دانلود فونت میخی ، پهلوی ، اوستا ، نستعلیق ، خودکار

شما در اين بخش اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي كامپيوتر را ميتوانيد بيابيد

مدیران انجمن: Mahdi Mahdavi, MASTER, شوراي نظارت

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: فعلاً توی یک اخترک ساکن هستم
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 415 بار
تماس:

Re: دانلود فونت میخی ، پهلوی ، اوستا ، نستعلیق ، خودکار

پست توسط absdostan » یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 4:54 pm

با درود

دوستان عزیز یک سایت پیدا کردم که به طور کامل در مورد زبان ها و خط های ایران باستان توضیح می ده

بسیار جالبه

[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
مدیر رسانه‌های اجتماعی | طراح گرافیک | طراح وب[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 18344 بار
سپاس‌های دریافتی: 12307 بار

پست توسط shola » یک شنبه 27 اردیبهشت 1388, 10:44 pm

معزرت می خوام نا مرتبط پست می دم ایا نسخه الکترونیکی واژه نامه مکنزی رو جایی سراغ دارید من که هر چی گشتم نبود
منم مرگ، مادر تو، منم که دوباره تو را از نو میزایم.

New Member

پست توسط sima moghaddam » چهار شنبه 16 تیر 1389, 6:42 pm

با سلام
با تشکر از فونت های بسیار کارآمدتون . من یک مشکلی با این فونت ها دارم . زمانی که توی word از این فونت ها استفاده میکنم به هیچ طریقی حالت چپ به راست این فونت ها درست نمی شه . البته باید این مطلب رو هم بگم که این مشکل با 2 فونت پهلوی و اوستایی وجود دارد . من تمام امکانات word رو بررسی کردم مشکل حل نمی شه . می تونید من رو راهنمایی کنید .
با سپاس .
سیما مقدم.
absdostan نوشته شده:  عزیز می تونم با افتخار بگم که تمام فایل هایی رو که تا به الان برای دانلود گذاشتم بزارید یک سمت و این فایل رو بزارید یک سمت . 
 تصویرتصویرتقدیم به تمامی دوستداران خط و زبان پارسی تصویرتصویر 
 فونت [COLOR=#6633ff]میخی ، پهلوی ، اوستا ، نستعلیق و دست نویس خودکار  
 قابل استفاده در word و photoshop و دیگر نرم افزار های نوشتاری . 
 تصویر 
 [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] 
  فایل 600 کیلو  
  صفحه اول نصب فونت ها را حتماً مطالعه فرمایید  

New Member
سپاس‌های دریافتی: 5 بار

دانلود فونت اوستایی با چینش راست به چپ

پست توسط lookup192 » سه شنبه 22 تیر 1389, 10:26 pm

برای گسترش فرهنگ و زبان باستانی فونت اوستایی Iran Avestan با الاینمنت راست به چپ برای همه هموطنان ..

این فونت در نرم افزار هایی چون Word و Photosop و بیشتر نرم افزارهای نگارشی ویرایشی قابل استفاده می باشد ..

Junior Poster
Junior Poster
نمایه کاربر
محل اقامت: فعلاً توی یک اخترک ساکن هستم
سپاس‌های ارسالی: 105 بار
سپاس‌های دریافتی: 415 بار
تماس:

پست توسط absdostan » چهار شنبه 23 تیر 1389, 9:27 am

sima moghaddam نوشته شده:با سلام
با تشکر از فونت های بسیار کارآمدتون . من یک مشکلی با این فونت ها دارم . زمانی که توی word از این فونت ها استفاده میکنم به هیچ طریقی حالت چپ به راست این فونت ها درست نمی شه . البته باید این مطلب رو هم بگم که این مشکل با 2 فونت پهلوی و اوستایی وجود دارد . من تمام امکانات word رو بررسی کردم مشکل حل نمی شه . می تونید من رو راهنمایی کنید .
با سپاس .
سیما مقدم.

این دو فونت که شما می فرمایید ، چپ به راست می باشند و باید با صفحه کلید انگلیسی نوشته شوند. حروف آن را می توانید از کتاب خط های ایران باستان نوشته رضا مرادی غیاث آبادی و یا دیگر کتب و مقالاتی که به معرفی خط اوستا و میخی می پردازد بیابید.تصویر
مدیر رسانه‌های اجتماعی | طراح گرافیک | طراح وب[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] | [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member
سپاس‌های دریافتی: 1 بار

پست توسط *samin* » یک شنبه 7 اسفند 1390, 2:19 pm

با سلام و خسته نباشید خیلی خوبه و خیلی دنبال این فونت گشتم اما نمیدونم چجوری دانلودش کنم ممنون میشم کمکم کنید!

New Member

Re: دانلود فونت اوستایی با چینش راست به چپ

پست توسط یونقل » پنج شنبه 26 بهمن 1396, 10:35 pm

lookup192 نوشته شده:برای گسترش فرهنگ و زبان باستانی فونت اوستایی Iran Avestan با الاینمنت راست به چپ برای همه هموطنان ..

این فونت در نرم افزار هایی چون Word و Photosop و بیشتر نرم افزارهای نگارشی ویرایشی قابل استفاده می باشد ..

نمیاد .چرا دانلود نمیشه؟؟؟

New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پست توسط poromix » شنبه 19 اسفند 1396, 5:19 pm

به نظر شما فونت یکان رو از کجا بخرم که مطمئن باشه
برنامه نویس فروشگاه اینترنتی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار
تماس:

پست توسط poromix » شنبه 19 اسفند 1396, 5:27 pm

یا ایران سنس رو؟
برنامه نویس فروشگاه اینترنتی [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]

ارسال پست

بازگشت به “مطالب كاربردي كامپيوتر”