در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد
Moderator

Moderatorنماد کاربر
پست ها

2952

تشکر کرده: 224 مرتبه
تشکر شده: 390 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 1 اسفند 1387 04:27

آرشيو سپاس: 13279 مرتبه در 2566 پست

با عوامل تروريستي قاطعانه برخورد مي‌كنيم

توسط hani1459 » سه شنبه 8 اردیبهشت 1388 08:03

با عوامل تروريستي قاطعانه برخورد مي‌كنيم
خبرگزاري فارس: معاون دادستان كل كشور گفت: هر گونه تعرض به اتباع ايراني را مجدانه پيگيري و با عوامل تروريستي قاطعانه برخورد كنيم.


به گزارش خبرگزاري فارس به نقل از روابط عمومي دادستاني كل كشور، ناصر سراج معاون سياسي امنيتي دادستان كل كشور ضمن تسليت به خانواده شهدا اقدام تروريستي اخير را كه منجر به شهادت جمعي از هموطنان ايراني زائر عتبات عاليات شد به شدت محكوم كرد و گفت: اين رخداد تأسف انگيز را مجدانه پيگيري مي كنيم و برخود تكليف مي دانيم از طرق قانوني نسبت به صيانت از حقوق هموطنان عزيزمان در سراسر كشور انجام وظيفه كرده و هر گونه تعرض به اتباع ايراني را مجدانه پيگيري و با عوامل تروريست قاطعانه برخورد كنيم.
وي با بيان اينكه زائرين ايراني عتبات عاليات با اخذ مجوزهاي مربوطه مبادرت به سفر به عراق كرده بودند، تصريح كرد: طبق قوانين و مقررات بين المللي مسئوليت تأمين امنيت شهروندان و توريست‌ها در عراق متوجه اشغالگران بوده و جمهوري اسلامي اشغالگران را در اين رخداد غمبار مسئول مي داند.
معاون سياسي امنيتي دادستان كل كشور خاطر نشان كرد: طبق كنوانسيون ژنو تا زماني كه نيروهاي اشغالگر خاك عراق را ترك نكرده‌اند مسئوليت اصلي اين حملات تروريستي را بر عهده دارند و دادستاني كل ايران و ديگر نهادهاي مسئول اين حادثه را مجدانه پيگيري مي‌كنند.

خبرگزاری فارس
ایرانیم و ایران را دوست میدارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب hani1459 تشکر کرده اند:
Mahdi1944

 


  • موضوعات مشابه
    پاسخ ها
    بازديدها
    آخرين پست

چه کسي حاضر است ؟

کاربران حاضر در اين انجمن: بدون كاربران آنلاين و 15 مهمان