سوال و انتقاد

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 264 بار

سوال و انتقاد

پست توسط M.Schumacher » پنج شنبه 12 دی 1387, 7:36 pm

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت آدمین های محترم سایت،
در ابتدا تشکر میکنم که روز بروز انجمن در حال پیشرفت هست و این چیزی نیست جز تلاش بی شائبه شما عزیزان.
من به یک مشکل برخوردم و اون اینه که وقتی میخوام در بعضی انجمنها مثل انجمن بخش ویژه تاپیک ایجاد کنم نمیتونم.میشه منو در این مورد راهنمایی کنید؟
با تشکر فراوان از شماتصویر
[HIGHLIGHT=#f2f2f2][FONT=System]It's nice to be important,But it's important to be nice  

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 347 بار
سپاس‌های دریافتی: 1565 بار
تماس:

Re: سوال و انتقاد

پست توسط Dr.Akhavan » پنج شنبه 12 دی 1387, 8:52 pm

دوست عزیز
مسئول ایجاد تایپیک دربخش ویژه مخصوص مدیران و ادمین های انجمن هستند و کاربران عادی نمی توانند این کار را انجام دهند

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 7 بار
سپاس‌های دریافتی: 264 بار

پست توسط M.Schumacher » پنج شنبه 12 دی 1387, 10:00 pm

Dr.Akhvanعزیز اگه به انجمن یه سری بزنید متوجه میشید که بعضی از کاربرانی که در این انجمن تاپیک زدند هم کاربران عادی هستند
[HIGHLIGHT=#f2f2f2][FONT=System]It's nice to be important,But it's important to be nice  

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 12 دی 1387, 10:53 pm

M.Schumacher,
مدتها قبل بخشي ايجاد شد براي کاربران فعال که در اون بخش امکان پست دادن و مديريت تاپيکهاي خودشون رو داشته باشند، اما مدتهاست ديگه متروکه شده اين بخش که دلايل مختلفي داره، به زودي برنامة ي جديدي در مورد اين بخش طرح ريزي خواهد شد، اما فعلا امکان پست فقط براي اعضاي اين گروه + مديران وجود داره
موفق باشيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain I
Captain I
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 8082 بار
سپاس‌های دریافتی: 3724 بار

پست توسط KH.I.A.2500 » جمعه 13 دی 1387, 12:22 pm

با سلام ،
مثل اینکه در این چند وقته خیلی اتفاقها افتاده . از جمله تغییر در غالب و خیلی چیزهای دیگر سایت .
یک مشکلی داشتم ، قبلا وقتی میخواستیم یک پست یا یک تاپیک رو ذخیره کنیم دو تا گزینه وجود داشت . اولی با عنوان « ذخیره کردن تاپیک » و دومی با عنوان « ذخیره کردن پست » . ولی الان هیچکدام از اون دو تا نیستند . چطور میتونم یک پست یا یک تاپیک رو ذخیره کنم ؟ چون خواندن تمام پستها در یک زمان غیر ممکنه و مجبورم تعدادی از پستها رو ذخیره کنم . :razz:

*  *
*  جز ايران نباشد مرا نام ياد *   * * * *    * * *   *  که يزدان مرا زين سبب کام داد *  * *   

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » جمعه 13 دی 1387, 11:55 pm

.I.A. ,
در سيستم قبلي بنا به نياز 3 سال پيش و نقصي امنيتي که در پي فعال بودن امکان ذخيره صفحات توسط مرورگر IE5 , 6 وجود داشت اين امکان در انجمن بسته شده بود و به همين دليل نياز به ذخيره به اون شکل بود، اما در حال حاضر با هر مرورگري ميتونيد صفحات رو به هر فرمتي ذخيره کنيد، از جمله mht
و امکان استفاده از نسخه‌ي چاپي هم وجود داره که ميتونيد لينک اون رو در بالاي تاپيک مشاهده کنيد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6672 بار
سپاس‌های دریافتی: 12011 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » شنبه 19 اردیبهشت 1388, 10:49 pm

درخواستی دارم که امیدوارم مورد قبول واقعه بشه چرا که انتقادی نمیشه کرد !
حالا که جواب من رو در مورد صحبتهای جناب شهریار حذف می کنید پس لطفا پست ارسالی ایشون رو در مورد من حذف کنید ! یا فرصت دفاع به من بدید ! به هر حال وقتی ایشون در محیط عمومی در مورد من صحبتی کرده من هم حق دارم در چارچوب قوانین از خودم دفاع کنم . حالا که فرصت دفاع نیست پس لطفا پست ارسالی ایشان را نیز حذف کنید .
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 19 اردیبهشت 1388, 11:40 pm

,
در اين مورد شخص شهريار تصميم ميگيرند، با ايشون صحبت کنيد

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » یک شنبه 20 اردیبهشت 1388, 1:28 am

خوب جناب شهریار چه پاسخی دارید ؟ آیا حذف می کنید ؟ البته من به دلیل حذف جوابی که به پست شما دادم این درخواست را دارم .
جکسون براون

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » یک شنبه 20 اردیبهشت 1388, 1:01 pm

جناب آقای شهریار من همچنان منتظر نظر شما هستم ! من را مجبور به ارسال مجدد جوابی که به پستتان دادم نکنید ! :razz:
جکسون براون

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 21 اردیبهشت 1388, 12:02 am

خوب مثل اینکه اصلا اهمیتی برای شما نداره ! باشه دیگه مهم نیست ولی خوب معنی فرهنگ و اصالت رو فهمیدیم با این رفتار !
جکسون براون

Super Moderator
Super Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: ایران
سپاس‌های ارسالی: 8766 بار
سپاس‌های دریافتی: 1710 بار
تماس:

پست توسط MASTER » دو شنبه 21 اردیبهشت 1388, 3:22 am

, گرامی خواهشمندیم بر اعصاب خود مسلط باشید :razz:
دوست من شما که از قدیمیهای خانه اید باید بهتر بدانید که با شورای نظارت چگونه باید رفتار کرد آن هم در جلوی دیدگان هزاران نفر :razz:

اگر با شخصی صحبتی دارید در PM

با کمال احترام پستهای شما که یقینن به اشتباه از طرف شما ارسال شده بود حذف گردید :razz:
شاد زی مهر افزون ...

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”