سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد
Colonel I

Colonel I

نماد کاربر
602

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 15 شهریور 1386 09:18

آرشيو سپاس: 803 مرتبه در 215 پست

پیشنهاد برگزاری نشست تخصصی و انتشار دو ماه نامه تخصصی

توسط mohayer » پنج شنبه 10 بهمن 1387 12:07

به مناسبت سومین سال تولد این انجمن دو پیشنهاد دارم:

الف)برگزاری نشست های تخصصی - علمی
این نشست به صورت حضوری و با موضوعی خاص هر ماه یا هر دو ماه یک بار انجام شود.

مزایا:
1- ایجاد همدلی و وفاق میان اعضا
2- افزایش توان علمی گروه ها
3- امکان چاپ مقالات به صورت ویژه نامه
4- ...

معایب
1- هزینه بر بودن آن
2- دوری راه برخی اعضا
3-...

ب) راه اندازی و چاپ یک دو ماه نامه ازبرترین مقالات منتخب پایگاه
آسوده بر کنار چو پرگار می شدم
دوران چو نقطه عاقبتم در میان گرفت

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب mohayer تشکر کرده اند:
MASTER, Mahdi1944, Reza 313, SadafG, Fariborz, moh-597

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10178 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

Re: پیشنهاد برگزاری نشست تخصصی و انتشار دو ماه نامه تخصصی

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 10 بهمن 1387 12:44

mohayer عزيز
ضمن تشکر از شما بابت پيشنهادات
البته هر دو مورد قبلا مطرح شده بود، با مورد اول يعني نشست عمومي موافق نيستم، به همون دلايلي که خودتون هم اشاره کرديد، هزينه بر بودن، دوري مسافت‌ها، زمانبر بودن و ....
ميبينيم که به نسبت هزينه و زمان صرف شده چندان سودي نخواهد داشت، از طرفي نياز به مجوز براي تجمع و ... هم خود داستان ديگري دارد، همينطور که ميدونيد اين انجمن بعد مالي نداشته و صرفا افراد براي اداي دين خود به هموطنان و به خاطر علاقه‌ي خود به آموزش و آموختن حضور دارند، تا اينکه بعد از چند سال بتوانند خوشحال باشند که کمکي در جهت رشد علمي و فرهنگي جامعه بوده‌اند و از اين بابت افتخار کنند، علاوه بر اين براي مثال شخصا در هفته چند مسافرت روتين دارم و مسلما لااقل براي بنده امکان‌پذير نيست تنظيم وقتي براي اين کار و همچنين هماهنگي‌هاي مورد نياز اون، ديگر مديران هم تا اونجايي که بنده اطلاع دارم چنين وقتي رو ندارند، برخي در خارج از ايران حضور دارند و بسياري از مديران از ديگر شهرها هستند، از طرفي شاهد برگزاري موارد مشابهي از چنين همايشهايي در ديگر سايتها بوده‌ام که به خاطر موارد مورد اشاره‌ در بالا دستاورد خاصي نداشته و بعد از مدتي لغو شده، پس به طور کلي اين طرح از نظر بنده منتفي هست

و در مورد ماهنامه يا دو ماهنامه، قبلا موافقت خود را براي انتشار ديجيتالي اون اعلام کردم، اما متاسفانه فردي که اين کار را بر عهده گرفته و هماهنگي‌هاي لازم را انجام دهد در اون زمان اعلام آمادگي نکرد، با توجه به حجم و ارزش مقالات تاليفي و يا ترجمه شده فکر ميکنم پتانسيل اين کار وجود دارد، اما فعلا عملي نشده، از نظر فني بنده ميتونم نيازهاي لازم رو فراهم کنم، براي مثال بخشي اختصاصي و خصوصي براي ايجاد هماهنگي اعضاي اين ماهنامه و يا انتشار اون با قالبهاي و فرمتهاي مختلف و ...
در مورد چاپ فيزيکي هم حداقل در اولين مرحله موافق نيستم، باز هم بحث هزينه، مجوز، توزيع و ....
مجددا از پيشنهادات و زحماتي ارزشمندي که براي انجمن خودتون ميکشيد سپاسگزارم :razz:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Fariborz, yasermym, mohayer, moh-597, N@VID, MASTER, Reza 313, CAPTAIN PILOT, kayvan6079, SadafG