در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

no avatar
165

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 2 فروردین 1386 06:09

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 15 پست

درخواست درمورد كد اهنگ

توسط forodo » يکشنبه 1 دی 1387 08:29

با سلام
من مي خوام موقعي كه  در وبلاگم يك اهنگ كه انتخاب كردم پخش بشه لطفا راهنمايي كنيد كه چطوري كد پخش اهنگmp3  براي پخش در وبلاگ درست كنم

متشكرم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: درخواست درمورد كد اهنگ

توسط Solver » دوشنبه 10 فروردین 1388 14:50

انگار چند ماهی از پست گذشته، من هم تصادفی بهش برخورد کردم!

به هر حال برای پخش آهنگ در وبلاگ چندین راه هست، ساده ترین راه استفاده از مدیا پلیر است، برای این منظور باید اول آهنگ خودتون را در جایی آپلود کنید، بعد کد زیر را در قسمت دلخواه صفحه وب (فالب وبلاگ) خودتون قرار بدهید:

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

شاید به نظر خیلی بزرگ تر از کدهای معمول باشه اما سعی کردم تمام تنظیماتش را یک جا بزار. اگر از خصیصه ای نخوای استفاده کنی می تونی کلاً خط اون را حذف کنید. البته فقط خصیصه ها نه خط اصلی کد.

کافیه که آدرس فایل خودت را (صوتی یا تصویری) که آپلود کردی در قسمت your file url بنویسی. باقی مقادیر هم چندان پیجیده نیست، مثل ولوم، شروع خودکار و دیگر تنظیمات.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944