کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.

مرکز انجمنهاي تخصصي
امروز شنبه 30 فروردین 1393 03:27
Payment24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: دوشنبه 23 دی 1387 12:42 
Novice Poster
Novice Poster
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 23 اسفند 1386 09:26
تشکر کرده اید: 28 مرتبه
زن جوان آلماني با همخوابگي با دو برادر دوقلوي همسان بزرگترين اشتباه زندگي اش را مرتكب شد.
دادگاه شهر حام در آلمان با مشكل عجيبي روبرو شده است. عدنان س با مراجعه به دادگاه از همسرش والبونا به اتهام خوابيدن با برادر دوقلوي همسانش آگون، شكايت كرد و خواستار جدايي از همسرش شد.
شايد در ابتدا اين مسئله موضوعي عادي در اين جهان پرهياهو به نظر بيايد اما گويا اين موضوع چندان هم ساده نبود. به خصوص آنكه پاي يك بچه ده ساله در ميان است!
والبونا در آن زمان با هردو برادر نزديكي كرده بود!
زن جوان مي گويد كه اين كودك حاصل آميزش با شوهرش نبوده است بلكه به برادر دوقلوي همسان شوهرش تعلق دارد! اما آزمايش DNA نيز بي نتيجه است چرا كه دو برادر هردو دوقلوي همسان هستند و داراي ژن مشابهي هستند!
اكنون عدنان.س ادعا مي كند كه پدر بچه 10 ساله مي باشد، برادر وي نيز ادعا مي كند كه پدر واقعي بچه ده ساله مي باشد.
بعد از درخواست طلاق اين زوج، عدنان و برادر دوقلويش آگون بيش از 1000 تست ژنتيك داده اند اما بي فايده است چرا كه تمامي تستها مشابه هم در مي آيد! و احتمال اينكه پسربچه فرزند هريك از دو برادر دوقلوي همسان باشد 50-50 است!
به گزارش وبلاگ ترجمه اخبار تركيه به نقل از حريت، والبونا مي گويد: فرزندم از زماني كه زبان گشوده آگون را پدر خود مي داند. من هم او را دوست دارم و مطمئنم كه وي پدر واقعي فرزندم است نه شوهرم!

به نظر دوستان حقوقدان در مبحث كيفري و همينطور بحث نسب در دادگاههاي ايران چه حكمي خواهند داد شايد استادتون اين مسله رو براي امتحان بشما داد

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از HZH به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Ernesto_Rommel, helenmortazavi
پستارسال شده در: دوشنبه 23 دی 1387 13:49 
Captain I
Captain I
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 19 اردیبهشت 1387 22:39
تشکر کرده اید: 1272 مرتبه
خواهشا عكس هاي مربوط به پست رو هم كپي كنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از bill.goldberg به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Ernesto_Rommel, helenmortazavi
>
پستارسال شده در: دوشنبه 23 دی 1387 14:52 
Novice Poster
Novice Poster
آفلاين

ممنون دوست عزيز اين مشكل گذاشتن عكسها رو در پست هاي قبلي هم داشتم مي شه بگيد عكسها رو چطور بايد گذاشت

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
پستارسال شده در: دوشنبه 23 دی 1387 15:06 
Novice Poster
Novice Poster
آفلاين

تاريخ عضويت: يکشنبه 24 آذر 1387 19:48
تشکر کرده اید: 75 مرتبه
ببینید من کاری به اصل موضوع ندارم اما اینطور ببینید که این خانم مثل حرفا نمیدونسته این اقا شوهرش نیست!اما خود برادر زنه که میدونسته!!

یعنی چی؟! یعنی اینکه ...

تازه از اینا بگذریم که یه نشونه هایی واسه خاونمه بوده که بفهمه این شوهرش نیست !

به نظرم بهتره دادگاه اول بگه زنا کردند یا نه! (زنای عمد!!!!!! )از اون طرفم دادگاه دوم حال برادر زن رو بگیره و در دادگاه سوم اگر زنه سنگسار نشد و مرده زنده موند! بچه رو بدن به پدر اصلیش که به نظر من شوهر خانومه است!
چرا؟! چون اولا: بعیده یه کسی در یه بار س . ک . س بتونه کسی رو باردار کنه مگر دفعات داشته باشه یا اینکه غول جنسی باشه که تو ترک ها بعیده! و درضمن این موضوع بیش از یه بار نزدکی ه باز برمیگرده به زنا و.... بعدم به فرض بشه اما چون اینجا 50-50 است حق با کسی هست که مسلما بیشتر باهاش نزدیکی کرده که میشه شوهره مگگگگگگگگگگگر!
بماند!

خدائیش وقتی زنه میگه بچه ام به این میگه پدر و... مشخصه یه کاسه ای زیر نیم کاسه هست!

نه؟!

یا حق

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از Ernesto_Rommel به خاطر این پست تشکر کرده اند:
helenmortazavi
>
پستارسال شده در: دوشنبه 23 دی 1387 15:16 
Captain
Captain
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: شنبه 24 فروردین 1387 22:03
تشکر کرده اید: 6743 مرتبه
HZH نوشته است:
ممنون دوست عزيز اين مشكل گذاشتن عكسها رو در پست هاي قبلي هم داشتم مي شه بگيد عكسها رو چطور بايد گذاشت

دوست گرامی به تاپیک زیر مراجعه نمایید.

forum-f20/topic-t51335.html

==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
==================================

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از yasermym به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Mahdi1944, MASTER, helenmortazavi, Ra30ol
>
پستارسال شده در: دوشنبه 23 دی 1387 16:17 
Novice Poster
Novice Poster
آفلاين

Ernesto_Rommel
دوست عزيز خدا رحم كرده كه شما قاضي نشديد او گرنه همه رو از دم سنگسار مي كرديد
سنگسار حكمي نيست كه هر قاضي به راحتي به اون تن بده نه فقط سنگسار بلكه اجراي حدود ديگه مثل قطع يد قاضي رو مي شناختم كه سه بار حد قطع يد رو انجام داده بود بهش گفتم خيلي قسي القلب شدي كه اين حكم رو براحتي اجرا مي كني

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
helenmortazavi
>
پستارسال شده در: دوشنبه 23 دی 1387 20:14 
Novice Poster
Novice Poster
آفلاين

اها نه دیگه!

ببین من گفتم تو دادگاه! مشخص بشه و تازه امیدوارنه نوشتم که اگر سنگسار نشدند و زنده موندند ....

حالا کوووووو تا اونجا!

به خصوص تو ترکیه!

من نظر تخصصیم رو دادم چون مشخصا مشخص هست که این وسط یکی داره زیر ابی میره و متهم ردیف اول هم این برادر زن دوقلو و بعدم زنه هستند!

به نظر من قطعا از طرف برادر زن زنا صورت گرفته و منم پیشنهاد دادم به صورت بازرسی علمی(همونی که پلیس ایران میکنه! چشمک!) ازشون بازجوئی بشه ببینند حقیقت چی بوده....

به هر حال وقتی اینقدر شاد و خوشحال کنار هم عکس میندازند مطمئنا دادگاهم کاری به کارشون نداره اما اگر تو ایران بود و اگر زوایای پرونده باز میشد قطعا یه حالی به این دو تا میدادند!
راستی عزیزم قاضی باید موشکافانه به موضوع نگاه کنه! چون الان بحث این نیست بچه کدومه بلکه بحث اینه چرا همچین اتفاقی افتاده و... نهایتا هم میشه با همین ردپا فهمید بچه کیه!
مثلا وقتی گفتم مگر تعداد دفعات نزدیکی بالای یه بار باشه و وو وو و اینا ....
یا حق

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
helenmortazavi, HZH
>
پستارسال شده در: سه شنبه 24 دی 1387 10:30 
Novice Poster
Novice Poster
آفلاين

زنا در صورتي موجب حد كه زاني داراي بلوغ عقل اختيار و آگاهي باشه در اينجا آگاهي وجود نداره

هرگاه مردي به حرام بودن جماع با زني آگاه با شد و زن نا آگاه فقط آن مرد به حد محكوم مي شود نه زن
هرگاه مرد يا زني كه با هم جماع نمودند ادعاي اشتباه يا و نا آگاهي نموند در صورتي كه احتمال صدق مدعي داده شود ادعا بدون شاهد و سوگند پذيرفته ميشود

(((منم پیشنهاد دادم به صورت بازرسی علمی(همونی که پلیس ایران میکنه! چشمک!) ازشون بازجوئی بشه ببینند حقیقت چی بوده....))) اين تيكه باعث خنده من شد به نكته جا لبي اشاره كرديدكه درايران رعايت نميشه

اقرار در صورتي نافذ است كه اقرار كننده داراي عقل اختيار وقصد باشد كه در اين نوع باز حويي اختيار وقصدي وجود نداره
فقط دو راه براي ثبوت زنا وجود داره يكي اقرار اونهم در چهار جلسه نه چهار بار پشت سر هم و ديگري شهادت كه شهود حتما بايد دخول رو مشاهده بكنن

متاسفانه بعضي ازقضات با فريب اين كه عفو ولي امر رو خواهند گرفت اقدام به اقرار مي كنند

نظر شما راجع به نسب چيه ؟

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
Ernesto_Rommel
>
پستارسال شده در: سه شنبه 24 دی 1387 10:47 
Novice Poster
Novice Poster
آفلاين

ولي خدايش اينا كجاشون شبيه همه يكشون چاق يكي لاغر

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
پستارسال شده در: سه شنبه 24 دی 1387 12:10 
Novice Poster
Novice Poster
آفلاين

HZH: نظر شما راجع به نسب چيه ؟

موافقم

متاسفانه بسیار پیش اومده اینجور مواردی.... و یکی از مشکلات ما با حقوق بشر و سازمان ملل و زنان فمنیست همینه!

از طرف دیگه هم مثلا اینکه طرف دقیقا ببینه دخول شده یا نه اخر جوک هست اما وجود داره/!

یادمه یکی از رفقا در مورده یه خونه تیمی میگفت و اینکه میخواستن بگیرنشون بعد فرمانده شون گفته تا وقتی من نگفتم نرید تو اما اینا جوگیر جوگیر رفتن! همه رو هم گرفتند لخت و... اما:

اما بعد یه روز فقط به جرم اقدام به کار غیراخلاقی شلاق زده شده و ازاد شدند... بماند خانمهای اونجا کی بودند و....

بعدا این رفیق ما میگقت که فرمانده مون هرچی فحش بود بهمون داد! و در قبال بهت ما میگه اخه بیشعورها من 30 ساله کارم اینه اما هربار باید بشینم تا خانوم بگن دخول شد (حالا چه جور میفهمه دیگه بماند!)تا من دستور حمله بدم تازه باید یکی رو بزارم طرف در نیاره وگرنه عمرا کسی ثابت کنه اینا زنا کردند و....

همچین چیزائی زیاده از اون طرفم اقرارهای ... نیروی انتظامی که ...... که واقعا بلبشوئی هست!
بعدم مثلا حکم سنگسار واقعا یه جورائی رو ذهن زنها راه میره! و مواردی میگن مثل تجاوز که بعدا طرف به دروغ گفته اره این زنه خودش میخواسته و... از این حرفا و زن بیچاره سنگسار شد و اقاهه زندانی بعدا اثبات شد که دروغه و.....
.
.
.
هی ی ی اینقدر از این چیزا هست که...

موفق باشی

یا حق

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
HZH
>
پستارسال شده در: سه شنبه 24 دی 1387 12:45 
Colonel I
Colonel I
آفلاين

تاريخ عضويت: سه شنبه 19 تیر 1386 13:08
تشکر کرده اید: 306 مرتبه
نقل قول:
بعیده یه کسی در یه بار س . ک . س بتونه کسی رو باردار کنه مگر دفعات داشته باشه یا اینکه غول جنسی باشه که تو ترک ها بعیده!

همچین چیزی هیچ پایه و اساس علمی نداره، و ربطی هم به قوای جنسی مرد و زن نداره. در هر عمل جنسی میلیون ها اسپرم از مرد خارج میشه که به نوعی تخمک ماده را بمباران می کنند و فقط یکی از آنها به غشای تخمک نفوذ میکنه. در برخی از روزهای ماه زن آمادگی بیشتری برای عمل لقاح دارد، چون تخمک در وضعیت بهتری در رحم قرار داره. پس فرقی نمیکنه که یک بار عمل جنسی صورت گرفته باشه، یا چند بار، فقط کافی هست یکی از میلیون ها اسپرم آزاد شده به داخل تخمک نفوذ کنه!

امیدوارم کسی از دوستان بخیال اینکه یک بار عمل جنسی مشکلی براش بوجود نمیاره، برای خودش مشکل نتراشیده باشه!

نقل قول:
بعدا این رفیق ما میگقت که فرمانده مون هرچی فحش بود بهمون داد! و در قبال بهت ما میگه اخه بیشعورها من 30 ساله کارم اینه اما هربار باید بشینم تا خانوم بگن دخول شد (حالا چه جور میفهمه دیگه بماند!)تا من دستور حمله بدم تازه باید یکی رو بزارم طرف در نیاره وگرنه عمرا کسی ثابت کنه اینا زنا کردند و....

اگر ثابت بشه که اون خونه مرکز فساد بوده، نیازی نیست که این برادران وقوع زنا را ثابت کنند! از نظر شرعی هم کشیک وایستادن برای همچین کاری باید اشکال داشته باشه. یاد امیرالمومنین (ع) افتادم که روزی عده ایی به رسول خدا (ص) خبر دادند مردی با زنی در یک خانه زنا می کنند، ایشان امیرالمومنین (ع) را برای تحقیق فرستادند، ایشان هم قبل از ورود به خانه چند بار بلند ورود خودشان را اعلام کردند، و مدتی هم چشم هایشان را بستند، و بعد از چند دقیقه باز کردند، طوریکه آن افراد فرصت کافی برای جمع کردن بساط خودشان را داشته باشند، و به نزد رسول خدا (ص) برگشتند و گفتند، من زنایی ندیدم!
مامور نیروی انتظامی هم حق نداره در زندگی خصوصی مردم تجسس کنه و ببینه آیا زنا واقع شده یا نه. البته بحث مرکز فساد جدا ست، و همانطور که گفتم نیازی به اثبات زنا نداره.

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از Frogfoot به خاطر این پست تشکر کرده اند:
bill.goldberg, MASTER, Mil@d
>
پستارسال شده در: سه شنبه 24 دی 1387 13:21 
Captain II
Captain II
آفلاين

تاريخ عضويت: يکشنبه 15 مهر 1386 19:17
تشکر کرده اید: 184 مرتبه
HZH نوشته است:
ولي خدايش اينا كجاشون شبيه همه يكشون چاق يكي لاغر

همخوابگی مال 10 سال پیشه اون وقت بیشتر به هم شبیه بودن

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد اين مبحث بسته شده است.شما نمي توانيد پست هاي خود را ويرايش يا پست جديدي ارسال کنيد.  [ 13 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است