با عوامل تروريستي قاطعانه برخورد مي‌كنيم

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Moderator
Moderator
نمایه کاربر
پست: 5904
تاریخ عضویت: پنج شنبه 1 اسفند 1387, 4:27 am
سپاس‌های ارسالی: 2399 بار
سپاس‌های دریافتی: 12642 بار

با عوامل تروريستي قاطعانه برخورد مي‌كنيم

پست توسط hani1459 » سه شنبه 8 اردیبهشت 1388, 9:03 am

با عوامل تروريستي قاطعانه برخورد مي‌كنيم
خبرگزاري فارس: معاون دادستان كل كشور گفت: هر گونه تعرض به اتباع ايراني را مجدانه پيگيري و با عوامل تروريستي قاطعانه برخورد كنيم.

تصویر
به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي دادستاني كل كشور، ناصر سراج معاون سياسي امنيتي دادستان كل كشور ضمن تسليت به خانواده شهدا اقدام تروريستي اخير را كه منجر به شهادت جمعي از هموطنان ايراني زائر عتبات عاليات شد به شدت محكوم كرد و گفت: اين رخداد تأسف انگيز را مجدانه پيگيري مي كنيم و برخود تكليف مي دانيم از طرق قانوني نسبت به صيانت از حقوق هموطنان عزيزمان در سراسر كشور انجام وظيفه كرده و هر گونه تعرض به اتباع ايراني را مجدانه پيگيري و با عوامل تروريست قاطعانه برخورد كنيم.
وي با بيان اينكه زائرين ايراني عتبات عاليات با اخذ مجوزهاي مربوطه مبادرت به سفر به عراق كرده بودند، تصريح كرد: طبق قوانين و مقررات بين المللي مسئوليت تأمين امنيت شهروندان و توريست‌ها در عراق متوجه اشغالگران بوده و جمهوري اسلامي اشغالگران را در اين رخداد غمبار مسئول مي داند.
معاون سياسي امنيتي دادستان كل كشور خاطر نشان كرد: طبق كنوانسيون ژنو تا زماني كه نيروهاي اشغالگر خاك عراق را ترك نكرده‌اند مسئوليت اصلي اين حملات تروريستي را بر عهده دارند و دادستاني كل ايران و ديگر نهادهاي مسئول اين حادثه را مجدانه پيگيري مي‌كنند.

خبرگزاری فارس
[FONT=Times New Roman] [FONT=Times New Roman]  و ایران را دوست میدارم    

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”