معرفي سيستم هاي حفاظت الكترونيك همراه با برخي نرم افزار ها

در اين بخش مي‌توانيد در مورد برق و الکترونیک عمومی به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: SAMAN, sinaset, شوراي نظارت

ارسال پست

لطفا نظر بدين تا بتونم بيشتر در خدمتتون باشم

بد
1
17%
متوسط
0
بدون راي
خوب
2
33%
عالي
3
50%
 
مجموع رای گیری: 6

New Member
پست: 2
تاریخ عضویت: سه شنبه 20 اسفند 1387, 10:32 am
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

معرفي سيستم هاي حفاظت الكترونيك همراه با برخي نرم افزار ها

پست توسط gilchalani » سه شنبه 20 اسفند 1387, 3:13 pm

اطلاعات جامع پیرامون دوربین مداربسته

در کشورهای پيشرفته امروز از دو ربينهای ديجيتالی در موارد مختلف استفادهای بهينه به عمل می آيد، منازل مسکونی، برجها، مراکز خريد، فروشگاههای بزرگ، فرهنگسراها، بانکها ، سفارتخانه ها، جواهر فروشيها، نهادهای دولتی، رستورانها، مراکز تفريحی و ورزشی، بيمارستانها، مهدهای کودک، دانشکاهها، تئاتر ، مدارس، سانسهای سينما و دهها مکان ديگر، که متاسفانه بدليل نا آشنائی با اين محصولات در کشورها هنوز بخوبی شناخته شده نيستند .
دوربينهای ما از فن آوری روز دنيا و محصول کشور کره و ژاپن است که این دو کشور در صادرات اين نوع محصولات به سرتاسردنيا بسيار موفق بوده اند.
انواع مختلف انها (بی سيم وبا سيم) در ابعاد و اندازه های متنوع و کاربری تخصصی آن به کاربران اين اجازه را می دهد تا بهتر بتوانند در موارد دلخواه ازآنها استفاده کنند .

بانصب دستگاههای STANDALON E ، DVR می توانيد ازموقعيت تمام دوربينهای نصب شده در مکانهای مختلف همه بخشهای مورد نظررا برروی يک صفحه مانيتورهمزمان مشاهده کنيد.
شرکتهائی که کارخانه آنها با فاصله زيادی از دفتر مرکزی قرار دارند می توانند با يک تماس تلفنی (بدون استفاده از اينترنت) هر لحظه که بخواهند تمام مراحل توليد و يا قسمتهائی که دوربين در انجا نصب شده را دقيقا کنترل و به کارمندان دستورات لازم را بدهند.کارائی بعضی از دوربينها بخاطرگردش 360 درجه اين استفاده (ازاينترنت)هر لحظه که بخواهند تمام مراحل توليد و يا قسمتهائی که دوربين در آنجا نصب شده را دقيقا کنترل امکان را به شما می دهد که با تعداد دوربين کمتری مکانهای ضروری را کنترل کنيد که اين از هزينه های شما می کاهد و می توانيد مکان دلخواه را از طريق يک دکمه زوم و کنترل نمائيد.

بعضی از انواع دوربينها با گرمای60 درجه بالای صفر و در سرمای 40 درجه زيرصفر با بکارگيری از سيستم های خنک کننده و گرم کننده داخل آنها اين امکان را به شما می دهد که در هروضعيت جوی از محيط دلخواهتان مراقبت کنيد .
_ شما می توانيد زنگهای خطر، زنگهای خبر دهنده، دود و آتش سوزی و تمام دوربينها را به دستگاه DVR متصل نمائيد تا در زمان حادثه دوربينها خودکار محلهای آسيب ديده را برای شما زوم نمايد .
_ ضبط تصوير بر روی دستگاههای ويدئوئی تا960ساعت و قابليت اتصال به مانيتور و دستگاه پرينتر مزيت های اين دستگاههاست.

سیستمهای نظارت تصویری تحت شبكه

تدابیر امنیتی همیشه و در همه جا ضامن وجود بستری امن و آرام جهت پیشبرد هر چه بهتر و سریعتر امور و فراهم آورنده آسایش خیال بیشتر برای محیطهای کار و زندگی بوده اند.

سیستم های نظارت تصویری از گذشته ابزاری كار آمد در این زمینه به شمار می رفته وپیشرفتهای روز افزون در این شاخه از تكنولوژی همه روزه امكانات و تسهیلات بیشتری به این سیستمها اضافه کرده اند.

امروزه درادارات ،سازمانها،كارخانجات ،اماكن عمومی و منازل مسكونی انواع متعددی از شبكه های ارتباطی سیستمهای مختلفی از قبیل تلفن ها ،شبكه های جریان برق ،شبكه های كابلی بین تجهیزات ضد سرقت ، شبكه های ارتباطی تجهیزات نظارت تصویری آنالوگ و شبكه های دیتا و..... موجود می باشد ،اما با پیشرفتهای زیادی كه در شبكه های دیتا یا Ethernet حاصل شده و كاربرد های زیاد و انعطاف قابل ملاحظه این شبكه ها ، تمام شبكه های دیگر در حال ارتقا ء به سطحی می باشند كه بتوانند در این شبكه ها وارد شوند.در همین راستا سیستمهای نظارتی نسل جدید به كلی تغییر رویه داده و با بكارگیری تكنولوژی تصویری دیجیتال و بهره گیری از امكانات ارتباطی شبكه های Ethernet خود را به بخشی از این شبكه ها تبدیل نموده اند .در ساختار جدید این سیستمها نیازی به وجودیك شبكه كابلی نقطه به نقطه آنالوگ نبوده و تجهیزات اضافی از میان رفته اند . در این ساختار دوربینهای نظارتی مستقیما" به شبكه های محلی وارد شده و تصاویر زنده دیجیتال را به هر نقطه دلخواه روی شبكه ارسال می دارند. همچنین می توان از هر نقطه از این شبكه تصاویر دوربینها رانظاره كرد یا بدون نیازبه تجهیزات و مسیرهای ارتباطی­­ دیگر از راهی دور این دوربینها را كنترل نمود.


ارسال پست

بازگشت به “برق و الکترونیک عمومی”