استقرار جنگنده های F-22 امریکایی در پایگاه اندرسن در گوام

جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 1130
تاریخ عضویت: جمعه 30 آذر 1386, 8:55 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1197 بار
سپاس‌های دریافتی: 2065 بار
تماس:

استقرار جنگنده های F-22 امریکایی در پایگاه اندرسن در گوام

پست توسط N@VID » دو شنبه 30 دی 1387, 11:05 pm

 12 فروند جنگنده ی F-22 به پایگاه اندرسن اعزام شدند 

سنترال کلابز، پایگاه هوایی اندرسن، گوام:12 فروند جنگنده ی پیشرفته ی F-22 Raptor که از پایگاه هوایی Elmendorf واقع در الاسکا اعزام شده بودند دیروز(18 ژانویه) در پایگاه اندرسن در گوام فرود امدند و در طی سه ماه به انجام ماموریت بر فراز اقیانوس ارام میپردازند. 270 نفر پرسنل نیز به همراه این جنگنده ها به پایگاه اندرسن اعزام شدند.
ژنرال Philip Ruhlman فرمانده ی منطقه ی 36 هوایی گفت: این جنگنده ها قابلیت های استثنایی و فوق العاده ای را به فرماندهی منطقه ی اقیانوس ارام میدهد. وی افزود: ارسال این جنگنده ها بخشی از مشکلاتی را که به سبب فاصله ی زیاد این پایگاه با پایگاه های دیگر وجود داشت را بر طرف میکند. وی همچنین گفت: ارسال این جنگنده ها باعث خنثی سازی جنگ روانی دشمنان و جلب اطمینان دوستان و متحدان ما در منظقه میشود.
با ارسال این محموله پرسنل اسکادران 90 شکاری به همراه اسکادران 23 بمب افکن به انجام تمرین بر فراز اقیانوس ارام میپردازند
ارسال این جنگنده ها فرصت ویژه ای را برای پرسنل و خلبانان اسکادران 90 شکاری فراهم کرده است. کلنل Orlando Sanchez فرمانده ی اسکادران 90 شکاری گفت: بسیاری از خلبان جوان ما فرصت نکرده اند در الاسکا به تمرین با سلاح های واقعی بپردازند ولی الان موقعیت خوبی فراهم شده است تا در پایگاه اندرسن به کسب تجارب ارزشمند مشغول شوند. تجاربی که برای تبدیل یک خلبان به یک خلبان زبردست لازم و ضروری است.
جنگنده ی F-22 جدیدترین و پیشرفته ترین جنگنده ی نیروی هوایی امریکاست که از تکنولوژی رادارگریزی استفاده میکند. این جنگنده ی مافوق صوت از ایونیک پیشرفته ای بهره میبرد و ویژگی های ایرودینامیکی مطلوبی دارد.
Chad Newkirk یکی از خلبانان رزرو F-22 در اسکادران 90 شکاری میگوید: F-22 برای ایفای نقش "برتری هوایی" جایگزین جنگنده ی F-15 Eagle خواهد شد. این جنگنده برتری امریکا را در اسمان تضمین میکند
نیروی هوایی امریکا به تازگی 6 فروند جنگنده ی F-22 به پایگاه کادنا در اوکیناوا نیز اعزام کرد که تعداد رپتور های این پایگاه را به 12 فروند رساند.( اطلاعات بیشترتصاویر مرتبط با این خبر  تصویر  تصویر  تصویر  تصویر  تصویر 

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]


منبع»» وب سایت رسمی نیروی هوایی امریکا
19 ژانویه 2009

ارسال پست

بازگشت به “اخبار هوافضا و هوانوردي”