نقد فيلمهاي هاليوود..

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 58 بار
سپاس‌های دریافتی: 380 بار
تماس:

نقد فيلمهاي هاليوود..

پست توسط Farhad3614 » پنج شنبه 8 تیر 1385, 7:32 pm

M..I..3
ماموریت غیر ممکن 3

.تصویر

بازیگران : تام کروز - فیلیپ سیمور هافمن - وینگ ارهمز -  بلی گروداپ -
کارگردان: جی جی آبرامز
تاریخ اکران : 5 می 2006
استدیو : پارامونت پیکچرز
نوع فیلم : اکشن / ماجرایی
درجه بندی سنی PG-13
مدت زمان نمایش : 2 ساعت و 6 دقیقه

تصویر

تصویر

خلاصه داستان : تام کروزبرای سومین بار در نقش اتان هانت جاسوس معروف قرار می گیرد . . .  من خودم هنوز این فیلم رو ندیدم ولی مسئله عجیب این فیلم اینه که با توجه به تبلیقات خیلی زیادی که برای این فیلم کردند فروش تقریبا در گیشه آمریکاست . . . 103 میلیون در 3 هفته نمایش برای فیلمی که ساختش 150 میلیون خرج داشته اصلا خوب نیست البته فروش کل ماموریت غیر ممکن در سطح جهانی به 300 میلیون رسیده . .  با این حال دیدن این فیلم رو به تمام طرفداران فیلمهای اکشن پیشنهاد می کنم.

************************************************************************************
************************************************************************************

Trasporteur 2
مامور انتقال 2

.تصویر

بازیگران : Jason Statham  - Amber Valletta - Matthew Modine - Jason Flemyng - Keith David
کارگردان: Louis Leterrier 
تاریخ اکران : 2 ستامبر 2005
استدیو : فوکس قرن بیستم
نوع فیلم : اکشن / ماجرایی
درجه بندی سنی PG-13
مدت زمان نمایش : 1 ساعت و 27  دقیقه

تصویر

تصویر

خلاصه داستان : فرانک ماریتن ( جیسون استاتهام ) عضو قبلی نیروهای ویژه  از سواحل مدیترانه ای فرانسه به فلوریدا آمده و در شغل جدیدش مامور انتقال خانواده ثروتمند بیلینگ شده . در این هنگام فرزند کوچک این خانواده توسط گروهی در حضور خود فرانک به گروگان گرفته میشود . . .<br>من  قسمت اول این فیلم رو که 10 بار از کانال MBC 2  گذاشته شده ندیده ام ولی قسمت دوم این فیلم واقعا عالی بود بعضی از صحنه های اکشن فیلم یاد سینمای محبوب بالیوود می افتادم ولی با این حال دیدن این فیلم رو بتون پیشنهاد می کنم

Commander
Commander
سپاس‌های ارسالی: 941 بار
سپاس‌های دریافتی: 1472 بار
تماس:

پست توسط Mohsen1001 » جمعه 9 تیر 1385, 3:40 am

Farhad3614, جان من ترنسپورتر 2 رو ديدم خيلي خالي بندي داره واقعا ادم ميمونه که اينها مردم رو چي فرض کردن؟؟ واقعا با اون ائودي A8 ديگه هيچ کاري نبود که اين نتونه بکنه چيزي تو مايه هاي جيمزباند :-) ولي کلا فيلمي بود که ادم بدش نميومد و از ديدنش پشيمون نميشد. :D

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
محل اقامت: 15616
سپاس‌های دریافتی: 81 بار
تماس:

پست توسط Ali Singer » جمعه 9 تیر 1385, 1:56 pm

منم transporter 2 رو ديدم و بدم نيومد ...در واقع يه جور اكشن هست كه خوب اين خالي بندي ها هو اجتناب نا پذيره و ميشه گفت كه نمك فيلمه
در كل از 10 ميشه نمره 7 رو به اين فيلم داد البته به نظر من :-(
آشنايي يك اتفاق است...جدايي يك قانون....دل به اتفاق نبند كه قانون اجرا مي شود.....!

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Farhad3614 » جمعه 9 تیر 1385, 2:12 pm

منم موافقم خالي بندي زياد داره البته فيلمها داره روي پاشنه خالي بندي و تخيلات ميچرخه که اگر اينجوري نبود فيلمها تکراري ميشدند و ارزش ديدن نداشتن.. مخصوصا فيلمهاي اکشن :-)

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

پست توسط Leila » جمعه 9 تیر 1385, 11:07 pm

مزه ي فيلم به خالي بنديشه
البته نه اينكه زياده از حد خودش باشه
ولي به اين معني نيست كه هر فيلمي خالي بندي داشته باشه :-(
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر
سپاس‌های دریافتی: 4 بار

پست توسط PARSA2001 » شنبه 10 تیر 1385, 5:48 pm

با سلام

من هر دوي اين فيلمها رو ديدم. ماموريت غير ممكن 3 به مراتب بهتر از ترانسپورتر است . اما فروش پايين ماموريت غير ممكن را كارشناسان مربوط به رفتارهاي اخير تام كروز دانسته و اعتقاد دارند تام با شوخيها و سبك بازيهايي كه در آورده و پس از ازدواج با كتي هولمز بسياري از طرفداران خود را از دست داده است. و فروش فيلم به همين خاطر با ماموريت غيرممكن 2 اصلا قابل مقايسه نيست.

در ضمن فكر كنم بهتر باشه كه عنوان تاپيك بجاي «نقد فيلمهاي هاليوود » به « معرفي فيلمها » تغيير يابد. چون در اين چند پست زده شده تنها دو فيلم معرفي تقريبا معرفي شده اند اما حتي يك كلمه در مورد نقد فيلمها عنوان نشده است.

بدرود

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 71004 بار
سپاس‌های دریافتی: 31327 بار
تماس:

پست توسط Mahdi1944 » شنبه 10 تیر 1385, 6:09 pm

PARSA2001 شايد حق با شما باشه
اما دقت كنيد اين تاپيك هنوز 2 روز نيست كه ساخته شده و .... :-)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر

پست توسط PARSA2001 » یک شنبه 11 تیر 1385, 4:32 pm

ممنون از شما

اميدوارم كه در روزهاي بعد بهتر شود. :(
بعلت پر بودن وقتم نمي تونم امضاء بدم. ببخشيد!!!

Incredible Poster
Incredible Poster
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط Farhad3614 » دو شنبه 12 تیر 1385, 3:16 am

PARSA2001 همانطور که مهدی جان گفتند این تاپیک 2روز هست که زده شده مقداری تامل کنید امیدواریم که اینجور نخواهد ماند :-)
----------------------------------------

فقط بخت من

تصویر

بازیگران : Lindsay Lohan - Chris Pine - Samaire Armstrong - Faizon Love - Bree Turnerr
کارگردان: Donald Petrie <br
تاریخ اکران : 12 می 2006
استدیو : فوکس قرن 20 ام !
نوع فیلم : کمدی / رومانتیک / مخصوص دخترا
درجه بندی سنی : PG-13
مدت زمان نمایش : 1ساعت و 48 دقیقه .

تصویر

توضیحات و خلاصه داستان : اشلی خوش شانس ترین دختر روی زمینه . طبق یه سری اتفاقات خوش شانسیش به پسری بد شانس منتقل میشه و . . . . این جور فیلمهای مخصوص دختراس . کاگردان فیلم هم فیلم معرفی در کارنامش نداره و با 10 میلیون فروش در حال حاضر رده 7 -Top 10 پرفروشترین فیلم های این هفته امریکا قرار گرفته . . .

تصویر

من به شخصه از این نوع فیلهای خوشم نمیاد ولی اینو به خاطر حضورخیلی کم بازیگر مورد علاقم کریس کارمک ( بازیگر سریال The O.C ) نگاه می کنم. راستی فعلا هم شایعه شده لینزی لوهان می خواد در فیلم زن شگفت انگیز بازی کنه . . .

She's the Man

تصویر

بازیگران : Amanda Bynes - Channing Tatum - Robert Hoffman - Alex Breckenridge
کارگردان:Andy Fickman
تاریخ اکران : 17 مارچ 2006
استدیو : DreamWorks SKG
نوع فیلم : کمدی
درجه بندی سنی :PG-13
مدت زمان نمایش : 1 ساعت و 43 دقیقه.

تصویر

تصویر

داستانش تقریبا از اسمش تابلو هست . اینبار دخترا میرن تو لباس پسرا !! در این فیلم شاهد بازی خوب آماندا بینز در نقش Viola Johnson هستیم .... من در پست بعدیم داستان فیلم رو میگم چون هنوز کامل ندیدم . . .

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila » دو شنبه 12 تیر 1385, 12:18 pm

بش مياد فيلم جالب و خنده داري باشه
پس زودتر ببينين و كمي براي ما شرح بدين تا بعدا خودمون ببينيم :-o

Novice Poster
Novice Poster
نمایه کاربر

پست توسط PARSA2001 » یک شنبه 18 تیر 1385, 11:31 am

اين هم خلاصه فيلم : She's the Man

ويولا برادر دوقلويی به اسم سباستين دارد که بدون اطلاع خانواده عازم لندن شده است . ويولا که در مدرسه ستاره تيم فوتبال دختران است با اين تصور که بازی فوتبالش آنقدر خوب شده که می تواند در تيم پسرها بازی کند تصميم می گيرد خود را بشکل پسرها در آورد و بجای سپاستين وارد مدرسه او شود . او پس از انجام اينکار تلاش خود را برای ورود به تيم فوتبال آغاز می کند . هم اتاقی ويولا در مدرسه شبانه روزی برادرش پسری جذاب به اسم دوک است و ويولا بتدريج به او علاقمند می شود . اما دوک که از هويت واقعی هم اتاقی اش خبر ندارد عاشق دختری به اسم اوليويا است و اوليويا هم عاشق ويولا و يا همان سباستين قبلی شده است . در همين حين سباستين از لندن بر می گردد و با بازگشت او اوضاع بهم می ريزد .
بعلت پر بودن وقتم نمي تونم امضاء بدم. ببخشيد!!!

Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر

پست توسط Leila » یک شنبه 18 تیر 1385, 12:22 pm

مرسي اقا PARSA2001,
بدك نبود
البته از اين سوژه ها هم قبلا بوده و ديديم :-(

ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”