در اين بخش شما ميتوانيد سوالات و اشکالات نرم افزاري خود را مطرح کنيد

New Member

no avatar
1

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 17 اسفند 1387 12:33

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

با سلام - در مورد انتقال تصوير

توسط pouryam » شنبه 17 اسفند 1387 12:42

با سلام

ادرس وب سايت اموزش انتقال تصوير در مدار بسته را ميخواستم

ببخشيد من تازه وارد هستم

مدار بسته را بلد هستم وفقط مشكللم اين بود

اگر در انجمن در اين زمينه فعاليت ميكنند ادرس انر ا برايم لينك را به ادرس

vast.asadi@gmail.com

ارسال كنيد .

از زحمات شما تشكر ميكنم

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

Re: با سلام - در مورد انتقال تصوير

توسط Solver » شنبه 17 اسفند 1387 13:44

pouryam,  

دوست عزیز، این آموزش ها کمتر به صورت عموم ارائه می شود به چند دلیل.

تفاوت درنحوه انتقال تصویر در دستگاه های مختلف. همچنین انحصار طلبی متخصصین. خوب من چون جزو متخصصین نیستم پس انحصار طلب هم نیستم.

به طور کلی چند حالت برای انتقال تصاویر وجود دارد که البته با توجه به منبع شیوه کار متفاوت دارند.
منابع ما در انتقال تصویر می تواند:
  • کارت DVR نصب شده روی رایانه
  • دستگاه DVR Stand Alon
  • دستگاه Divergence

و یا نمونه دیگر باشد. در این مورد مقصد ما به طور روشن در گزینه های زیر خلاصه میشود:
  • دستگاه همراه (تلفن، رایانه دستی و ...)
  • رایانه (نوت بوک، سیستم رومیزی و ...)
  • نمایشگر (تلوزیون و ...)

بر این اساس شما راه های مختلف انتقال را دارید از جمله:

انتقال از طریق اینترنت Remot View Via Internet - RVI
انتقال از طریق شبکه Remote View via Networks - RVN
انتقال از طریق مودم Modem server Remot View - MRV

البته روش های بالا دارای زیر مجموعه هایی نیز هستند. به هر ترتیب روش اول نیازمند اتصال منبع و مقصد به اینترنت پر سرعت و همچنین ایجاد سرور در طرف منبع میباشد.
روش شبکه هم نیازمند وجود یک شبکه میان طرف منبع و مقصد میباشد، از نوع کابلی، بیسیم و ... .
روش آخر نیز نیازمند وجود مودم DialUP در هر دو طرف و همچنین خط تلفن آزاد در طرفین جهت برقرار تماس تلفنی میباشد.

در روش اول هزینه بسیار بالا است و همچنین کیفیت تصاویر به نسبت 2 روش دیگر پایین تر. روش انتقال از طریق مودم نیز بسته به شبکه مخابرات و کیفیت آن ممکن است تصاویر را با تاخیر نمایش دهد. اما هزینه کم آن و نامحدود بودنش را از نظر حی جغرافیایی می توان از مزایای آن دانست. روش شبکه بیشتر در مکانهایی کاربرد دارد که قبلاً شبکه رایانه ای  داشته اند، این روش کم هزینه ترین شیوه است که البته محدودیت جغرافیایی بر آن حاکم است.

اگر اطلاعات بیشتر نیاز داری بهتره منبع و مقصد، همینطور نوع روش مورد نظر برای انتقال و البته برند دستگاه ها را بگو تا نحوه نصب و تنظیمات را بگم.

ضمناً دستمزد اینکار در بیشتر موارد بالا میباشد، اگر خواستی انجام بدی با اجرای رایگان اینکار ارزش کار متخصصین را پایین نیار.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Ma3ouD, Mahdi1944, MASTER

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

سه شنبه 18 فروردین 1388 19:19

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط MMJSH62 » سه شنبه 18 فروردین 1388 19:33

سلام از راهنمايي شما براي اون دوست عزيز ممنون هستم
من هم مشكل ايشون را دارم
اگر براتون امكان داري منو در مورد انتقال تصوير از طريق adsl , و يا از طريق مودم در كارت هاي DVR pci  كمي راهنمايي كنيد
با تشكر از لطف شما

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
178

تاريخ عضويت

جمعه 11 مرداد 1387 00:29

kiev-ukraine

آرشيو سپاس: 277 مرتبه در 74 پست

توسط IRANIANLEV » چهارشنبه 19 فروردین 1388 00:06

دوستان کسی این برنامه رو برای دانلود داره:
      نرم افزار تبديل وب کم به دوربين مدار بسته  :razz:  :razz:  :razz:  :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » پنج شنبه 20 فروردین 1388 01:22

MMJSH62,  

اگر اطلاعات بیشتر نیاز داری بهتره منبع و مقصد، همینطور نوع روش مورد نظر برای انتقال و البته برند دستگاه ها را بگو تا نحوه نصب و تنظیمات را بگم.

برند و مدل کارت؟

IRANIANLEV,  

در دوربین مدار بسته مهمترین موضوع توانمندی اون در motions detection هست،کار لازم که باید توسط نرم افزار صورت بگیره همین حساسیت به حرکت هست. در سیستم دوربین مداربسته با استفاده از پردازشگر جدا روی کارت DVR پردازش تصاویر با کیفیت بالایی انجام میشه مثلا در برخی مدل های آلمانی مثل Bosh شما میتونید جهت حرکت مورد نظر را روی تصویر بدید و در صورت حرکت یک شی در آن جهت تصویر ضبط شود و در صورت حرکت در جهت مخالف هیچ تصویری ضبط نشود. اما یک نرم افزار مجبور است از CPU شما به عنوان پردازشگر استفاده کند و سهم کوچکی در پردازش خواهد داشت که قابلیت های آن قابل قبول نیست.

اینجا یک نمونه نرم افزار رایگان برای این منظور گذاشتم که کار با اون خیلی ساده و راحت است، امکان ذخیره تصاویر روی هاست از طریق FTP را هم داره. اگر مشکل داشتید بگو تا راهنمایی کنم:

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

حجم 144 کیلوبایت - نیاز به نصب نداره کافیه فایل ها را از ZIP خارج کنید.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, MASTER