كي مي تونه يه بازي ماجرايي دوبله فارسي خوب بهم معرفي كنه ؟

در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member

كي مي تونه يه بازي ماجرايي دوبله فارسي خوب بهم معرفي كنه ؟

پست توسط hamid_axel » چهار شنبه 16 بهمن 1387, 5:59 pm

هر كس يه بازي ماجرايي خوب كه دوبله فارسي هم باشه سراغ داره معرفي كنه يه كم هم در مورد توضيح بده

Rookie Poster
Rookie Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: Tehran
سپاس‌های ارسالی: 22 بار
سپاس‌های دریافتی: 9 بار
تماس:

Re: كي مي تونه يه بازي ماجرايي دوبله فارسي خوب بهم معرفي كنه ؟

پست توسط retza » جمعه 18 بهمن 1387, 11:09 am

syberia

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: فعلاً توی یک اخترک ساکن هستم
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 415 بار
تماس:

پست توسط absdostan » جمعه 18 بهمن 1387, 11:17 am

من خودم یکی از کسانی هستم که عاشق بازی های ماجراجویی هستم .

بهت پیشنهاد می کنم سری بازی های شرلوک هلمز رو بگیری اگر هم خیلی خیلی دوست دایر توی بازی غرق بشی بازی قتل در قطار سریع السیر شرق رو بگیر و اگر از کسانی هستی که نمره ریاضی و فیزیکت همیشه بیسته بازی یادگار ور بگیر (اگه دیوونه نشدی خبرم کن)

این رو هم بگم تمام این بازی ها دوبله فارسی می باشند .

اگه کاری داشتی توی وبلاگم بهم نظر بده [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مدیر رسانه‌های اجتماعی | طراح گرافیک | طراح وب[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member

پست توسط نانا » پنج شنبه 15 اسفند 1387, 5:39 am

hamid_axel نوشته شده:هر كس يه بازي ماجرايي خوب كه دوبله فارسي هم باشه سراغ داره معرفي كنه يه كم هم در مورد توضيح بده

اگر يك بازي ادونچر خيلي عالي مي خواي بازي and then there were none اثر آگاتا كريسيتي رو بهتون معرفي ميكنم البته بازيش يك كم سخت بود ولي تونستم راهنماي كامل بازي رو از اينجا به دست بياورم [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
تصویر
بازي در مورد چند نفره كه توسط شخصي ناشناس در يك جزيره به خانه اي دعوت مي شوند و يكي يكي ميميرند.

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 7 بار

پست توسط sorena128 » پنج شنبه 15 اسفند 1387, 1:03 pm

[جریکو بهترینه

New Member

پست توسط Amir 619 » چهار شنبه 28 مرداد 1388, 9:15 pm

من بهترین بازی ماجرایی که کردم بازی call of juarez بود.هم انگلیسی هست و هم فارسی داستانش هم مثل این وسترن هاست.یه پسری به اسم بیلی بعد اینکه از خونه فرار کرد وقتی دوباره برمیگرده می بینه که پدرش مرده مادرش ازدواج کرده عموی ناتنی بیلی هم کشیشه.موقع برگشتن بیلی میفهمه تبهکارها ریختن پدر و مادرش رو کشتند یکی از اهالی دهکده به اون کشیشه (کشیش ری) خبر میده اون هم می افته دنبالش.

ارسال پست

بازگشت به “بازيهاي رايانه‌اي”