انجمن با موفقيت ارتقا يافت

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

Re: انجمن با موفقيت ارتقا يافت، انجام مراحل پاياني و تنظيمات

پست توسط earth » دو شنبه 9 دی 1387, 6:54 pm

آقا مهدی خسته نباشید تصویر
:-D اما فونت انتخابی نه انگلیسی و نه فارسیش جالب نیست ، بیشتر به عربی میخوره ، بعضی از حروف رو نسبت به حروف دیگه بصورت تقریبا اغراق آمیزی بزرگتر یا کوچکتر میزنه ، یه خورده خوندنش سخت شده مخصوصا بخاطر اینکه نقطه ها در این فونت خیلی خیلی ریز هستن نمونش عنوان همین تاپیک ، مثل خط یه بچه دبستانی شده که تازه داره خوندن و نوشتن را یاد میگیره . یه خورده هم صفحات سنگین شدن و برای من که از اینترنت دیزلی استفاده میکنم دیر باز میشن .
در کل فضای مقدس سایت خیلی بهتر شده . از اینکه رنگش رو هم دست نزدین خیلی ممنون چون هیچی مثلش نمیشه :) :razz:
به قول حضرت استاد اکبر خان گلپايگاني :
چه غم ز بي کلهي
آسمان کلاه من است
زمين بساط و در و دشت . بارگاه من است
زنند طعنه که اندر جهان جايت نيست
به جان دوست . همان نيستي پناه من است .

Captain II
Captain II
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 140 بار
تماس:

پست توسط Danial_4139 » دو شنبه 9 دی 1387, 7:53 pm

به نظر من خوبه 8->

از نظر من 7 رو از 10 می گیره ولی اگر یکم متنوع ترش می کردین بهتر بود ، مثل اضافه کردن چت باکس برای اعضای ویژه و تغییر صورتک ها .
به هر حال بهتر از قبله .

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 284 بار
سپاس‌های دریافتی: 488 بار

پست توسط saeed_hz » دو شنبه 9 دی 1387, 7:59 pm

با سلام،
منم به نوبه خودم این ارتقا رو به همه اهالی سایت تبریک میگم.و یک دستمریزادم به اقا مهدی عزیز که اینهمه زحمت میکشند
قبلا در صفحه اول سایت برای اعضای سایت امکان جستجوی پستهای جدید بود بر اساس تاریخ ارسال که ظاهرا در این ارتقا حذف شده.اقا مهدی به نظر شما این گزینه با زم باشه خوب نیست؟
 هیچ چیز واقعا خراب نیست ، حتی ساعتی كه از كار افتاده است ، دو بار در روز زمان را درست نشان می دهد ...توماس ادیسون 

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » دو شنبه 9 دی 1387, 8:21 pm

N@VID نوشته شده:در بخش "اختصارات" که به مفهوم رنگ هایی که نام کاربری با ان مشخص میشود(به طور مثال: بنفش-شورای نظارت) گزینه ی "کاندیدای مدیریت" اضافه شده است. این مورد چیست؟
در ضمن این GoogleBot و ... چیه که در بخش معرفی کاربران انلاین نمایش داده میشه؟

Darya salar MILAD نوشته شده:
امکان اضافه کردن تصوير در سيستم جديد به اين شکل هست و بايد بعد از آپلود، فيلد مربوط به bbcode رو کپي کرده و در متن قرار دهيد
5- امکان attachment فعلا غير فعال هست و خطا به همين دليل هست

اگر ممکن است این مطلب را برای من و سایر دوستان با عکس راهنما توضیح دهید.با سپاس

نوید جان کاندیدای مدیریت که مشخص هست دیگه، مدیران به کسی کاندیدای مدیریت می دهند و بیشتر اون رو زیر نظر می گیرند تا به مدیر یه بخش تبدیل بشه و .....تصویر

Google bot,yahoo bot , ...... به اصطلاح اسپایدر های موتور های جستجو هستند.

میلاد عزیز ابتدا روی گزینه add image to list کلیک کنید،Browse رو بزنید و تصویر رو انتخاب و آپلود کنید.3 نوع کد به شما داده میشود ،
کد ردیف اول که froum bb code هست رو کپی کرده و در همین جا (زیر نوشته هاتون) پیست کنید.

در ضمن از آقا مهدی بخاطر قرار دادن یکی از قویترین ویرایشگرها در انجمن متشکرم تصویر تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » دو شنبه 9 دی 1387, 8:23 pm

مهدی جان خسته نباشی کارت حرف نداره . تبریک میگم :razz: :razz:

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » دو شنبه 9 دی 1387, 8:24 pm

, عزیز :smile:

بنده هم پیشنهاد باز کردن چت باکس رو به مدیر ارائه کرده ام، قرار است با نظر ایشان و در فرصت مناسب
این مورد به رای گذاشته بشه. :) :)

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » دو شنبه 9 دی 1387, 8:41 pm

Ra30ol,

سپاس از اینکه به خوبی به پرسشها پاسخ میدی.من تقریبا همه اشکالاتی را که با آن برخورد داشتم رفع شده اند.

بحث چت باکس که عالیست و من در صدر طرفداران این موضوع هستم :-) امیدوارم فرصت مناسب زودتر فرا رسد.

تنها مورد ریزی که مانده عادت کردن به محیط جدید که ظرف چند روز آینده عادی میشود و نکته دیگر همانطور که دوستان گفتند جلوه فونت ها و اندازه هر پست است که بسیار بزرگ نمایی می کند.این ها هم رفع شود دیگر فکر نمی کنم مشکل خاص و حادی وجود داشته باشد.
  بی  

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym » دو شنبه 9 دی 1387, 9:49 pm

با تشکر از مدیریت زحمت کش انجمن و تبریک ارتقا درجه سایت :grin: :razz:

امیدوارم این امر سبب راحتی کار در انجمن و پویایی بیشتر آن شود.

نکته ای که من به آن برخوردم این بود که لینک های موجود در پست را در یک صفحه جدید باز نمیکنه و در همان صفحه اقدام به باز کردن لینک داده شده میشه. آیا این ممکن است که مثل سابق یک لینک در صفحه جدیدی باز شود (بصورت خودکار)
  تشکر فراوان
:razz: :razz: :razz:
:razz: :razz:
:razz: 
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
==================================    

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 9 دی 1387, 10:06 pm

عزيز
فونت اسکرول به خاطر جلوگيري از پيمايش عرضي کمي کوچک شده، فکر نميکنم چندان زياد باشه
   عزيز
در مورد فونتها در صورت امکان تصويري از فونت مورد نظر ارسال کنيد، در صورتي که مشکلي وجود داشته باشه، رفع خواهد شد
در مورد سرعت فکر ميکنم مربوط به سرويس دهنده اينترنت شما باشه، چرا که اين سيستم از هر نظر بهينه‌تر از سيستم قبلي هست و سرعت لود هم بالاتر رفته
   عزيز
به جاي جستجو بر اساس تاريخ، گزينه‌ي نمايش مبحث هاي فعال اضافه شده که کاربرد بيشتري داره و ساده‌تر هم هست
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Moderator
Moderator
سپاس‌های ارسالی: 22509 بار
سپاس‌های دریافتی: 14735 بار

پست توسط Shahbaz » دو شنبه 9 دی 1387, 10:33 pm

با تشکر

فکر کنم قسمت اضافه کردن لینک مشکل داره insert hyperlink ( گزینه نوشتن نام تایپیک یا ... موجود نیست)

یا شاید جایی دیگه قرار گرفته

گفتم ( لال از دنیا نریم) اگه مشکلی هست اصلاح بشه!!
[FONT=tahoma,arial,helvetica,sans-serif][FONT=times new roman,times]     [FONT=Times New Roman,serif]   [FONT=Times New Roman,serif]    امام خمینی (ره ) :
اگر بند بند استخوان هایمان را جدا سازند ، اگر سرمان را بالای دار برند ، اگر زنده زنده در شعله های آتش مان بسوزانند ، اگر زن و فرزندان و هستی مان را در جلوی دیدگان مان به اسارت و غارت برند ، هرگز امان نامه ی کفر و شرک را امضا نمی کنیم .  

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 9 دی 1387, 10:39 pm

shahbaz عزيز
در ويرايشگر جديد، بايد در حالت WYSIWYG Mode روشن کار کنيد و همانند word متن رو نوشته و بعد از انتخاب لينکي براي اون تعيين کنيد، به طور کلي WYSIWYG Mode رو در شرايط مختلف و کاربردهاي مختلف بايد روشن يا خاموش کرده و از خصوصيات اون در جهت ويرايش درست بهره ببريد تصویر
اگر مشکل ديگري مد نظرتون هست بفرماييد تا بررسي کنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 37 بار

پست توسط limo_torosh » دو شنبه 9 دی 1387, 11:59 pm

سلام آقا مهدی خسته نباشی :P
به نظر من سرعت لود صفحه نسبت به قبل خیلی خیلی خیلی بهتر شده.برای من همیشه اون پایین صفحه که نوار سبز رنگ لود کامل صفحه پر میشد گه گداری تا آخر ثابت می موند.ولی الان من بیست تا سی تا هم صفحه باز کنم دیگه اینجور نمیشه بابا ایول.من یکی رو که خیلی خوشحال کردی.من این انجمن رو به خاطر سرعت لود بسیار بالاش (اونم با این حجم بازدید کننده)توی دنيا تک می دونم. :-D

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”