در اين بخش ميتوانيد درباره موضوعاتي كه در انجمن براي آنها بخشي وجود ندارد به بحث و گفتگو بپردازيد
Captain II

Captain II

نماد کاربر
1297

تشکر کرده: 118 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 15 تیر 1387 21:25

آرشيو سپاس: 3760 مرتبه در 806 پست

Re: ناطق نوری :بحرین استان چهاردهم ایران است...

توسط sand_fighter » پنج شنبه 8 اسفند 1387 16:42

خواهشا بحث در مورد تاریخ آلمان رو همین جا تمام کن arya.great چون حوصله توضیح و بحث رو ندارم
تازه تاپیک رو هم منحرف می کنه !!

Novice Poster

Novice Poster

نماد کاربر
91

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 24 آذر 1387 12:03

اهواز

آرشيو سپاس: 65 مرتبه در 29 پست

توسط ali_ahw » پنج شنبه 8 اسفند 1387 17:51

شما اصلا معلوم هست چه میگویید؟!!!!شایدم من نمیفهمم.
1.دوست عزیز دراین شک نداشته باش که این بدبختی ها رو قدرت های بزرگ برای ما به ارمغانآورده اند.گویا شما سیاست را خیلی ساده میگیری.فکر کردی اونا میذارن یهکشور جهان سومی اونم مثل ایران به این ساده گیا پیشرفت کنه؟.هر چند که ازگناه خودمان نباید چشم پوشی کرد.ولی اینجا رو در نظر بگیر که وقتی کسی هممی خواد کاری بکنه امثال شما سیل نمیشه.نکن.مگه آدم کشی.دوران این حرفهاگذشته رو به طرفش جاری می کنند

من میگم خرجی که برای حمله نظامی به یک کشور میکنیم ، به فقیر و بدبختها بدهیم بهتر است .
با سقوط یک هواپیمای F-14 ایران که بالای 40 میلیون دلار برای  کشور هزینه داشته ، 40 میلیون دلار سرمایه مملکت از بین می رود .
به خاطر اینکه ما میخواهیم به یک کشور حمله کنیم و آن را جزء خاک خود کنیم .  امکان دارد 40 میلیارد تومان سرمایه کشور از بین برود !
میدانی با 40 میلیارد تومان میشود چه کرد ؟ چند خانواده را سر و سامان داد ؟ چند نفر را از فساد  نجات داد ؟
میفهمید چه میگویم ؟  از این واضح تر نمیتوانستم بگویم . شما فقط میخواهید جنگ شروع کنید ؟؟؟

نمیخواهم هزینه لجستیک و  غذا و مهمات و ... را بگویم . فقط این رو بدونید که داخل کشور موضوعات مهمتری برای اهمیت دادن وجود داره . عزت و شرفت رو در داخل جستجو کن .

نگوئید که بحرینی ها که از کمک امریکا و کشور های غربی سود می برند ، ساکت میمانند که ما کماندو هلی برن کنیم و  تانک به انجا بفرستیم . !!!

شمادلیلتان  برای حمله به بحرین این بود که زنان ایرانی از فرط فقر و بدبختی به اعراب خلیجی تن فروشی میکنند و پدر خانواده به خاطر تامین مایحتاج خانواده  کلیه اش را می فروشد .  !!! و غرور شما جریحه دار میشود !
من هم گفتم راهش حمله به بحرین نیست ! راهش بهبود وضعیت این ملته ! خیلی ساده گفتم . باید متوجه میشدید .

آیا قدرتهای بزرگ ما را مجبور به استفاده از زور میکنند که به بحرین حمله کنیم ؟
قدرت های بزرگ مارا مجبور میکنند به جای کمک به مردمی که به خاطر آنها غرور شما جریحه دار شد و عزت و شرف ایرانی لکه دار شد ،   هزینه های سرسام آور جنگی و نظامی  را متقبل شویم  و به یک کشور حمله کنیم ؟

حرف من اینه ! این هزینه بیهوده را میتوان خرج بدبخت  بیچاره های مملکت کرد .  نمیفهمید ؟  واضح تر از این نمیتونم بگم .

.در اینکه باید از درون شروع به بازسازی کرد هیچ شکی نیست.در اینکه بایددرابتدا فقر و اعتیاد رو در این کشور ریشه کن کرد هیچ شکی نیست.ولی آخهمرد حسابی این حرفیه که میزنی باید صلح رو ترویج کرد؟؟با چی باید این کاروکرد؟؟؟آهان میری میگی ابر قدرتهای عزیز لطفا سلاح هاتون رو کنار بزارینودست از استعمار بردارین :razz:  :( اونا هم میگن چشم.!چقدر شیرین وانسانی.دوست عزیز باید این کشورها تحت نفوذ کامل تو باشن و اینکارم میسرنیست جز با زور اولیه.که مطمئنا تحمل نمیکنند و اعلان جنگ میدهند.

خیر . باید خودمون رو تقویت کنیم . اقتصاد رو بسازیم از نظر نظامی قوی بشویم . تا وقتی که هیچ قدرتی جرات حمله به ما رو نداشته باشه .  من هم حرفم همین است باید قوی بشویم . قدرت  مطلق . قدرتی داشته باشیم در حدی که کسی نتواند جرات کند حرف از جدا کردن یک تکه از این مملکت بزند !
آنها اگر قدرت ما را ببینند جرات اعلام جنگ نمیکنند !
و اگر زمانی که قدرت کافی را نداریم ، اعلام جنگ کنیم ، خودکشی کرده ایم .

شما فقط جنگ میخواهی . چند سال داری ؟  جدا سوال برای من پیش امده . که شما چند سال داری ؟

لطفا پست های من رو درست مطالعه کنید.من گفتم برای دفاع از شرف و ناموس مجبور به آدم کشی هستم.نه برای به دست آوردن!!
4.دوست عزیز نمی دانم شما چه علاقه ای به حذف نام خلیج فارس دارین.اعراب خلیجی نه.باید بگید اعراب حاشیه ی خلیج فارس.

دقیق مطالعه کردم ،  و عرض کردم که برای دفاع از شرف و ناموس ابتدا از آن حراست  میکنند . نه اینکه وقتی بر باد رفت ، ادعای ان را بکنند . اگر مرد  دفاع هستید بسم الله دفاع کنید . نگذارید ناموس این کشور بیش از این در  کشورهای حوزه خلیج فارس ، لکه دار شود !
راهش را هم  عرض کردم برای جلوگیری از برباد رفتن نوامیس این ملت ، باید فقر را در داخل ریشه کن کنید . نه اینکه به بحرین حمله کنی .
ساده است . دقت کن .

شما موضع خودتو در رابطه با خاک مشخص کن.یه جا میگید خاک خیلی مهمه.یه جا دیگه با بی اعتنایی اونو یه تکه خاک خطاب میکنید!.

مغلطه نکن عزیز من . منظورم از یک تکه ، مقایسه میان تکه های بزرگ از دست رفته و این کشور درب پیت 2 وجبی بود .

من دیگه واقعا نمیدونم به چه زبونی منظور خودم رو بیان کنم.گفتنی ها رو گفتم.دیگه ادامه نمیدم که به قول بچه ها بحث رو منحرف نکنم.!

موفق باشید
تانگردی آشنا زين پرده رمزی نشنوي ..........گوش نامحرم نباشد جای پيغام سروش

من در Power House ( لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد )

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب ali_ahw تشکر کرده اند:
sroasha

Rookie Poster

Rookie Poster

no avatar
40

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 4 اسفند 1386 20:41

آرشيو سپاس: 29 مرتبه در 15 پست

توسط arya.great » پنج شنبه 8 اسفند 1387 18:08

Sand_fighterعزیز:
دقیقا با نظر شما موافقم.بهتره بحث رو کلا تموم کنیم.
ali_ahw عزیز:
بهتره ما هم بحث رو تمام کنیم.فقط محض رضای خدا یه بار دیگه پست های منو بخونید ببینید من هم در چه صورت جنگ رو مناسب میبینم.هیچ کس الان که ایران توانایی جنگ نداره صحبت از جنگ نکرد.موهام سفید شد از بس این نکته رو تکرار کردم.
امیدوارم شما هم موفق باشید. :razz:  

جاویدان وطن.
جاویدان ژنرال آریو برزن
[FONT=System]آنان که آزادی را فدای امنیت می کنند نه شایسته گی آزادی را دارند و نه لیاقت امنیت را وبدان که بردن همه چیز نیست ولی تلاش برای بردن چرا.[/FONT]
[FONT=System]"ما قدرت برتر هستیم"[/FONT]

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1921

تشکر کرده: 21 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 24 فروردین 1389 20:01

IRAN

آرشيو سپاس: 8506 مرتبه در 1646 پست

توسط HORLIKAN » جمعه 29 اردیبهشت 1391 14:34

بحرين 40 سال پيش رسما استان 14 ايران بود

ولي الان رسما دشمن ايران شده

سياست هاي مسخره و بچه گانه پهلوي و سياست هاي شعاري ايرانه فعلي هر دو باعث و باني اين گستاخي هاست
بزرگ ترين گناه ترس است .

امام علي (عليه السلام)

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب HORLIKAN تشکر کرده اند:
ne13, azarakhsh45, m-sajedy

قبلي