عدم نصب نرم افزار های قفل شکسته روی لپ تاپ

در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
سپاس‌های ارسالی: 4 بار

عدم نصب نرم افزار های قفل شکسته روی لپ تاپ

پست توسط ehsan3057 » چهار شنبه 2 بهمن 1387, 9:37 am

سلام
3 ماه پیش یک لب تاچ اچ پی 1040 خریدم با ویندوز ویستا بعد از اینکه نرم افزارهای تریالش از رده خارج شد تمام نرم افزارهایی که روش نصب می کنم مثل بابیلون و نود32 بالافاصله اکسپایر میشن در صورتیکه بقیه دارن ازشون استفاده می کنند . به نظر شما باید چکار کنم؟
ممنون

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 6 بار
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

Re: عدم نصب نرم افزار های قفل شکسته روی لپ تاپ

پست توسط imahagh » دو شنبه 21 بهمن 1387, 6:03 pm

اقای مهندس پیشنهاد میکنم لپ تاپ vgn-cr353 مدل vaioمارک سونی بگیرید.بهتره :L:L

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6672 بار
سپاس‌های دریافتی: 12011 بار
تماس:

پست توسط Mohammad 1985 » دو شنبه 21 بهمن 1387, 11:50 pm

, با این حرف شما منم ماشینم پنچر شد ! بفروشم برم بی ام و بگیرم بهتره ! اگه می تونید مشکلشون رو حل کنید حرف بزنید وگرنه سکوت بهترین گزینه هست !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Captain II
Captain II
محل اقامت: يه جايي خيلي دور شايد هم خيلي نزديک
سپاس‌های ارسالی: 159 بار
سپاس‌های دریافتی: 377 بار
تماس:

پست توسط ta.abad » سه شنبه 22 بهمن 1387, 12:44 am

ehsan3057 نوشته شده:سلام
3 ماه پیش یک لب تاچ اچ پی 1040 خریدم با ویندوز ویستا بعد از اینکه نرم افزارهای تریالش از رده خارج شد تمام نرم افزارهایی که روش نصب می کنم مثل بابیلون و نود32 بالافاصله اکسپایر میشن در صورتیکه بقیه دارن ازشون استفاده می کنند . به نظر شما باید چکار کنم؟
ممنون

آیا این نرم افزارهای قفل شکسته رو روی همون ویندوز اولی نصب می کنید اگر جواب مثبته فایلهای برنامه های قبلی از قبیل temp ها و کلید های توی registry اطلاعات برنامه های اولیه رو در خودشون نگه میدارن پس وقتی شما برنامه قفل شکسته ای رو نصب می کنید با وجود این فایل ها و کلید ها رجیستر برنامه جدید دیگه جواب نمیده پس باید یه ویندوز جدید نصب کنی و بعد نرم افزارهاتون رو روش نصب کنید

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71254 بار
سپاس‌های دریافتی: 31369 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » سه شنبه 22 بهمن 1387, 12:51 am

,
ويندوز ويستاي شما نسخه‌ي قانوني خود لبتاپ هست؟ برنامه‌هايي که مشکل دارند چطور؟ به هر حال اين موضوع به ويستا مربوط نيست، حداقل اين هست که کرک اونها رو در Run As Administrator اجرا کنيد تا امکان اثر گذاري داشته باشند، البته برخي مواقع شرکتهاي سازنده محدوديتهايي براي نصب برنامه روي سيستم عامل اعمال ميکنند که در اين صورت با حذف و نصب مجدد ويندوز و استفاده از Activator مشکل شما رفع خواهد شد
اگر سوال شما کمي گنگ هست، اگر جوابتون رو نگرفتيد مجددا با توضيح کاملتري مشکل خودتون و بيان کنيد
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط imahagh » چهار شنبه 30 بهمن 1387, 12:02 pm

با سلام
نرم افزار ویستام اصل هست ولی بابیلو ن و دانلود منجر نصب شده از این قفل شکشته های داخل بازار بوده -لرد 2008- لطفا بگید الان چه کنم؟

Rookie Poster
Rookie Poster

پست توسط imahagh » چهار شنبه 30 بهمن 1387, 12:03 pm

شرمنده با آیدی دوستم سوال کردم .

ارسال پست

بازگشت به “سوالات و اشکالات نرم افزاري”