انجمن با موفقيت ارتقا يافت

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3021 بار
سپاس‌های دریافتی: 4752 بار

Re: انجمن با موفقيت ارتقا يافت، انجام مراحل پاياني و تنظيمات

پست توسط Mahdi Mahdavi » سه شنبه 10 دی 1387, 12:08 am

آقا مهدي تبريك عرض ميكنم.كارت خيلي عاليه.انجمن از هر لحاظ عالي شده اما به نظر من اگه ميذاشتي واسه عيد نوروز اين تغييرات رو اعمال ميكردي بهتر بود.به اصطلاح سايت تكوني ميكرديد.ولي الان ذوق زده شدم.سايت خيلي عالي شده.همون سادگي قبل رو داره در كمال كاربري تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر تصویر
راستي چرا كانتر tanks و tanked صفر شده؟
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 دی 1387, 12:36 am

در مورد زمان انتقال به سيستم جديد که کمي دير بود، اما ملزوماتي نياز بود تا اين کار انجام شود، سعي بر اين شد عمر سيستم قديمي افزايش داده بشه و اون رو با PHP5 , MYSQL5 که تمام سرورهاي دنيا تقريبا به اون ارتقا داده شدند سازگار کنيم و حدودا 8 ماه هم با همين وضعيت و سازگاريهاي انجام شده سيستم تونست به کار خودش ادامه بده (در حالت عادي، سيستم براي PHP4 , MYSQL4 طراحي شده بود که در زمان طراحي يعني 3 سال پيش متداول بود)، اما با به روز رساني‌هاي مجدد PHP , MYSQL و همچنين آماده شدن سيستم جديد تا 99% تصميم گرفتيم سيستم رو ارتقا داده تا هم روح تازه‌اي به انجمن داده بشه و هم جلو نقصهايي که به سرعت در حال گسترش بود در سيستم قبلي گرفته بشه، نقص‌هايي که ممکن بود حتي باعث نابودي پايگاه داده انجمن بشه و بيش از اين نميشد روي سيستم قديمي حسابي باز کرد، به هر ترتيب سعي شد تمامي اجزا به سيستم جديد منتقل بشه، اما آمار سپاس‌ها به خاطر مشکلات ساختاري که داشت، امکان انتقال براش مهيا نشد، که البته از اين بايت شرمنده هستم، اما شکر خدا بجز اين مورد، تقريبا تمام خصوصيات انجمن به سيستم جديد منتقل شد، برگشت سپاسها هم به همت کاربران نياز داره، البته تمامي ارتقا درجه‌ها که وابستگي غير مستقيم به آمار سپاس ها داشت تا ديشب اعمال شده و آمار از امروز مجددا شمارش خواهد شد و مانند قبل روال انجمن پيش خواهد رفت
موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero » سه شنبه 10 دی 1387, 12:58 am

سلام.
ارقاع سي سي رو تبريك ميگم..
محيط جديد بسيار زيباتر هست..
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 446 بار
سپاس‌های دریافتی: 506 بار
تماس:

پست توسط The Passenger » سه شنبه 10 دی 1387, 1:33 am

مهدي جان سپاس از شما بابت اين ارتقاء سيستم و زحمتي كه متحمل شديد، به شما خسته نباشيد ميگم.
و اين تغييرات مثبت رو به شما و همۀ كاربران CC تبريك عرض ميكنم.

در صفحۀ ويرايش نماد از سربرگ مشخصات در هردو مرورگر IE و Firefox صفحه بهم ريخته مشاهده ميشود.
Internet Explorer:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
Firefox:
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

و در قسمت منوي «پرش به» كه پائين صفحه هر تاپيك قرار دارد دكمۀ «برو» عملا بي استفاده گرديده چرا كه با يك كليك بروي هر گزينه عمل go to خود بخود و بلادرنگ انجام ميشود. كاش اين خاصيت go to فقط مختص به دكمۀ «برو» شود چون ممكن است كاربر اشتباهي روي گزينه كليك كند يا بعد از انتخاب گزينه پشيمان شود.

و در قسمت forum maps هم در هردو مرورگر ie و firefox آيتم ها بهم ريخته مشاهد ميشوند.

ممنون از شما مهدي عزيز و همۀ كساني كه براي بهتر شدن CentralClubs تلاش ميكنند.
آخرین ويرايش توسط 1 on The Passenger, ويرايش شده در 0.
از خون جوانان وطن لاله دميده
از ماتم سرو قدشان، سرو خميده
در سايۀ گل، بلبل ازين غصه خزيده
گل نيز چو من، در غمشان جامه دريده

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » سه شنبه 10 دی 1387, 1:53 am

درود بیپایان به همه ی یاران با وفا و خونگرم خانه ی همیشه سبزمان CentralClubs

و سپاس و خسته نباشید ویژه خدمت یار و مدیر توانمند و مهربان , مهدی گرامی که یقینن از نوادر روزگار هستند :razz:

تالار مشکل خاصی ندارد و یقینن بسیار شکیلتر و امنتر شده است

مشکلات رنگبندی بین ( مخفي نمودن تنظيمات پاسخ ) و زمینه آبی رنگ آن دیده میشود که میتوان با کمی تغییر آن را برطرف نمود

در مورد نوع فونت و اندازه ی آن نیز بنده رای به بهینه سازی آن دارم :razz:

در آخر
مدتی بود در فکر تغییر و نوعی سازماندهی آواتار کاربران گرامی انجمن بودم که همه ی کاربران دارای آواتاری در یک قالب مختص به cc آواتار داشته باشند

این کار به 2 شکل میتواتند انجام شود
1- قالبی را طراحی و در انجمن قرار دهیم و آواتار هر شخص در آن قالب به صورت خودکار قرار گیرد
2- آواتار هر شخص بصورت دستی توسط بنده دارای قالب شود

سپاسگزارم :razz:
شاد زی مهر افزون ...

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 10 دی 1387, 2:03 am

,
ممنون از شما بايت گزارش اين موارد
1- مشکل موجود در ويرايش نماد کاربري رفع شد
2- در مورد کليد برو کاربردش براي بازگشت به بخشي که تاپيک در اون واقع شده هست، بعني براي بازگشت به ريشه‌ي بخش، در اين حالت اين کليد کاربرد خواهد داشت :-)
3- منظور شما رو متوجه نشدم، البته اين امکان براي بهينه سازي هماهنگي با موتورهاي جستجو هست، و اينکه به چه شکل نمايش داده بشه شايد چندان اهميتي نداشته باشه، اما بنده تست کردم، مشکلي در اين لينک وجود نداره
maps/
اگر مورد ديگه‌اي مد نظرتون هست، بفرماييد تا بررسي و در صورت امکان رفع بشه
4- کليد نقل قول هم هيچ مشکلي نداره و فکر ميکنم يکبار temporary و coockie ها رو حذف کنيد مشکل رفع خواهد شد

MASTER عزيز
1- در مورد رنگ که فکر نميکنم مشکل خاصي باشه و فکر ميکنم با رنگ پس زمينه ست باشه :?
2- در مورد نوع فونت هم اگر با ذکر مثال بفرماييد بهتر خواهد بود، شايد فونت قسمتي براي شما cache شده باشه، چرا که فونت‌ها دقيقا منطبق بر CC قديمي، PublicHalls و Eteghadat هست
3- و در مورد آواتار، پيشنهاد بدي نيست، اما در نحوه‌ي انجام اون بنده پيشنهاد ديگري دارم، ميتوان چند آواتار زيبا را آماده نمود و به صورت گالري آواتار توسط کاربران در قسمت ويرايش نماد کاربري قابل انتخاب باشه
در صورتي که مايل هستيد، طرح‌هاي خودتون رو ارائه کنيد تا سيستم گالري رو فعال کنم :D

موفق باشيد :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 446 بار
سپاس‌های دریافتی: 506 بار
تماس:

پست توسط The Passenger » سه شنبه 10 دی 1387, 4:26 am

مهدي جان ميتوان يك template آماده تهيه كرد (مثلا يك قاب با سايز مشخص و لوگوي CC) كه كاربران در قسمت نماد كاربري ميبايست عكس مورد نظر خود رو درون اون قرار بدند تا همه آواتارها از يك سايز و هماهنگي زيبائي برخوردار شوند. البته بايد آوارتار هاي متحرك با حجم خاصي را هم درون آنها پيش بيني كرد. حالا نميدانم منظور شما هم همين بود؟
از خون جوانان وطن لاله دميده
از ماتم سرو قدشان، سرو خميده
در سايۀ گل، بلبل ازين غصه خزيده
گل نيز چو من، در غمشان جامه دريده

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

پست توسط Mil@d » سه شنبه 10 دی 1387, 4:28 am

طرح ساسان مستر جالبه
من استقبال میکنم البته در کنار چت باکس.البته این سایت فوتو فانیا که یکی از دوستان که فکر می کنم خانم melani بودند معرفی کرد میتونه ایده این کار باشه.
یعنی آواتور فعلی کاربران سی سی در یک قالب استاندارد قرار بگیره.بطوریکه ساختار فعلیش حفظ بشه وهم دارای ظاهری متحدالشکل بشه.

نظر دوستان چیست؟
  بی  

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 470 بار
سپاس‌های دریافتی: 9231 بار

پست توسط abdolmahdi » سه شنبه 10 دی 1387, 1:26 pm

با سلام وخسته نباشيد حضور تمام دوستان و مديران سليت :-D
ببخشيد من در آپلود كردن عكس مشكل دارم. وقتي گزينه مربوط به آپلود عكس ( كه البته لاتينه) رو ميزنم هيچ اتفاقي نمي افته . لطفا" برام شرح بديد. :razz:
اگر ديدار با مرگ حق است ، چه بهتر كه اين ديدار در ميدان جنگ باشد.

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » سه شنبه 10 دی 1387, 2:32 pm

, عزیز :razz:
پست های قبلی رو مطالعه بفرمایید،راجع به این موضوع توضیح داده شده است.

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 52 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

پست توسط ASHK HIKAYESI » سه شنبه 10 دی 1387, 11:16 pm

سلام !

بسیار زیبا و با امکانات !

اما برای حل مشکل ریز بودن مطالب اسکرول صفحه ی اول که بعضی از دوستان اشاره فرمودند ، در مرور گر فایر فاکس ، دکمه های Ctrl و + را همزمان به دفعات دلخواه فشار دهید تا مطالب بزرگ تر شوند ، خیلی راحت !!!

تصویرتصویرتصویر

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » چهار شنبه 11 دی 1387, 1:32 am

مهدی عزیز تصویر تصویر

در تاپیکی یک پست دادم و به بعد اون رو حذف کردم، ولی در اسکروا همچنان نام بنده به عنوان آخرین پست نشان داده می شود.

نام تاپیک دارو است.

البته شاید این یک ایراد نیست، و تغییراتی در خود سیستم انجمن هست. تصویر تصویر

2 وقتی فاصله می دیم و شکلک می زنیم (و یا بعضی مواقع کلا فاصله) یک سری کاراکتر خود به خود بعد از ارسال نمایش داده می شود،مثل نمونه زیر:(البته می بایست در ادیتور نگارش شود)
  تصویر

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”