در اين بخش شما ميتوانيد درباره کليه مباحث بازيهاي كامپيوتري به بحث و تبادل نظر بپردازيد

اخراج شده

no avatar
79

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 8 تیر 1385 18:50

آرشيو سپاس: 1 مرتبه در 1 پست

مشكل عجيب من با بازي جنگ هاي صليبي**فوري**

توسط valizadeh4 » پنج شنبه 8 تیر 1385 19:06

سلام دوستان
اين سيو بازي جنگ هاي صليبي من هست
http://rapidshare.de/files/24445753/21_3_.zip.html
وقتي مي خوام برم مرحله ي بعد همه چيز بدون حركت مي شه و كلا تنظيماتش رو نمي دونم بايد چه كار كنم كه برم مرحله ي بعد و مثل مرحله هاي قبل بازي كنم لطفا راهنمايي كنيد اين رو خودتون دانلود كنيد متوجه مي شيد و اين سيو آخر مرحله است كه وقتي مي خوام برم مرحله ي بعد دچار مشكل مي شم

باي

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

توسط valizadeh4 » شنبه 10 تیر 1385 10:47

سلام دوستان
چرا اين فروم دير جواب مي ده يا اصلا جواب نمي ده؟؟؟؟
ممنون مي شم اگر فوري كمكم كنيد چون خيلي ضروري هست

ممنون
باي

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » شنبه 10 تیر 1385 13:47

valizadeh4 دوست عزيز پيشنهاد مي‌كنم كمي ادبيات گفتاري خودتون رو بهتر كنيد
دوستان اگر بتونند حتما جواب شما رو خواهند داد، مشكلي شما داريد نياز به يك پچ و ... نيست كه بشه اون رو كسي كه اين بازي رو انجام نداده براتون تهيه كنه، جواب شما رو كسي مي‌تونه بده كه خودش هم تا اين مرحله از اين بازي رو اومده باشه، و اين ممكنه در بين افراد اين فروم نباشه  :eek:
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

توسط valizadeh4 » يکشنبه 11 تیر 1385 12:01

سلام مهدي جان
ادبيات گفتاري من درست بود ولي در اينترنت چون به صورت نوشتاري هست به اين صورت در اومده وگرنه من جسارت نكردم فقط يه خرده گفتم زودتر وگرنه من كه از دوستان اين فروم طلب ندارم اشكال از نحوه نوشتن است اگر موجب رنجش شد معذرت ولي من هم عجله دارم اگر كسي مي تونه جواب بده ممنون مي شم همچنين من اين پست رو هم براي اينكه اين تاپيك بياد بالا دادم هم اينكه زودتر به جواب برسم كه گويا نرسيدم

باي

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15442

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 11 تیر 1385 12:04

valizadeh4 ممنون ار شما دوست گرامي
متاسفانه بنده در زمينه اين بازي اطلاعاتي ندارم، وگرنه خودم كمكتون مي‌كردم، قبلا دوستاني بودندن كه در زمينه بازي فعاليت داشتند اما مدتي هست كه نيستند  :-(  :sad:
اميدوارم كسي پيدا بشه كه بتونه جواب شما رو بده  :D
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

توسط valizadeh4 » يکشنبه 11 تیر 1385 15:56

سلام مهدي جان
اميدوارم ولي تو يه فروم با جمعيت 40000 نفر كه بخش بازي فعال تر از همه بود سوال كردم ولي به جوابي نرسيدم ديگه اينجا فكر نكنم به جوابي برسم به هر حال اگر كسي بود اين سيو رو اجرا كنه و ببينه كه براي رفتن به مرحله ي بعد چه كار كرد چون مثل مرحله هاي قبل نيست

ممنون از شما و دوستاني كه مي خوان كمك كنن
باي

اخراج شده

no avatar
79

تاريخ عضويت

توسط valizadeh4 » چهارشنبه 14 تیر 1385 18:51

سلام دوستان
خب من اون مرحله رو يه بار ديگه انجام دادم و رفتم مرحله ي بعد ولي آخرش نفهميدم مشكل چي بود
به هر حال ممنون

باي

New Member

no avatar
1

تاريخ عضويت

جمعه 25 آبان 1386 12:22

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

توسط zibayeh bahali » جمعه 25 آبان 1386 12:31

salam man kheili donbale ramze  janghaye salibi bodam ama chizi peyda nakardam ya shift+alt+a ke zadam ejra nashod komakam konid

Captain II

Captain II

نماد کاربر
1114

تشکر کرده: 12 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 3 آبان 1386 15:56

ايران....از خزر تا خليج هميشه فارس

آرشيو سپاس: 1294 مرتبه در 446 پست

توسط big-man » جمعه 25 آبان 1386 12:57

دوست عزيز بازي که شما درباره ش صحبت ميکنيد الان نسخه ي 4 درحال کنسول شدنه....بهتره يه سري به سايت Http://www.darinoos.net بزني......

در مورد اين shift+alt+a اول بايد با cheat code بازش کني بعد عمل ميکنه
خدایا ...!

نیازی به زمین لرزه نیست ...!

کاخِ آرزوهای این مردم به تلنگری هم فرو میریخت ...!!!

Captain

Captain

نماد کاربر
1106

تاريخ عضويت

چهارشنبه 29 شهریور 1385 11:12

آرشيو سپاس: 492 مرتبه در 183 پست

توسط Mehdi2224 » جمعه 25 آبان 1386 19:30

salam man kheili donbale ramze janghaye salibi bodam ama chizi peyda nakardam ya shift+alt+a ke zadam ejra nashod komakam konid

کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

من  متاصفانه  سوال   پست اول  رو هرگز ندیده بودم و  والا  جواب میدادم . در  این  بازی هر  جا که  دیدید که   کاراکتر ها   سرعتشون  اهسته شده  و یا   ایستادند     میتونید  متوجه بشید که  یا  کارت  گرافیکتون  ضعیفه .  اگر قوی هست  درایوش  درست  نصب   نشده و  یا  اینکه  سی  پی  یوی  شما  داغ  میکنه و شما متوجه نیستی  که ممکنه  به خاطر  کم  شدن  دور  فن سی  پی یو  باشه .  برای  انجام  این  بازی   حد اقل  رم  هم  256   هست .