حزب‌الله لبنان: اتهامات آمريكا عليه حزب‌الله،...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

ارسال پست
Major II
Major II
پست: 266
تاریخ عضویت: یک شنبه 11 اسفند 1387, 9:48 am
محل اقامت: shiraz
سپاس‌های ارسالی: 67 بار
سپاس‌های دریافتی: 436 بار
تماس:

حزب‌الله لبنان: اتهامات آمريكا عليه حزب‌الله،...

پست توسط هوایی » شنبه 12 اردیبهشت 1388, 2:42 pm

حزب‌الله لبنان: اتهامات آمريكا عليه حزب‌الله، مدال افتخاري براي ماست.
  گزارش فارس‌ به نقل از شبكه خبري "المنار "، حزب‌الله لبنان در واكنش به انتشار گزارش سالانه وزارت خارجه آمريكا در خصوص تروريسم در جهان كه مشخصا به حزب الله لبنان اشاره كرده، تاكيد كرد، اتهام هاي جديد آمريكا تازگي ندارد و حزب الله همواره اين اتهامات را نشان افتخاري براي خود مي‌داند.
در اين بيانيه همچنين آمده است كه واژه مقاومت در قاموس اصطلاحات سياسي واشنگتن وجود ندارد زيرا آمريكا كه جز اشغالگري و تجاوز نمي‌شناسد از زمان‌هاي دور با ملت‌ها و حكومت هاي آزاده جهان دشمني دارد.
حزب‌الله لبنان همچنين با اشاره به گستاخي آمريكائي‌ها در دسته بندي ملت‌ها و دولت‌هاي جهان و "تروريسم " خواندن آنان اعلام كرد كه همين امر دليلي بر ادامه دشمني و تجاوز آمريكاست و در حالي كه عليه حزب‌الله سخن مي‌گويد در حقيقت بدون داشتن آگاهي اين جنبش را مي‌ستايد زيرا كه ارزش حزب‌الله در فناآوري فعال آن نيست بلكه در اراده و پايبندي آن به مسائل عميق براي مبارزه با ظلم، اشغالگري و تجاوز است.
در اين بيانيه همچنين آمده است كه ادامه خصومت آمريكا با ملت‌ها، حمايت مادي و معنوي از اشغالگري دليلي آشكار بر عدم تغيير سياست‌هاي دولت جديد اين كشور است.
 

ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”