در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

پخش مجموعه نوروزی "اشک‌ها و لبخندها" از شبكه ي يك

توسط Leila » چهارشنبه 21 اسفند 1387 00:20

مجموعه تلویزیونی "اشک‌ها و لبخندها" به کارگردانی حسن فتحی در ایام نوروز ساعت 22 از شبکه یک روی آنتن می‌رود.
به گزارش خبرنگار مهر، این مجموعه به تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه نوروز از شبکه یک روی آنتن می‌رود و مهدی هاشمی، گوهر خیراندیش، شهره لرستانی، برزو ارجمند، لیلا اوتادی، هومن برق‌نورد، مهشاد مخبری، کیانوش گرامی، سیدمحسن نقیبیان، سینا رازانی، عباس ظفری و ... در آن بازی می‌کنند.

هاشمی در نمایی از مجموعه "اشک‌ها و لبخندها"


در خلاصه داستان مجموعه "اشک‌ها و لبخندها" آمده است: شمسی شالفروش به علت تصادف در زندان است. تا اینکه در زندان متوجه می‌شود تنها پسرش خسرو درگیر کارهای خلاف شده است. شمسی از زندان 15 روز مرخصی می‌گیرد تا با پیدا کردن یک دختر مناسب برای ازدواج با پسرش او را به سر و سامان برساند. بعد از آزادی او سراغ برادرش حشمت که سینمادار قدیمی است، می‌رود و ...
عوامل این پروژه عبارتند از جواد صفا مدیر نور و تصویر، صالح حبیبی، پیام فروتن طراح صحنه و لباس، مهری شیرازی طراح گریم، محمدرضا رستمی دستیار اول کارگردان، سعید عباسی برنامه‌ریز، زهرا غلامی منشی صحنه، حمیدرضا صدری موسیقی متن، ساسان توکلی فارسانی طراح عنوان‌بندی، محمد فوقانی عکاس، بابک رضاخانی تدوین، محمدرسول صادقی مدیر روابط عمومی و عزیز علیزاده مدیر تولید.
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Leila تشکر کرده اند:
MASTER, Mahdi1944

Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

Re: پخش مجموعه نوروزی "اشک‌ها و لبخندها" از شبكه ي يك

توسط Leila » دوشنبه 10 فروردین 1388 23:33

"اشک‌ها و لبخندها" پس از نوروز روی آنتن شبکه یک می‌رود

مدیر تامین برنامه شبکه یک با تکذیب شایعه متوقف شدن تولید مجموعه تلویزیونی "اشک‌ها و لبخندها" به کارگردانی حسن فتحی، تاکید کرد این مجموعه پس از نوروز روی آنتن شبکه یک می‌رود.
کامبیز اخوان‌صفا درباره پخش نشدن مجموعه "اشک‌ها و لبخندها" که قرار بود نوروز روی آنتن شبکه یک برود، به خبرنگار مهر گفت: این مجموعه تلویزیونی آماده پخش است و مشکلی در این باره ندارد. با توجه به اینکه حجم فیلم‌ها، مجموعه‌ها و دیگر برنامه‌ها در ایام نوروز زیاد بود، تصمیم گرفتیم پخش "اشک‌ها و لبخندها" را به زمانی دیگر موکول کنیم.

وی در پاسخ به شایعات درباره متوقف شدن تولید این مجموعه گفت: نه، چنین چیزی صحت ندارد و تولید متوقف نشده و مجموعه آماده پخش است.

مجموعه تلویزیونی "اشک‌ها و لبخندها" به کارگردانی حسن فتحی و تهیه‌کنندگی اسماعیل عفیفه ساخته شده و مهدی هاشمی، گوهر خیراندیش، شهره لرستانی، برزو ارجمند، لیلا اوتادی، هومن برق‌نورد، مهشاد مخبری، کیانوش گرامی، سیدمحسن نقیبیان، سینا رازانی، عباس ظفری و ... در آن بازی می‌کنند.

در خلاصه داستان این مجموعه آمده است: شمسی شالفروش به علت تصادف در زندان است. تا اینکه در زندان متوجه می‌شود تنها پسرش خسرو درگیر کارهای خلاف شده است. شمسی از زندان 15 روز مرخصی می‌گیرد تا با پیدا کردن یک دختر مناسب برای ازدواج با پسرش او را به سر و سامان برساند. بعد از آزادی او سراغ برادرش حشمت که سینمادار قدیمی است، می‌رود و ...


خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Leila تشکر کرده اند:
MASTER, Mahdi1944


 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان