سوالات، پيشنهادات و انتقادات خود را درباره انجمن در اين بخش مطرح کنيد

اخراج شده

no avatar
79

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 تیر 1385 18:50

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

اضافه كردن بخش بازي هاي كامپيوتري

توسط valizadeh4 » پنج شنبه 8 تیر 1385 18:57

سلام مديران محترم
من تو چندين فروم ديگه كه عضو بودم اين فروم چند مشكل داره يكي رنگ تند و تيز زرد هست كه چشم رو اذيت مي كنه يكي هم اينه كه بخش بازي هاي كامپيوتري نداره من خودم فروم دارم و حدودا دو ماه هست راش انداختم اگر پيشنهادي در مورد فروم من كه نمي تونم بگم به خاطر اينكه تبليغات مي شه بفرماييد حالا من در مورد بازي جنگ هاي صليبي سوال دارم كجا بايد برم؟؟؟در ضمن بخش متفرقه كلي هم نداريد

باي

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تشکر کرده: 10180 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 8 تیر 1385 19:02

valizadeh4
ضمن عرض خوش آمد به شما دوست گرامي  :D
ممنون از توجه شما
در مورد رنگ فروم فكر مي‌كنم سليقه‌اي هست و دوستان زيادي هم از اين رنگ بندي ابراز رضايت كردند
و در مورد بخش بازي هم بهتر بود كمي جستجو مي‌كرديد و بعد تاپيك مي‌زديد
اين بخش رو ببينيد
http://www.centralclubs.com/viewforum.php?f=39
شما هم سوالتون رو بايد اونجا مطرح كنيد تا دوستاني كه مي‌تونند به شما كمك كنند
در مورد تبليغات هم به كاربران اجازه داده شده در ازاي فعاليت در اين فروم ادرس انجمن و سايت خودشون رو در امضا قرار بدهند (بدون توضيحات اضافي)، شما نيز مي‌تونيد از اين امتياز استفاده كنيد
بخش گفتگوي آزاد هم براي موضوعات متفرقه هست، لطفا بيشتر دقت كنيد
موفق باشيد  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

توسط valizadeh4 » شنبه 10 تیر 1385 11:09

سلام مهدي جان
من قانون هاي فروم را خوب مي دانم ولي اولين دفعه بود كه اينجا اومده بودم و يكي اينكه رنگ تندي داشت اين فروم همچنين تعداد بخش هاي اضافي خيلي بود و زيرشون هم با يه فونت آبي رنگ لينك داده بوديد براي همين من گيج وزيتم و نتوانستم پيداش كنم اگر بخش هاي اضافي رو حذف كنيد بهتر مي شد چون خيلي شلوغش كرديد همچنين از اينجا به من ايميل نمياد مبني بر رسيدن ايميل در حالي كه من تو تنظيمات همه رو درست انتخاب كردم

ممنون
باي

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 10 تیر 1385 13:39

valizadeh4 بخشها كه قابل حذف نيستند و بايد باشند  :?  اين كه بسيار غير منطقي بود
در مورد ايميل هم در بخش اخبار و قوانين توضيح دادم، ايميلها به Bulk منتقل مي‌شوند و شما بايد اونجا رو ببينيد، و يا آدرسي ايميل سايت رو در Address Book خودتون Add كنيد تا ياهو اون رو به عنوان اسپم نشناسه
اگر مشكلي بود اعلام كنيد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

توسط valizadeh4 » شنبه 10 تیر 1385 19:12

سلام مهدي جان
فكر كنم متوجه نشديد چي گفتم
من مي گم كه در هر بخش قسمت متفرقه گذاشتيد و اين خيلي جالب نيست خودتون مي دونيد و به من مربوط نيست اما در مورد ايميل من هنوز مشكل دارم يعني تنظيمات درست هست ولي هيچ ايميلي به من نمي رسه از اين سايت

باي

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15465

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 11 تیر 1385 00:11

valizadeh4
ايميلي كه اون رو چك مي‌كنيد رو در PM اعلام كنيد تا اكانت شما رو بررسي كنم
موفق باشيد

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

توسط valizadeh4 » يکشنبه 11 تیر 1385 15:57

سلام مهدي جان
مشكل برطرف شد دستت درد نكنه

باي