در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد
Old Moderator

Old Moderatorنماد کاربر
پست ها

2833

تشکر کرده: 0 مرتبه
تشکر شده: 7 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 10 فروردین 1385 13:39

آرشيو سپاس: 745 مرتبه در 213 پست

پس از 11 سال، پخش اذان جديد از صداوسيما

توسط Leila » دوشنبه 7 اردیبهشت 1388 23:30


پس از 11 سال چهار قطعه اذان جديد از آثار توليدي راديو نوا با صداي قاريان و موذنان برتر کشور وارد شبکه پخش صدا و سيماي جمهوري اسلامي مي‌شود.
به گزارش ايسنا، مدير کل نغمات آييني صداي جمهوري اسلامي در گفت و گويي با بيان اين که مراسم رونمايي از اين توليدات جديد روز سه شنبه 8 ارديبهشت ماه با حضور دکتر صوفي معاون صداي جمهوري اسلامي و جمعي از مديران و مسوولان و با مشارکت و حضور صميمانه شوراي عالي قرآن برگزار خواهد شد افزود: دو قطعه از اين مجموعه با صداي قاري بين المللي قرآن ، سعيد توسي ، يک قطعه با صداي محمد حسين سبز علي و يک قطعه هم با صداي الاجگردي تهيه و توليد شده است.
مهدي دهقان نيري تصريح کرد: اين اذان ها پس از سالها از عدم تصويب اذان با صداي موذنان جديد، تهيه و توليد شده و بزودي از صدا و سيماي جمهوري اسلامي به سمع و نظر شنوندگان و علاقمندان خواهد رسيد . لازم به ذکر است همکاري شوراي عالي قرآن در اين مسير قابل طرح و تحسين است.
مدير کل راديو نوا خاطرنشان کرد: مراسم رونمايي از اين قطعات عصر روز سه شنبه 8 ارديبهشت ماه از ساعت 15 و 30تا 17 با حضور دکتر صوفي معاون صداي جمهوري اسلامي ايران ، رئيس و اعضاي شوراي عالي قرآن ، قاريان و موذنان کشور در ساختمان شهداي راديو برگزار خواهد شد.


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Leila تشکر کرده اند:
Ra30ol, MASTER, Mahdi1944, mahdimk, Ines, Mohsen1001

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 1 مهمان