تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, رونین, Shahbaz, شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
پست: 270
تاریخ عضویت: دو شنبه 15 بهمن 1386, 9:45 am
سپاس‌های ارسالی: 123 بار
سپاس‌های دریافتی: 582 بار

تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط ebrahim13552000 » سه شنبه 8 بهمن 1387, 9:30 am

تصویر کارخانه خوشگوار ، تولید کننده نوشابه های زهر آلود کوکا کولا و آب معدنی دسانی در قلب مشهد مقدس که برخی ازسهامداران آن از رجال مذهبی مشهد هستند... این در حالی است که مدير شركت خوشگوار در پاسخ به درخواست مردم براي قطع ارتباط با كوكاكولا مي‌گويد: بازار فروش ما وابسته به همين نام است و نمي‌توانيم آنرا حذف كنيم !!!!!! لازم به ذکر مجدد و تاکید هزارباره است که بنا بر آنچه در کتاب « دکترایموتو» دانش آموخته دانشگاه يوكوهاما با مدرك دكتراي Alternative Medicine آمده است، ما به مدارک حقیقی دست یافته‌ایم که نشان می‌دهد، انرژی ارتعاشی بشر، افکار، نظرات، موسیقی، دعا و نیایش بر ساختار مولکولی آب اثر می‌گذارد.

آب، ماده‌ای بسیار سازگار است، به گونه‌ای شکل فیزیکی آب به آسانی با محیطی که در آن هست، انطباق پیدا می‌کند و نه تنها از نظر فیزیکی تغییر می‌کند، بلکه شکل مولکولی آن نیز تغییر می‌یابد. انرژی یا ارتعاشات محیط، شکل مولکولی آب را تغییر می‌دهد. از این جنبه، نه تنها آب توانایی آن را دارد که از حیث دیداری، محیط خود را منعکس کند، بلکه از حیث مولکولی هم در انعکاس محیط اطراف خود عمل می‌کند.تصویر خود گویای بسیاری از مطالب هست و نیازمند به توضیحات بیشتر نیست . برای مشاهده تصویر بزرگ روی آن کلیک کنید

تصویر
بسم الله الرحمن الرحيمبه گزارش پایگاه ثقلین ياران بیرقهای سیاه خراسان طی انتشار بیانیه ای رسمی اعلام نمودند به دلیل عقد قرار دادهای شرکت خوشگوار مشهد با شرکت صهیونیستی کوکا کولا كه عوايد آن مستقيما صرف جنايتهاي رژيم اسراپيل در فلسطين ميشود و تذکرات پیاپی از سوی ملت شهید پرور مشهد مقدس برای لغو قراردادها و عدم ارائه جواب و پاسخ قانع کننده از سوی مسئولان شرکت خوشگوار مشهد ، عواقب هرگونه مقابله با این شرکت را رسما به عهده خواهند گرفت و از این تاریخ یعنی دوازدهم دی ماه هشتاد و هفت به بعد مسئولیت حفاظت از منافع این شرکت در مشهد مقدس در قبال عدم توجه به مفاد این بیانیه به عهده مدیر عامل شرکت خوشگوار خواهد بود . یاران درفشهای سیاه خراسان اعلام مینمایند مسئولین این شرکت موظفند در اسرع وقت لغو قرار دادهای خود با شرکت صهیونیستی کوکا کولا را از طریق رسانه های دیداری و شنیداری و نوشتاری به اطلاع عموم ملت ایران برسانند تا دچار عواقب عدم پذیرش مفاد این بیانیه که مورد هدف قرار گرفتن از سوی فعالان مبارزه با صهیونیزم و منافع آنها در مشهد مقدس است نگردند [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

تصویر کارخانه خوشگوار ، تولید کننده نوشابه های زهر آلود کوکا کولا در قلب مشهد مقدس که برخی ازسهامداران آن از رجال مذهبی مشهد هستند...تصویر خود گویای بسیاری از مطالب هست و نیازمند به توضیحات بیشتر نیست .

تصویر
تصویر
در تصویر فوق پرچم رژیم صهیونیستی اسرائیل را در مهندسی کارخانه و پیرامون کارخانه خوشگوار مشهد که محصولات شرکت شیطانی کوکا کولا را در مشهد و سایر نقاط ایران تولید و پخش مینماید مشاهده میکنید به گزارش پایگاه ثقلین به نقل از دانشگاه مجازی انتظار نوع مهندسی به کار رفته در کارخانه کوکا کولای مشهد و اطراف آن الهام گرفته شده از نقشه پرچم کثیف اسرائیل غاصب و ستاره نحس داوود است .

چندی پیش مقام معظم رهبری در فرمایشات خود در همایش نماز فرمودند "صهيونيستها هر نقطه‏ى دنيا كه خواستند يك ساختمانى بسازند، آن علامت نحس ستاره‏ى داوود را سعى كردند يكجورى رويش تثبيت كنند. كار سياسى‏شان اينجورى است"

لازم به ذکر است که در سالهای اخیر و در شبهای گرانسنگ قدر مسئولین طراز اول آستان قدس رضوی از زائران و میهمانان حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام با آب معدنی های دسانی تولید شرکت صهیونیستی کوکا کولا پذیرایی میکردند که چندین بار تذکرات جدی از سوی تشکل های مردمی مشهد به آنها داده شد ولی متاسفانه سالهای بعد با حجم گسترده تری این پذیرایی !! صورت گرفت !خبر این خوشخدمتی مسئولین طراز بالای آستان قدس را خبرگزاری های کشور از جمله سایت دانشگاه «علوم پزشکی» مشهد و سایت مطالبه و چندین خبرگزاری دیگر کشور منتشر نمودنداین تصویر، در حالی در فایل تبلیغاتی شرکت مذکور قرار می‌گیرد که اخیرا تصویری از آرم این شرکت درمیان نمازگزاران برخی شهرهای بزرگ کشور توزیع شده است که در آن تصویر، آرم این شرکت به جمله «لا محمد لا مکه» تشبیه شده است.در تصویر بالا همان‌گونه که دیده می‌شود «کوکاکولا» عبادت پنج گانه مسلمین در نزد خدای واحد را به ابزاری تبلیغاتی برای خود مبدل کرده تا بتواند جمعیت یک میلیاردی مسلمانان را به محصولات خود خوش‌بین کند!تصویر فوق که نمایی از یک نمازجماعت با تن‌پوشی از شرکت نوشابه‌سازی آمریکایی است، می‌تواند زمینه‌ساز حرکتی برای تحریم این کالای آمریکایی در بین مسلمین باشد.شرکت مذکور با پراهمیت برشمردن جمعیت به‌عنوان مهمترین معیار حضور محصولاتش، سال‌هاست تلاش دارد در میان مسلمانان جهان که امروزه یک پنجم جمعیت جهان را تشکیل می‌دهند، حضوری پررنگ‌تر داشته باشد، ازهمین رو سعی دارد در کشورهای مختلف مسلمان‌نشین کارخانه‌های تولید محصولش را گسترش دهد. این درحالی است که مدير شركت خوشگوار در پاسخ به درخواست مردم براي قطع ارتباط با كوكاكولا مي‌گويد: بازار فروش ما وابسته به همين نام است و نمي‌توانيم آنرا حذف كنيم !!!!

عكس در alm.ir

یادمان باشد هفتاد درصد وجود انسان را آب تشکیل داده است پس مواظب نوشیدنی خود باشیم.
منبع:alm.ir
با كاروان بگوييد از راه كعبه برگرد
من يار رابه مستي بيرون خانه ديدم (امام خامنه اي)

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2371
تاریخ عضویت: شنبه 24 فروردین 1387, 11:03 pm
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط yasermym » سه شنبه 8 بهمن 1387, 10:58 am

بنده کار ندارم که این قیاسی که در شکل آمده درست است یا نه؟
اما در مورد این شرکت و یا شرکت های مشابه ، اگر در ایران فعالیت دارند و سهامداران آنها مشخص است و درآمد حاصل از آنها نیز معلوم است کجا می رود دیگر لزومی ندارد ما بخاطر نام و نشان به آنها ایراد بگیریم.
اصل هدف ضربه به اقتصاد های حامی اسرائیل است نه ضربه به اقتصاد کشور خودمون بخاطر نام و نشان، که این در مورد این شرکت و یا سایر شرکت ها صادق است.
در ضمن به صرف اینکه یک شرکت در اسرائیل شعبه دارد که نمی توان آنرا محکوم کرد. نمونه ای از این شرکت ها، شرکت آلمانی نستله است که ظاهرا در اسرائیل شعبه و کارخانه دارد و در اطراف قزوین نیز یک کارخانه دارد، حالا اگر ما این کارخانه را تعطیل کنیم تنها عده ای از کارکنان ایرانی آنجا بیکار می شوند، ضمن اینکه پس بر این مبنا شرکت نستله از ایران نیز حمایت می کند.
در هر صورت در مورد این مسائل نباید به آسانی قضاوت کرد.

موفق باشید
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

 [FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
==================================    

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه 10 آذر 1386, 5:59 pm
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط Mil@d » سه شنبه 8 بهمن 1387, 11:34 am

  ,

ابراهیم زدی صحرای کربلا ::ss

یک سوال گیریم این کارخانه هم تعطیل شد..به جایش روزانه هزاران قوطی کوکا به صورت قاچاق از دبی به ایران می آورند...می بینی که هیچ فرقی نمی کند...

فقط در این بین عده ای بنده خدا در این وضع سخت اقتصادی بیکار می شوند و زن و بچه مردم نیر عیلون ویلون...
قبل از هر کاری باید جوانب ان را سنجید...اگر براشون کار سراغ داری واحیانا کارخونه داری بسم الله همین الان کوکا رو تعطیل کن.
اون بابایی هم که این کشفیات رو کرده واقعا بیکار بوده اگر بنا به اینه من چیزهایی میتوانم در تخیل خودم از سایر نقاط ایران تجسم کنم که چند صفحه مطلب طنز از آن بیرون خواهد اومد..
  بی  

Captain II
Captain II
نمایه کاربر
پست: 4280
تاریخ عضویت: سه شنبه 23 اسفند 1384, 1:14 pm
محل اقامت: کرج پلاک 43!
سپاس‌های ارسالی: 6673 بار
سپاس‌های دریافتی: 12014 بار
تماس:

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط Mohammad 1985 » سه شنبه 8 بهمن 1387, 12:13 pm

هر گردی که گردو نیست ! یعنی تمام شهر و محله هاش رو تغییر دادن که شکل اون رو به شکل آرم پرچم اسراییل درست کنن ! بعضی ها از زور بی کاری چه کارها که نمی کنن !
به همه سياستمداران مشکوک باش.
جکسون براون

Fast Poster
Fast Poster
پست: 274
تاریخ عضویت: جمعه 8 آذر 1387, 1:30 pm
محل اقامت: network
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط snifferman » سه شنبه 8 بهمن 1387, 12:40 pm

تصویرپناه بر خدا عجب افکاری
برادر من اگه اینطور است هر ساختمان 5 6 ضلعی یا دایره به آرم اسراییل تعبیر می شود
اگر این استدلال است که می کنید نصف اماکن مذهبی و دولتی در ایران را می توان به این شکل در آورد
آنهایی هم که نمی شود می توان به پرچم آمریکا یا انگلیس تعبیر نمود
نشنیدید می گویند هر گردی گردو نیست؟

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه 10 آذر 1386, 5:59 pm
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11995 بار

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط Mil@d » سه شنبه 8 بهمن 1387, 12:58 pm

ياران بیرقهای سیاه خراسان

یاران درفشهای سیاه خراسان


این دو تا یکی هستند یا سریع ظرف 3 خط تغییر نام داده از بیرق رفته تو درفش!!

هر بار که مطلب بالا رو می خونم میترکم از خنده...آدم چقدر باید بیکار وعلاف باشه تا به اینجور مسائل فکر نه...آقا اصلا من صورتم شش ضلعیه..میتونی آرم اسراییل رو ازش دربیاری!!! :???:

عجب محققانی بودند که این رو کشف کردند.. به قول فردوسی پور چه میکنه این بازیکن..!

منو یاد اون حرفی انداخت که گفتن زلزله بم به علت نپرداخت زکات از سوی مردم بم اتفاق افتاد...!

علم و دانش که بره کنار اینجور حرفا سر و کلشون پیدا می شه...
  بی  

Rookie Poster
Rookie Poster
پست: 39
تاریخ عضویت: شنبه 2 دی 1385, 12:57 pm
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط aryah » سه شنبه 8 بهمن 1387, 1:37 pm

افراطی گری بلای جان ایران و ایرانی است.ما در هر موردی این زیاده روی را انجام میدهیم در عزا در شادی در طرفداری در مخالفت ودر ...
یک پیشنهاد برای شرکت خوشگوار : این شرکت در کنار تولید محصولات کوکاکولا اقدام به تولید محصولاتی مشابه با کیفیت مشابه و حتی بهتر کند . پس از مدتی محصول جدید در بازار معرفی و جایگاه خود را بدست می آورد و می توان تولید محصول قبلی را متوقف کرد.

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1106
تاریخ عضویت: چهار شنبه 29 شهریور 1385, 11:12 am
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط Mehdi2224 » سه شنبه 8 بهمن 1387, 2:46 pm

  ,

دوست من یاد اوری میکنم که شرکت فوق فقط لیسانس تولید خود را به ننام کوکا کولا گرفته و مبلغ ان هم پرداخت شده و به غیر ا ز اون پولی به کوکاکولا پر داخت نشده . شرکت مزبور بعد از دوسال خود مبادرت به تولید موارد اولیه خود کرده واز این بابت هم ریالی به جیب خارجی ها نمیره و لیسانس خریداری شده هم فقط برای استفاده از نام جهت تبلیغات هست این کار این دوستان اولین ضررش به بسیاری از هموطنانمون هست که در اونجا مشغول کارند ثانیا اگر این کارخانه تولید نکنه مطمئنا در کشور های همسایه تولید خواهد شد وبه صورت قاچاق و با قیمت گزاف به دست مصرف کنندهگان خواهد رسید

در مورد قیاس تصویری تون هم فقط میتونم بگم اگر قرار باشه هر 6 ضلعی نماد اسراییل باشه در اون صورت کل زنبور های عسل جهان هم اسراییلی هستند و باید کندوهاشون رو که 6 ضلعی در اون به کار گرفته شده به اتش کشید .

در این که اسراییل کشوری جانی هست شکی نیست . بهتره به جای این گونه مسائل با اقدامات نمادینی که باعث تامل مردم خارج از کشور بعد از مشاهده بشه به مبارذه با اون اقدام کنید

Major
Major
پست: 270
تاریخ عضویت: دو شنبه 15 بهمن 1386, 9:45 am
سپاس‌های ارسالی: 123 بار
سپاس‌های دریافتی: 582 بار

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط ebrahim13552000 » سه شنبه 8 بهمن 1387, 3:06 pm

Mehdi2224 نوشته شده:ebrahim13552000,

دوست من یاد اوری میکنم که شرکت فوق فقط لیسانس تولید خود را به ننام کوکا کولا گرفته و مبلغ ان هم پرداخت شده و به غیر ا ز اون پولی به کوکاکولا پر داخت نشده . شرکت مزبور بعد از دوسال خود مبادرت به تولید موارد اولیه خود کرده واز این بابت هم ریالی به جیب خارجی ها نمیره و لیسانس خریداری شده هم فقط برای استفاده از نام جهت تبلیغات هست این کار این دوستان اولین ضررش به بسیاری از هموطنانمون هست که در اونجا مشغول کارند ثانیا اگر این کارخانه تولید نکنه مطمئنا در کشور های همسایه تولید خواهد شد وبه صورت قاچاق و با قیمت گزاف به دست مصرف کنندهگان خواهد رسید

در مورد قیاس تصویری تون هم فقط میتونم بگم اگر قرار باشه هر 6 ضلعی نماد اسراییل باشه در اون صورت کل زنبور های عسل جهان هم اسراییلی هستند و باید کندوهاشون رو که 6 ضلعی در اون به کار گرفته شده به اتش کشید .

در این که اسراییل کشوری جانی هست شکی نیست . بهتره به جای این گونه مسائل با اقدامات نمادینی که باعث تامل مردم خارج از کشور بعد از مشاهده بشه به مبارذه با اون اقدام کنید

سلام
دوست عزيزتصویرتصویر
فكر نميكنم كسي در ايران به فكر تعطيلي اين كارخانه و بيكار كردن كارگران ان باشد.بلكه تقاضا تنها در مورد حق رويالتي پرداختي به اين شركت و خريد مواد اوليه نوشابه است.(لازم به ذكر است كه برخلاف نظر شما شركت خوشگوار به دليل تحريم ايران از طريق يك واسطه ايرلندي اين مواد را تهيه ميكند.)ميتوان همانند تعداد زيادي كارخانه نوشابه ديگر از مواد ساير كشورها استفاده كرد و هيچ مشكلي هم پيش نيايد.
در ضمن با كمال احترام و البته بلا تشبيه با شما دليل دوم شما مرا ياد جمله اي انداخت كه عمر سعد در هنگامي كه بين كشتن امام حسين و يا انصراف از اين كار مردد بود به دليلي مشابه اين براي اقناع خود استناد كرد كه اگر من امام حسين را نكشم كس ديگري اين كار را ميكند.(عمر سعد كم شخصي نبود در صدر اسلام و فقط بخاطر اين جنايت بزرگ نامش براي هميشه لكه دار شد).ايا به نظر شما اين دليل ميتواند منطقي باشد؟
با كاروان بگوييد از راه كعبه برگرد
من يار رابه مستي بيرون خانه ديدم (امام خامنه اي)

Fast Poster
Fast Poster
پست: 274
تاریخ عضویت: جمعه 8 آذر 1387, 1:30 pm
محل اقامت: network
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 486 بار

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط snifferman » سه شنبه 8 بهمن 1387, 3:15 pm

تصویرالان برام مسجل شد این شرکت اسراییلی است!
همه پزشکان اتفاق نظر دارند که نوشابه آن هم از نوع مشکی بسیار بد است
قند خون را بالا می برد- معده را می ترکاند - قلب را از هم می پاشد - سوء تغزیه می آورد و ....
حال که این شرکت این محصول را تولید می کند و قصد ضربه زدن به مسلمانان و اسلام را دارد پس جیره خوار اسراییل است و بسیار هم بد است
پس باید سریعا نه تنها این که کل نوشابه سازی ها تعطیل شود
خدایی استدلال من عقلانی تر از این 6 ضلعی نبود؟ تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 1106
تاریخ عضویت: چهار شنبه 29 شهریور 1385, 11:12 am
سپاس‌های ارسالی: 176 بار
سپاس‌های دریافتی: 468 بار
تماس:

Re: تصویر نقشه کارخانه خوشگوار ، تولید کننده کوکا کولا در مشهد

پست توسط Mehdi2224 » سه شنبه 8 بهمن 1387, 7:11 pm

ebrahim13552000 نوشته شده:
Mehdi2224 نوشته شده:ebrahim13552000,

دوست من یاد اوری میکنم که شرکت فوق فقط لیسانس تولید خود را به ننام کوکا کولا گرفته و مبلغ ان هم پرداخت شده و به غیر ا ز اون پولی به کوکاکولا پر داخت نشده . شرکت مزبور بعد از دوسال خود مبادرت به تولید موارد اولیه خود کرده واز این بابت هم ریالی به جیب خارجی ها نمیره و لیسانس خریداری شده هم فقط برای استفاده از نام جهت تبلیغات هست این کار این دوستان اولین ضررش به بسیاری از هموطنانمون هست که در اونجا مشغول کارند ثانیا اگر این کارخانه تولید نکنه مطمئنا در کشور های همسایه تولید خواهد شد وبه صورت قاچاق و با قیمت گزاف به دست مصرف کنندهگان خواهد رسید

در مورد قیاس تصویری تون هم فقط میتونم بگم اگر قرار باشه هر 6 ضلعی نماد اسراییل باشه در اون صورت کل زنبور های عسل جهان هم اسراییلی هستند و باید کندوهاشون رو که 6 ضلعی در اون به کار گرفته شده به اتش کشید .

در این که اسراییل کشوری جانی هست شکی نیست . بهتره به جای این گونه مسائل با اقدامات نمادینی که باعث تامل مردم خارج از کشور بعد از مشاهده بشه به مبارذه با اون اقدام کنید

سلام
دوست عزيزتصویرتصویر
فكر نميكنم كسي در ايران به فكر تعطيلي اين كارخانه و بيكار كردن كارگران ان باشد.بلكه تقاضا تنها در مورد حق رويالتي پرداختي به اين شركت و خريد مواد اوليه نوشابه است.(لازم به ذكر است كه برخلاف نظر شما شركت خوشگوار به دليل تحريم ايران از طريق يك واسطه ايرلندي اين مواد را تهيه ميكند.)ميتوان همانند تعداد زيادي كارخانه نوشابه ديگر از مواد ساير كشورها استفاده كرد و هيچ مشكلي هم پيش نيايد.
در ضمن با كمال احترام و البته بلا تشبيه با شما دليل دوم شما مرا ياد جمله اي انداخت كه عمر سعد در هنگامي كه بين كشتن امام حسين و يا انصراف از اين كار مردد بود به دليلي مشابه اين براي اقناع خود استناد كرد كه اگر من امام حسين را نكشم كس ديگري اين كار را ميكند.(عمر سعد كم شخصي نبود در صدر اسلام و فقط بخاطر اين جنايت بزرگ نامش براي هميشه لكه دار شد).ايا به نظر شما اين دليل ميتواند منطقي باشد؟


دوستم من   به نظر میاد  شما تصمیمتون  رو گرفتید  پس دلیلی  در ادامه  بحث نمیبینم که مطمئننم  بی نتیجه خواهد  بود
موفق  باشید  تصویر

ارسال پست

بازگشت به “ساير گفتگوها”