در اين بخش مي‌توانيد تصاوير زيباي نظامي را مشاهده کنيد
Commander

Commander

نماد کاربر
2442

تشکر کرده: 11 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 فروردین 1386 18:23

آرشيو سپاس: 16122 مرتبه در 1610 پست

Re: پیشنهاد ها و تحولات - گالری نظامی

توسط Shahryar » سه شنبه 20 اسفند 1387 16:41

sand_fighter نوشته است:دوستان یک انتقاد داشتم از این گالری نظامی !!!  همه زدن تو خط گالری عکس روزی 1000 تا عکس اینجا قرار داده

بازم می گم گذاشتن عکس خیلی خوبه من کلی حال می کنم ولی کم کم داره این سایت از یه سایت علمی به سایت گالری عکس بدل می شه همه عکس ها هم که مشا الله تو گوگل ریخته فقط کافی اسم عکس و مقیاسش رو سرچ کنی !!(همه هم تکراری )

sand_fighter عزیز

مدیر هر بخش موظف به به روز کردن بخش مربوط به خود میباشد و Miliali عزیز هم این کار را به نحو احسن انجام داده و ادامه خواهند داد.  ارسال عکس در بخش گالری نظامی دلیلی بر حذف مقالات نیست فقط کافیست تا به بخش اخبار نظامی / اخبار هوا- فضا- نجوم- هواپیماهای نظامی- بخش نیروی هوائی .... سر بزنید تا مقایسه بهتری داشته باشید. هر روز چندین خبر جدید از خبرگزاریهای داخلی و خارجی در بخشهای  اخبار نظامی / اخبار هوا- فضا- نجوم- هواپیماهای نظامی- بخش نیروی هوائی قرارمیگیرد .

قبلا انتقاد میشد که چرا CC همه اش شده  نظامی؟ به هر حال سعی همه مدیران این است که حداکثر انتظارات کاربران خوب و علاقمند رو در چهارچوب قوانین سایت پیاده کنند. تعداد اخبار / مقالات و مصاحبه ها در CC (در بخش هوا- فضا و نظامی) بسیار قابل توجه است.
يا علي گفتيم و عشق آغاز شد..

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Shahryar تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, sayeh_roshan_1988, zoornachi, Reza 313, DJ Dani, yasermym, Miliali, Yasser, Mahdi1944, Shahbaz, Fariborz

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1910

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 فروردین 1386 12:38

آرشيو سپاس: 4996 مرتبه در 1605 پست

توسط Miliali » سه شنبه 20 اسفند 1387 18:48

sand_fighter نوشته است:دوستان یک انتقاد داشتم از این گالری نظامی !!! زمانی که من عضو این سایت شدم تمام مطالبی که تو نیوز بار حرکت می کردن همه مطالبی علمی و تحقیقاتی بود ولی حالا چی ؟؟؟ همه زدن تو خط گالری عکس روزی 1000 تا عکس اینجا قرار داده می شه گالری فلان گالری ارتش آنگولا همواپیمای فلان گالری موشک بعمان قبلا فقط یک گالری عکس نیرو هایی بود ولی حالا از هر 4 تا تاپیک 3 تاش گالری عکس یکیش خبره !!! من نمی گم گذاشتن عکس چیزه بدیه ولی خدایش خودتون قضاوت کنید حیف نیست این همه عکس آپلود شه 4 تا مطلب علمی آپلود نشه !!! من خودم بار ها تلاش کردم مطلب بگزارم ولی به دلیل کمبود وقت نشده یکسری فقط کارشون شده گذاشتن عکس هر 24 ساعت 600 عکس قرار میدن به خدا من خیلی این سایت رو دوست دارم انتقاد می کنم حیفه
miliali جان با تمام احترامی که برای شما قائلم ولی خود شما یکی از این افراد هستی خواهشا به جایی که وقت طلایی خودت رو روی آپلود اصراف کنی کمی مطلب از گوشه کنار جم کن به خدا بیشتر دعات می کنیم !!!

بازم می گم گذاشتن عکس خیلی خوبه من کلی حال می کنم ولی کم کم داره این سایت از یه سایت علمی به سایت گالری عکس بدل می شه همه عکس ها هم که مشا الله تو گوگل ریخته فقط کافی اسم عکس و مقیاسش رو سرچ کنی !!(همه هم تکراری )

چند تا نکته:

1- در سایت 2 تا گالری عمده وجود دارد اولی گالری هوافضا است دومی هم اینجاست . حوضه کاری هر دو هم مشخصه .

2- در اینجا حدود 4 -5 نفر کاربر فعال داریم ولی در بخش گالری هوافضا تعداد افراد مشارکت کنند بیشتره شاید 15 تا 20 نفر ( این برداشت من بود .شاید درست نباشه) .

همین جا از تمام دوستانی که در گالری هوافضا و گالری خودمون فعالیت می کنند تشکر می کنم . بچه ها عکس ها فوق العاده هستند لطفا ادامه بدید

3- در مقایسه با سایر بخش ها از نظر تعداد پست گالری نظامی فعلا در سطح خیلی پائین تری قرار داره. البته من یک طرح توسعه دارم که بعد از14 مارچ اون رو در همین تاپیک مطرح می کنم . یک طرح توسعه ضربتی هم هست که در آینده شاهد خواهید بود .

4- کار در حوضه خبر یا عکس جلوی کار در هیچ زمینه دیگری رو نمی گیره . به فرض وقتی دیگران فعال نیستند و ما فعال هستیم خوب معلومه که تاپیک های ما در نیوز بار بیشتر دیده می شه.

5- در مورد Miliali,عنصر مشکوک در گالری نظامی :

من به عنوان سرگرمی این کار ها رو انجام می دهم . دوست دارم عکس هایی که برای خودم لذت بخشه رو شما هم ببینید . به همین سادگی ..... در حوضه مسائل نظامی بیشتر از 5-6 خط مطلب ننوشتم و فعلا هم قصد این کار رو ندارم ولی در زمینه پشتیبانی مثل پیدا کردن و پست کردن کتاب های الکترونیک تا اونجا که تونستم به دیگران کمک کردم.

6- بازدید از گالری نظامی یا استفاده از محتویات اون برای هیچ کس اجباری نیست .هر کسی دوست داشت می تونه پست های این بخش ها رو ببینه . اینترنت آزاد و بی انتها ست.

7- از 196044 پست فقط 1841 پست مربوط به گالری نظامی می شه از44232 تاپیک فقط 57 تا تاپیک در این بخش هست . خودتون درصد ها رو محاسبه کنید . سنترال کلابز جذابیت های زیادی داره و گالری نظامی نمی تونه ماهیت چنین سایت متنوعی رو عوض کنه . گالری نظامی فقط جذابیت های این سایت رو افزایش می ده.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Miliali تشکر کرده اند:
yasermym, kala, sayeh_roshan_1988, Fariborz, sokuteasemuni, Shahryar, Reza 313, Mahdi1944

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1910

تاريخ عضويت

توسط Miliali » جمعه 23 اسفند 1387 06:19

آخرین خبر (ها) از گالری نظامی

به تاپیک گالری نیرو های مسلح ترکیه 230 عکس اضافه شد.
به تاپیک تصاویر گوناگون نظامی - تاپیک آزاد 80 عکس اضافه شد.
به تاپیک گالري سلاح هاي ساخت H&K صدو ده عکس اضافه شد.
تاپیک نیرو های مسلح کره جنوبی با 80 عکس ایجاد شد.

در مجموع 500 عکس

Yasser, sokuteasemuni, Mahdi1944, yasermym, Fariborz, Shahryar

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1910

تاريخ عضويت

توسط Miliali » جمعه 23 اسفند 1387 20:36

به تاپیک گالری نیرو های مسلح ترکیه 220 عکس اضافه شد.

به تاپیک سپاه تفنگدار آمریکا 116عکس اضافه شد.

برای تاپیک تصاویر هوادریای ارتش جمهوری اسلامی ایران از عکس های هنوز قابل رویت که روی سرور هایی به جز postimage بودند نسخه پشتیبان تهیه شد.

sokuteasemuni, Fariborz, Shahryar, Mahdi1944, Yasser

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1910

تاريخ عضويت

توسط Miliali » يکشنبه 25 اسفند 1387 02:53

تاپیک های باديگاردهاي دكتر احمدي نژاد و حسن نصرالله و پرچم حزب الله دست نظاميان اسراييل؟!!!!!! در تاپیک تصاویر گوناگون نظامی - تاپیک آزاد ادغام شدند.

گالری مدل های مختلف کلاشنیکوف ایجاد شد.

sokuteasemuni, zoornachi, Mahdi1944, Fariborz, Yasser

Captain

Captain

نماد کاربر
875

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 19:36

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

توسط sayeh_roshan_1988 » سه شنبه 4 فروردین 1388 21:18

با عرض سلام خدمت تمامی اعضای محترم
پیشنهادی در مورد تشکیل گالری با عنوان « زیباترین تصاویر نظامی » را داشتم ، که در این گالری زیباترین و بهترین تصاویر از دید خود کاربران در این گالری قرار بگیرد در ضمن از فعال ترین کاربران در عرصه گالری نظامی  دعوت به عمل آید تا گالری به فعالترین گالری تصاویر سایت مبدل شود و تنها کاربران فعال در عرصه تصاویر قابلیت ارسال تصویر به این گالری را داشته باشند که خود باعث تشویق کاربران دیگر در جهت فعال تر شدن گالری تصاویر نیز می گردد و کاربرانی که قادر به ارسال تصویر در این گالری هستند با نماد جدا از سایر کاربران متمایز شوند و هر کاربری علاوه بر سمت و پست خود البته در صورت فعال بودن در این گالری با اضافه شدن نماد دیگر از دیگر کاربران متمایز شود و نیز کاربرانی که عضو هستند موظف شوند که هر هفته یا طی زمان مشخصی چند  تصویر ناب برای گالری ارسال کند که در صورت عدم انجام این کار به طور خودکار از گروه کاربران طلایی گالری تصاویر حذف شوند و برای انتخاب شدن مجدد نیاز به کار دوباره و تلاش زیاد تری نسبت به دفعه قبل باشند تا این کاربران نسبت به گالری بی توجه نباشند در ضمن تصاویر پست شده در این گالری باید دارای تعداد زیادتری تشکر نسبت به سایر تصاویر موجود در سایت باشند تا عنوان گالری و همچنین بی رقیب بودن گالری به اثبات برسد . با تشکر سایه .
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sayeh_roshan_1988 تشکر کرده اند:
kala, sokuteasemuni, CAPTAIN PILOT

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1910

تاريخ عضويت

توسط Miliali » جمعه 11 اردیبهشت 1388 15:29

با تشکر ویژه از رنجر عزیز
تاپیک نقشه سلاح هاي مختلف در تاپیک جنگ افزار ها در برش+ نقشه فنی انها + پوسترهای اموزشی ادغام شد .

sokuteasemuni, renger, Mahdi1944, zoornachi, Fariborz

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
1606

تشکر کرده: 397 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 5 آذر 1387 13:41

آرشيو سپاس: 13186 مرتبه در 1359 پست

توسط shola » دوشنبه 8 تیر 1388 17:04

سلام من مدتی است که در سایت های روسی گشت وگزار می کنم و به طبع ان هم عکس های زیادی از نمایشگاه ها و موزه های

نظامی مسکو ... دارم وبه دلیل اینکه هر ساله حداقل 5 نمایشگاه بزرگ نظامی در روسیه برگزار میشه پیشنهاد دارم که بخش نمایشگاه ها از

قسمت گالری جدا یا بخشی از تاپیک گالری به نمایشگاه های نظامی اختصاص داده شود تا هم مساله تکراری بودن تاپیک پیش نیاد و هم

تصاویر نمایشگاه ها انسجام بیشتری داشته باشد
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب shola تشکر کرده اند:
sokuteasemuni, CAPTAIN PILOT

قبلي