در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
189

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 9 اسفند 1387 14:17

آرشيو سپاس: 210 مرتبه در 89 پست

Re: پايان شگف انگيز مرد 2هزار چهره

توسط آريو » دوشنبه 17 فروردین 1388 20:36

آريو,  

درست هست که پایان تعیین کننده هست و اثرگذاری ماندگار روی بیننده داره،

اما باید در طول کار گیرایی لازم ایجاد بشه که بیننده تا انتها بشینه و بتونه اون انتها را ببینه!

اين سخن شما كاملن درست است اما اين امر در زماني صدق مي كنه  كه مردمي كه پاي يك فيلم يا سريال ميشينن هيچ شناختي از كارگردان يا بازيگران يا موضوع نداشته باشن
اما وقتي مردم از كار مرد هزار چهره راضي بودند و مهران مديري را قبول دارندمسلمن پاي اين سريال با تمام ضعفش مينشستند
محال است كه ايران ويران شود

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » دوشنبه 17 فروردین 1388 22:20

آريو,  

با توجه به مشاهدات خودم از اطراف موافق نیستم. نه فقط در این مورد، بلکه دیگر موارد نیز.

مثلاً زیر آسمان شهر که پر طرفدار بود و مهران غفوریان هم محبوب تر اما به کجا کشیده شد! به جایی رسید که اگر تلوزیون را روشن می کردیم با مشاهده آن فوراً کانال را عوض می کردیم بدون آنکه حتی وقتی صرف بحث درباره کیفیت آن کنیم (منظور بیشتر به نسخه 3 اون هست) و نمونه های مشابه دیگه از کارگردانان دیگر.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

Major

Major

no avatar
339

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

چهارشنبه 15 خرداد 1387 10:49

آرشيو سپاس: 556 مرتبه در 81 پست

توسط fereshteh blue » سه شنبه 18 فروردین 1388 10:32

بر عكس همه دوستان من فكر مي كنم مرد دوهزار چهره خيلي بهتر از مرد هزار چهره بود !!
البته من مسافرت بودم و شايد مثل دوستان نتونسته باشم فيلم را ببينم اما توي مرد هزار چهره مسعود شصت چي به هر حرفه اي كه وارد مي شد ( به جز قسمتي كه در نقش پليس بود ) فوري يه خانم مجرد بود كه دلباخته ي ايشون بشه چيزي كه توي مرد دوهزار چهره من نديدم البته شايدم بود و من نديدم !!
گرچه نه از مهران مديري و نه از كارهاش زياد خوشم نمياد اما به نظرم قسمتي كه به عنوان مربي فوتبال بود واقعاً زيبا بود مخصوصاً همزماني آن با شكست تيم ملي شايد كساني كه بايد مي ديدن ديده باشن !!!

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب fereshteh blue تشکر کرده اند:
Solver

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
189

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 9 اسفند 1387 14:17

آرشيو سپاس: 210 مرتبه در 89 پست

توسط آريو » سه شنبه 18 فروردین 1388 11:20

با درود به
Negar.int
بله در مورد زیر آسمان شهر 3 که دنباله سری 2 که ضعیف بود. تا حدودی میتونی بگی اما در مورد 2 که دنباله سری اولش که پیروز بوده نه اما باز هم خیلی ها وقتی شنیدند که سری سوم میاد خوشحال شدند
محال است كه ايران ويران شود

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب آريو تشکر کرده اند:
Solver

قبلي