب خدمت دوستان و کاربران گرامی   

محل تولد: بيمارستان مهر تهران 22 اسفند 1350

دیروز مصادف بود با چهل و یکمین سالروز تولد استاد بزرگوار, جناب
Reza6662 گرامی. ضمن عرض پوزش بابت این تاخیر, بدون شک بخش اعظمی از پایه های علمی سنترال عزیز مخصوصا" در حوزه هوافضا مرحون زحمات و ارسالات ارزشمند استاد بزرگوار در سال ها نخست راه اندازی سایت میباشند. جناب Reza6662 گرامی از جمله کاربران و مدیران سابق بسیار فرهیخته و آگاه در مسائل هوایی میباشند و شایان ذکر است, بخشی از آشنایی بنده با سنترال عزیز از طریق مقالات زیبای ایشان انجام گردید.

امیداواریم همواره سلامت و پیروز باشید و بتوانیم در آینده نیز از معلومات شما بهره ببریم.

موفق باشید
When once you have tasted Flight, you will forever walk the earth with your eyes turned skyward, for there you have been and there you will always long to return

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب CAPTAIN PILOT تشکر کرده اند:
behrad90, ArM!ta, un4given.1991, reza4087, AGeNiS1, HESAM-007, nima-rad, oweiys, MISSILE, Mahdi1944, Qaher1406, Lord_Jason, Ali$amir, Solver, mahshid-banoo, ASHKAN95, samsun, Ghost Rider, ne13, m-249, anga2009

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15479

تشکر کرده: 10208 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » چهارشنبه 23 اسفند 1391 22:17

من هم تولد رضاي عزيز رو تبريک عرض ميکنم، انشاالله که تولد 120 سالگيشون رو هم در انجمن بهشون تبريک بگيم  :razz:
ايشون همونطور که رامين عزيز هم اشاره کردند، به نوعي بنيانگذار بخش‌هاي نظامي و هوافضاي انجمن هستند که جا داره مجددا همينجا از ايشون تقدير و سپاسگزاري کنيم  :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Ghost Rider, Ali$amir, shapooor, MISSILE, samsun, oweiys, Lord_Jason, reza4087, mahshid-banoo, ASHKAN95, anga2009, Qaher1406, m-249, un4given.1991, Solver, CAPTAIN PILOT, ArM!ta, HESAM-007, nima-rad, behrad90, AGeNiS1, abbas.m.k

Moderator

Moderator

نماد کاربر
481

تشکر کرده: 57 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 03:58

تهران

آرشيو سپاس: 3094 مرتبه در 325 پست

توسط mahshid-banoo » سه شنبه 29 اسفند 1391 18:49

تولدم مبارک  :D
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid-banoo تشکر کرده اند:
RAHVAR, ASHKAN95, reza4087, m-249, oweiys, *mohammad*, Ghost Rider, CAPTAIN PILOT, anga2009, Solver, noora, AGeNiS1, Qaher1406, shapooor

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3475

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » سه شنبه 29 اسفند 1391 18:56

تولدتان مبارک ...

شما هر 4 سال یک سال به سنت اضاف خواهد شد ...  
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
RAHVAR, ASHKAN95, reza4087, m-249, oweiys, CAPTAIN PILOT, Ghost Rider, noora, anga2009, mahshid-banoo, behrad90, AGeNiS1, Qaher1406, shapooor

Moderator

Moderator

نماد کاربر
481

تشکر کرده: 57 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 27 مرداد 1385 03:58

تهران

آرشيو سپاس: 3094 مرتبه در 325 پست

توسط mahshid-banoo » سه شنبه 29 اسفند 1391 19:13

نخیر مدرکی پیدا شده که نشون میده 29ام بدنیا اومدم  :grin:
برگه واکسن پیدا شده حقیقت رو کشف کرد  :m:a
آشنایان ره عشق درین بحر عمیق
غرقه گشتند و نگشتند به آب آلوده

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mahshid-banoo تشکر کرده اند:
oweiys, m-249, Ghost Rider, CAPTAIN PILOT, Solver, noora, anga2009, Qaher1406, AGeNiS1, RAHVAR, behrad90, shapooor, reza4087, nima-rad, ASHKAN95

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1407

تاريخ عضويت

جمعه 3 شهریور 1385 01:31

مازندران

آرشيو سپاس: 5989 مرتبه در 1152 پست

توسط airplane » جمعه 16 فروردین 1392 20:40

دوستان سلام.

امروز البته با یکروز تاخیر سالروز تولد ازیتا خانمه.

این روز رو به ایشون تبریگ میگم و از خداوند منان پیروزی و سرفرازی بیش از پیش ایشون و خانواده محترمشون رو از درگاه الهی خواستارم.

امید وارم که در کنار خانواده محترمتون ۱۲۰ساله شید.
آیا می دانید هر فرد پس از مرگ با اهدای اعضای خویش می تواند سبب نجات یا ارتقای سلامتی بیش از 50 نفر شود

برای عضویت در انجمن اهدای عضو به لینک زیر مراجعه کنید

تا چند زنم بروی دریاها خشت               بیزار شدم ز بت‌پرستان کنشت

خیام که گفت دوزخی خواهد بود          که رفت بدوزخ و که آمد ز بهشت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب airplane تشکر کرده اند:
AGeNiS1, mohammad area51, RAHVAR, MASTER, Mahdi1944, CAPTAIN PILOT, mahshid-banoo, oweiys, Shahbaz, hermes_PERSIAN, nima-rad, Present, wild-bear, ASHKAN95, behrad90, noora

قبليبعدي