سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Novice Poster

Novice Poster

no avatar
79

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 24 آذر 1387 19:48

دیار عاشقان

آرشيو سپاس: 80 مرتبه در 36 پست

Re: ترتیب درجه بندی اعضا و فاکتورهای ارتقاء درجه

توسط Ernesto_Rommel » پنج شنبه 3 بهمن 1387 09:31

جواد عزیز نمیدونم حقیقت منظورت چی بود اما شخصا به قول میلاد روی گرافیک درجات حرف داشتم و نمیدونم چی گفتین تشکر گرفته شد توسط مدیران ارشد که ما نگفتیم

دوست عزیز ظاهر زیبا علاوه بر باطن قشنگ هم مهمه

خدا رو شکر با برخوردهای درست حسابی که با من توی این سایت شد و حذف پستهای مکرر.... خوشم نمیاد ارتقا درجه ایی بگیرم اما میگم حداقل فرق یه مدیر با یه کاربر ساده مشخص باشه با درجات یا تایتل های بهتر وگرنه من از مدیران ارشد این سایت چیزی به جز عدم توجه تا این لحظه ندیدم ....

همین

غلط کردیم

اینجام دیگه چیزی نمیگیم

یا حق

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » پنج شنبه 3 بهمن 1387 11:58

Ernesto_Rommel,  دوست عزیز

شاید شما با یک پیش زمینه درباره مدیران سایت قضاوت می کنید. بر خلاف شما بنده متوجه فعالیت مداوم مدیران و البته کابران سایت سنترال هستم. البته این موضوع بسته به دقت فرد دارد. با دقت در روند حرکت سنترال متوجه خواهید شد، که این مجموعه حقیقتاً در راستای اهداف تعریق شده خودش در حال حرکت است و اگر در مقاطعی کمی از مسیر خارج شده است مدیران بودند که آن را در مسیر اصلی حفظ کردند.

در حال حاضر مجموعه هایی که اینقدر پر بار باشند و فارغ از مسائلی مانند مسائل جنس ی، سیاس ی و ... باشند در میان سایت های فارسی زبان به ندرت یافت می شود. از توجهات مدیران در این سایت می توان به احترامی که ایشان برای کاربران خود قائل شدند گفت، شما  به تبلیغات در سنترال در مقایسه با مجموعه هایی که کاربرانش نسبت دهمی به سنترال دارد توجه کنید.

اگر پست های شما حذف شده حتماً مدیران تشخیص دادند در جهت حرکت مجموعه نبوده، البته انسان ممکن است اشتباه کند، اما قطعاً مدیران به دنبال منزوی کردن کاربران خود نبوده و نیستند.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, fereshteh blue, yasermym, Ernesto_Rommel, JavadRadical, MASTER, Reza 313, The Passenger, Fariborz

Captain II

Captain II

نماد کاربر
395

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 6 بهمن 1386 11:47

آرشيو سپاس: 712 مرتبه در 117 پست

توسط JavadRadical » پنج شنبه 3 بهمن 1387 13:01

Ernesto_Rommel, دوست من :D
حقیقت گفته من از انچه که نوشتم قابل برداشت بود و نکته پنهانی نداشت :D

Ernesto_Rommel, این لطف دوستان و مدیران بوده که پست بی ارزش من رو قابل تشکر دیدند

Ernesto_Rommel, جان , هیچ فرقی بین نشانها و درجات نیست . این نشانها و درجات تنها برای جبران بخشی از زحمات افرادی که بی دریغ سعی در افزایش اگاهی دیگران دارند در نظر گرفته شده . شکل و عنوان فعلی انها هم مناسب این شرایط هست و نسبت به اکثر انجمنها از جلوه بهتری برخوردار هست .
اگر واقعا فکر میکنید که کوتاهی در مورد شما و در مورد درجه شما صورت گرفته من حاضرم بدون هیچ تعارف درجه خودم رو به شما بدم و تبدیل به Junior member با یک تاج خاکستری بشم . :D هرچند که ارزش زحمات شما بسیار بیش از این هست .
گاهی اوقات هم بودن مهمه , نه چطور بودن
موفق باشید :razz: :razz: :razz:
"time" isnt the test. Time is something you spend doing the tests.

Time is not the test , but everything is measured against the time, we even differentiate the things against the time most of the time

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب JavadRadical تشکر کرده اند:
Mahdi1944, fereshteh blue, Reza 313, Ernesto_Rommel, yasermym, MASTER, The Passenger, Abdoll@h, Fariborz, Solver

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
179

تشکر کرده: 25 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 23 دی 1387 00:15

البرز

آرشيو سپاس: 520 مرتبه در 133 پست

توسط Abdoll@h » جمعه 4 بهمن 1387 16:05

سلام دوستان.به همگی خسته نباشید میگم. :smile:
اصلا فکر نمیکردم کار سوالی که پرسیدم به اینجاها بکشه.ولی بحث خیلی خیلی جذاب و هیجان انگیزی بود و از اینکه میبینم دوستان روی فرهنگ و تمدن ایرانی اینقدر حساسند و به اون احترام میزارن خیلی خوشحال و دلگرم شدم(در حد اشک شوق).دست همتون رو می بوسم.متشکر. :)
اما واقعا جا داره که رو این موضوع یه بحث جدی انجام بشه و به نتیجه برسه.دوستان نتیجه نهایی بحث ها خیلی مهمه. در این مورد هم یه نکته هست که لازم میدونم بگم و اونم اینه که وقتی به موضوعات مختلف سر میزنم میبینم که خیلی از بحث ها رها شدن و بی نتیجه باقی موندن و همین موضوع باعث شده که در مورد یک مطلب بارها و بارها بحث راه بیافته .
از همه عزیزان خواهش میکنم تا وقتی یه بحث تموم نشده سراغ بحث های دیگه نرن و اگر در مورد مطلبی قبلا جای دیگه بحث راه افتاده، بحث جدیدرو هم ارجاء بدن به اونجا.و حتی الامکان هر کس نتیجه گیری خودش از بحث مورد نظر رو بنویسه. البته بعضی از عزیزان به این موضوع توجه دارن اما اونایی که بی توجه هستن باعث میشن این کار انجام نشه.بحث اگر نتیجه دار باشه هم مقبولیتش بالا میره و هر جاهم که نیاز شد میشه بهش استناد کرد و دیگه هی نیاز نیست که دوستان مثلا بگن:((در مورد این موضوع قبلا کمی بحث شده اما...))
از مدیران عزیز و زحمتکش انجمن ها هم میخوام که به این موضوع توجه داشته باشند و از اعضای محترم اینو بخوان و به اونها یادآوری کنن.و اگر وقت کردن خودشون هم یه نتیجه گیری از بحث ها داشته باشن.
با تشکر.
دست بوس شما Abdollah. :razz:
آدمهای پاک خطا نمی کنند ، سادگی می کنند . و امروز سادگی ، پاکترین خطای دنیاست.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Abdoll@h تشکر کرده اند:
Ernesto_Rommel

قبلي