انجمن با موفقيت ارتقا يافت

اخبار و قوانين انجمن را در اين بخش مطالعه فرماييد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

Re: انجمن با موفقيت ارتقا يافت، انجام مراحل پاياني و تنظيمات

پست توسط CentralWeb » جمعه 13 دی 1387, 12:01 am

مهدی جان
من هنوز با Opera مشکل دارم و به سایت دسترسی ندارم!!!
همون پیامی که گفتم میده...

همه چی رو بررسی کردم!!! :?
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 70844 بار
سپاس‌های دریافتی: 31298 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1387, 2:11 am

CentralWeb,
يکبار cache و ديگر اجزاي مرورگر رو حذف کنيد و اگر باز مشکل داشتيد در Opera براي رفرش از ALT+F5 استفاده کنيد مشکل قطعا رفع خواهد شد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1622 بار
سپاس‌های دریافتی: 668 بار
تماس:

پست توسط Ra30ol » جمعه 13 دی 1387, 2:31 pm

Mahdi1944, عزیز

در صورت کلیک روی لینکهایی که توی پست ها موجوده و یا امضاهایی که لینک دارند،تب جدیدی باز نمی شود. :shock:

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 275 بار
سپاس‌های دریافتی: 1289 بار
تماس:

پست توسط Professional » جمعه 13 دی 1387, 6:23 pm

منم مشکلی با opera ندارم.
رسوی جان این استاندارد phpbb هست که لینک ها در همون صفحه باز بشه اگه بخواهید در لینک جدید باز بشه در همه مرورگرهای جدید می تونید از open in new tab استفاده کنید :-)
[ دست نوشته های من: [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]] - [[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Every Thing That U Feel,Is Every Thing That I Feel

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1197 بار
سپاس‌های دریافتی: 2065 بار
تماس:

پست توسط N@VID » شنبه 14 دی 1387, 11:20 am

سلام مهدی جان
مهدی جان قبلا تو بخش ارسال پاسخ یه امکانی وجود داشت به نام Hyper Link که وقتی رو اون کلیک میکردی ادرس مورد نظرت رو میدادی و همچنین یک متن تایپ میکردی که کاربر با کلیک کردن روی اون متن به لینک مورد نظر راهنمایی میشد. اما الان لینک به همون صورت نمایش داده میشه و هیچ متنی نمیشه تایپ کرد. چه جوری میشه مثل قبل بتونیم متن رو لینک کنیم؟
بعد یه چیز دیگه: قبلا اگه عکسی بزرگتر از اندازه معمول قرار میدادیم سیستم خودش اون رو به اندازه ی مناسب در می اورد تا قالب صفحه به هم نخوره ولی الان گویا این طور نیست

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 4 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار

پست توسط earth » شنبه 14 دی 1387, 11:33 pm

آقا سلام علیکم
چرا کلید سپاس از پست ها برای مهمانان فعاله ، مثلا من قبل از login از خودم تشکر کردم بعد login کردم دیدم تشکرم از خودم ثبت شده ، خیلی لذت بردم ، یادم نمی یاد توی cc خدا بیامرز اینجوری بود یا نه . خیلی کار خوبیه آدم قوت قلب میگیره لطفا دست بهش نزنید . شاید هم فقط برای من اینجوریه ، پس خیر است ان شاالله .
به قول حضرت استاد اکبر خان گلپايگاني :
چه غم ز بي کلهي
آسمان کلاه من است
زمين بساط و در و دشت . بارگاه من است
زنند طعنه که اندر جهان جايت نيست
به جان دوست . همان نيستي پناه من است .

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

پست توسط Mehdi2224 » یک شنبه 15 دی 1387, 12:12 am

N@VID نوشته شده:سلام مهدی جان
مهدی جان قبلا تو بخش ارسال پاسخ یه امکانی وجود داشت به نام Hyper Link که وقتی رو اون کلیک میکردی ادرس مورد نظرت رو میدادی و همچنین یک متن تایپ میکردی که کاربر با کلیک کردن روی اون متن به لینک مورد نظر راهنمایی میشد. اما الان لینک به همون صورت نمایش داده میشه و هیچ متنی نمیشه تایپ کرد. چه جوری میشه مثل قبل بتونیم متن رو لینک کنیم؟
بعد یه چیز دیگه: قبلا اگه عکسی بزرگتر از اندازه معمول قرار میدادیم سیستم خودش اون رو به اندازه ی مناسب در می اورد تا قالب صفحه به هم نخوره ولی الان گویا این طور نیست

متن خودتون رو در ادیتور بنویسید . بعد اون رو با ماوس انتخاب کنید . دکمه هایپر لینک ( دکمه پنجم ) رو از ادیتور فشار بدید . در پنجره جدید لینک رو وارد کنید . متن لینک دار خواهد شد

راستی مهدی من هر وقت رو تاپیک های فعال کلیک میکنم این مشکل رو دارم

کد: انتخاب همه

Redirect Loop
Firefox has detected that the server is redirecting the request for this address in a way that will never complete.
The browser has stopped trying to retrieve the requested item. The site is redirecting the request in a way that will never complete.
 * Have you disabled or blocked cookies required by this site?
 * NOTE: If accepting the site's cookies does not resolve the problem, it is likely a server configuration issue and not your computer.

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » یک شنبه 15 دی 1387, 1:19 am

Mehdi2224 جان
يکبار کوکي‌ها و تمام اجزاي cache شده مرورگر رو حذف کنيد مشکل رفع خواهد شد، اگر مجددا مشکل داشتيد از CTRL+F5 استفاده نماييد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Moderator
Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: I.R.Iran
سپاس‌های ارسالی: 4472 بار
سپاس‌های دریافتی: 2734 بار
تماس:

پست توسط CentralWeb » یک شنبه 15 دی 1387, 9:22 am

Mehdi2224جان
حق با آقا مهدیه!
من هم این مشکل رو داشتم اما به یاری آقا مهدی حل شد...

با تشکر
خدمات شارژ سيمکارت | *** [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] *** | مجله الکترونيکي مرکز انجمنهاي تخصصي

Captain II
Captain II
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 140 بار
تماس:

پست توسط Danial_4139 » پنج شنبه 19 دی 1387, 3:05 am

سلام مهدی جان ،

از زمان بروز شدن سایت دیگه راحت نمی تونم وارد بشم ، یعنی با بعضی ISP راحت می تونم بیام و با بعضی نمیشه این مشکل از زمان ارتقا برام درست شده نمی دونم مشکل بقیه هم باشه یا نه ولی این مشکل ISP هست یا دلیل دیگه ای داره ؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 دی 1387, 8:42 pm

,
ميشه توضيح بديد چه مشکلي در ورود داريد و يا چه اشکالي رخ ميده زمان ورود؟ احتمالا موضوع به خاطر تداخل کوکي‌هاي سيستم جديد و قديمي در مرورگر شما هست، يکبار کوکي‌ها و ديگر اجزار مرورگر رو حذف کنيد، مشکل رفع خواهد شد :D

Captain II
Captain II
محل اقامت: اصفهان
سپاس‌های ارسالی: 36 بار
سپاس‌های دریافتی: 140 بار
تماس:

پست توسط Danial_4139 » جمعه 20 دی 1387, 3:06 am

راستش من بیشتر از برنامه اپرا استفاده می کنم ، تمام کار های بالا رو هم انجام دادم ولی انگار تاثیری نداره جالب اینجاست که الان با اوپرا امدم و با یه ISP که با اون مشکلی ندارم ولی با یه ISP که مشکل باز شدن سایت رو باهاش دارم وقتی میام با اوپرا باز نمیشه ولی با اینترنت اکسپلورر مشکلی نداره :?

نیم دونم این دیگه چه مشکلیه ::sa

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و قوانين سايت”