جديدترين اخبار مربوط به هوانوردي نظامي و غيرنظامي را در اين بخش بخوانيد
Colonel II

Colonel IIنماد کاربر
پست ها

1130

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 31 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 30 آذر 1386 20:55

محل سکونت

تهران

آرشيو سپاس: 2229 مرتبه در 379 پست

استقرار جنگنده های F-22 امریکایی در پایگاه اندرسن در گوام

توسط N@VID » دوشنبه 30 دی 1387 23:05

12 فروند جنگنده ی F-22 به پایگاه اندرسن اعزام شدند


سنترال کلابز، پایگاه هوایی اندرسن، گوام:12 فروند جنگنده ی پیشرفته ی F-22 Raptor که از پایگاه هوایی Elmendorf واقع در الاسکا اعزام شده بودند دیروز(18 ژانویه) در پایگاه اندرسن در گوام فرود امدند و در طی سه ماه به انجام ماموریت بر فراز اقیانوس ارام میپردازند. 270 نفر پرسنل نیز به همراه این جنگنده ها به پایگاه اندرسن اعزام شدند.
ژنرال Philip Ruhlman فرمانده ی منطقه ی 36 هوایی گفت: این جنگنده ها قابلیت های استثنایی و فوق العاده ای را به فرماندهی منطقه ی اقیانوس ارام میدهد. وی افزود: ارسال این جنگنده ها بخشی از مشکلاتی را که به سبب فاصله ی زیاد این پایگاه با پایگاه های دیگر وجود داشت را بر طرف میکند. وی همچنین گفت: ارسال این جنگنده ها باعث خنثی سازی جنگ روانی دشمنان و جلب اطمینان دوستان و متحدان ما در منظقه میشود.
با ارسال این محموله پرسنل اسکادران 90 شکاری به همراه اسکادران 23 بمب افکن به انجام تمرین بر فراز اقیانوس ارام میپردازند
ارسال این جنگنده ها فرصت ویژه ای را برای پرسنل و خلبانان اسکادران 90 شکاری فراهم کرده است. کلنل Orlando Sanchez فرمانده ی اسکادران 90 شکاری گفت: بسیاری از خلبان جوان ما فرصت نکرده اند در الاسکا به تمرین با سلاح های واقعی بپردازند ولی الان موقعیت خوبی فراهم شده است تا در پایگاه اندرسن به کسب تجارب ارزشمند مشغول شوند. تجاربی که برای تبدیل یک خلبان به یک خلبان زبردست لازم و ضروری است.
جنگنده ی F-22 جدیدترین و پیشرفته ترین جنگنده ی نیروی هوایی امریکاست که از تکنولوژی رادارگریزی استفاده میکند. این جنگنده ی مافوق صوت از ایونیک پیشرفته ای بهره میبرد و ویژگی های ایرودینامیکی مطلوبی دارد.
Chad Newkirk یکی از خلبانان رزرو F-22 در اسکادران 90 شکاری میگوید: F-22 برای ایفای نقش "برتری هوایی" جایگزین جنگنده ی F-15 Eagle خواهد شد. این جنگنده برتری امریکا را در اسمان تضمین میکند
نیروی هوایی امریکا به تازگی 6 فروند جنگنده ی F-22 به پایگاه کادنا در اوکیناوا نیز اعزام کرد که تعداد رپتور های این پایگاه را به 12 فروند رساند.(  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  )
تصاویر مرتبط با این خبر


 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 


منبع»» وب سایت رسمی نیروی هوایی امریکا
19 ژانویه 2009

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب N@VID تشکر کرده اند:
Fariborz, Mil@d, deepy, كيارش, Shahbaz, Shahryar, kayvan6079, Yasser, Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 12 مهمان