سوال در مورد حذف یک بخش

سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

سوال در مورد حذف یک بخش

پست توسط GIIG1982 » پنج شنبه 26 دی 1387, 12:38 am

با سلام
من امروز در بخش سرمایه گذاری در شرکت giig1982 مطلب نوشتم ولی امروز به من پیغام میده که نمیتونم وارد اون بخش بشم. ممنون میشم راهنمایی کنید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71170 بار
سپاس‌های دریافتی: 31356 بار
تماس:

Re: سوال در مورد حذف یک بخش

پست توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 26 دی 1387, 1:05 am

,
بحث و تبليغ در مورد چنين شرکتهايي در اين بخش مجاز نيست، اغلب چنين شرکتهايي کلاهبرداري و بازي با سرمايه هستند و حق تبليغ رو نداريد، همچنين اينکه لينک وبلاگ تبليغاتي رو هم قرار داده بوديد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط GIIG1982 » دو شنبه 7 بهمن 1387, 12:38 am

با سلام خدمت مدیریت تالار
با احترام عرض کنم که دو ستان سوال پرسیدند من هم جواب دادم و همونطور که در بخش قوانین قید شده با ذکر منبع بوده و من هم منبع رو نوشتم.
ثانیا شما در مورد شرکت هیچ اطلاعی ندارید . دیگه چرا توهین میکنید؟
این شرکت به سرمایه گذاران تضمین بانکی میده . کودوم شرکت کلاه برداری اینکارو میکنه؟

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71170 بار
سپاس‌های دریافتی: 31356 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » دو شنبه 7 بهمن 1387, 4:07 am

,
براي مثال سکه‌هاي GoldQuest هم توسط يک بانک در آفريقا تضمين ميشد، در هر صورت بنده تا به حال موارد بسياري از اين نوع شيوه‌ي سود دهي و .... ديدم که برخي مدت نسبتا زيادي (حتي بيش از يکسال) هم سود دادند و به يکباره ...
در هر صورت تبليغ چنين شرکتهايي در اين انجمن مجاز نيست، چرا که احتمال مشکل دار بودن اونها بيشتره و نميخواهيم کاربران درگير چنين مواردي شوند
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

New Member

پست توسط GIIG1982 » سه شنبه 8 بهمن 1387, 12:30 am

:D
به روی چشم

ارسال پست

بازگشت به “سوالات، پيشنهادات و انتقادات”