در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

بازگشت میترا حجار با فیلم (اناهیتا)

توسط Leila » سه شنبه 20 اسفند 1387 23:52

فيلمبرداري «آناهيتا» حميدنژاد تا اواخر اسفند ماه در تهران به پايان مي‌رسد
فيلمبرداري «آناهيتا» حميدنژاد تا اواخر اسفند ماه در تهران به پايان مي‌رسد
با سپري شدن 90 درصد از فيلمبرداري فيلم‌سينمايي «آناهيتا» جديدترين ساخته‌ي «عزيزالله حميدنژاد»، پيش‌بيني مي‌شود، فيلمبرداري اين فيلم تا 27 اسفند ماه در تهران به پايان برسد.
به گزارش خبرنگار سينمايي خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، «آناهيتا» از مضموني اجتماعي با پس زمينه‌اي علمي برخوردار است. اين فيلم براساس فيلمنامه‌اي از حميد‌نژاد به موضوع تحقيقات علمي چند جوان مي‌پردازد.
بازيگران و عوامل فيلم «آناهيتا»عبارتند از: ميترا حجار، شهاب حسيني، نرگس محمدي، محمدرضا داوودنژاد و باحضور پوريا پورسرخ است.

مدير فيلمبرداري: فرشاد محمدي، مدير توليد و مجري طرح : محمود محمدطائمه . دستيار اول کارگردان وبرنامه ريز:علي صابري است و «آناهيتا» در شيوا فيلم پارس تهيه‌ مي‌شود.
«عزيز‌الله حميد‌نژاد» پس از آثاري چون «هور در آتش»، «ستارگان خاك» و «اشك سرما» جديدترين فيلم خود را بر مبناي بخش‌هايي از تحقيقات علمي ايموتو دانشمند نامدار ژاپني (كه معتقد است دعا و الفاظ خوب در مولكول‌هاي آب تاثير مي‌گذارد) جلوي دوربين برده است. دكتر ايموتو بخش‌هايي از تحقيقات علمي‌اش را در اختيار فيلم آناهيتا گذاشته است. دفتر تحقيقاتي ايموتو تاكيد نموده كه اين همكاري به طور قطع، قدم مهمي در اجراي صلح در كره زمين خواهد بود. ايموتو معتقد است مولکول‌هاي در مقابل کلمات و افکار انسان‌ها سريعا عکس‌العمل نشان مي‌دهند. او آزمايش‌هاي خود را اينگونه انجام مي‌دهد: مقداري آب را در ظرفي ريخته سپس افکار مثبت يا کلمات زيبا را بر آن آب مي‌خواند يا القا مي‌کند و بلافاصله آب را منجمد کرده و از مولکول‌هاي يخ عکس مي‌گيرد. همين کار را با همان آب و اين بار با کلمات منفي يا افکار زشت تکرار مي‌کند .

او معتقد است: تصوير اول شکل هندسي شش‌وجهي زيبايي دارد و تصوير دوم فاقد شکل منظم هندسي است و اصلاً زيبا نيست. او موسيقي‌هاي مختلفي را نيز امتحان کرده است. او همچنين عنوان کرده است که آب زمزم با بقيه آبهاي دنيا متفاوت است.»

ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Leila تشکر کرده اند:
Ma3ouD, MASTER, Mahdi1944, yasermym

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 9 مهمان