Payment24

شما در اين بخش اطلاعات مفيد و آموزشهاي كاربردي كامپيوتر را ميتوانيد بيابيد
Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
136

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

سه شنبه 15 بهمن 1387 14:25

فعلاً توی یک اخترک ساکن هستم

آرشيو سپاس: 415 مرتبه در 108 پست

دانلود فونت میخی ، پهلوی ، اوستا ، نستعلیق ، خودکار

توسط absdostan » يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 01:06

دوستان عزیز می تونم با افتخار بگم که تمام فایل هایی رو که تا به الان برای دانلود گذاشتم بزارید یک سمت و این فایل رو بزارید یک سمت .

تقدیم به تمامی دوستداران خط و زبان پارسی

فونت میخی ، پهلوی ، اوستا ، نستعلیق و دست نویس خودکار

قابل استفاده در word و photoshop و دیگر نرم افزار های نوشتاری .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

حجم فایل 600 کیلو بایت

توجه صفحه اول نصب فونت ها را حتماً مطالعه فرمایید
آخرين ويرايش توسط MASTER در يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 02:15, ويرايش شده 1 در کل.
دليل: تاپیک ارزشمند
مدیر رسانه‌های اجتماعی | طراح گرافیک | طراح وب لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

no avatar
2

تاريخ عضويت

شنبه 22 فروردین 1388 21:01

آرشيو سپاس: 3 مرتبه در 1 پست

Re: دانلود فونت میخی ، پهلوی ، اوستا ، نستعلیق ، خودکار

توسط davar2000 » يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 13:43

خیلی عالی بود
خیلی سالاری
سپاسگذارم

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب davar2000 تشکر کرده اند:
absdostan, setaysh

Captain II

Captain II

no avatar
653

تاريخ عضويت

دوشنبه 21 آبان 1386 23:31

تهران

آرشيو سپاس: 715 مرتبه در 206 پست

توسط Ra30ol » يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 15:51

درود بر شما absdostan,  عزيز
بسيار عالي بود.
از اونجايي كه فعاليت مثبت ،مساوي با ارتقا درجه خواهد بود، پيشاپيش ارتقا درجته احتماليتون رو تبريك مي گم. :razz:
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Ra30ol تشکر کرده اند:
absdostan

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
123

تاريخ عضويت

جمعه 28 فروردین 1388 00:42

آرشيو سپاس: 89 مرتبه در 41 پست

توسط آريو برزن » يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 18:09

درود اورمزد بر تو
با سپاس از فعاليت شما در راه زنده نگه داشتن تاريخ ارزشمند اين سرزمين سپند
اهوره مزدا بتابان           خورشيد تابان بر ايران
آريايي تو به پا خيز     هم چو آرش باز كمان گير
اما اين بار براي قلبت                  تو نشان گير

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب آريو برزن تشکر کرده اند:
absdostan, Ra30ol

Captain

Captain

نماد کاربر
934

تاريخ عضويت

پنج شنبه 16 آبان 1387 21:28

آرشيو سپاس: 3546 مرتبه در 797 پست

توسط Mardaviz » يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 20:47

درود بر شما
برای سپاسگذاری نام شما و برخی از دوستان پارسی دوست را به دبیره میخی تقدیمتان خواهم نمود. :razz:  :razz:  :razz:
Work hard in silence
Let your success
Be your noise

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mardaviz تشکر کرده اند:
Ra30ol, MASTER, هارپاک, absdostan, sayeh_roshan_1988

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
136

تاريخ عضويت

توسط absdostan » يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 22:27

سپاس یزدان نیکی دهش را که به بنده فرصتی داد تا در راه گسترش فرهنگ خویش گامی نهاده و دل هم میهنانم را شاد کنم . (چه لفظ قلم گفتم )

دوستان عزیز از تمام شمات سپاسگذارم ولی چیزی که بیشتر از همه برای من جالبه اینه که هنوز 24 ساعت از عرضه این قلم (فونت) ها نگذشته ولی دانلود آنها به بیش از 40 دانلود رسیده است . البته اولی رو خودم دانلود کردم تا ببینم لینکش درسته یا نه !!!!
همچنین به مرداویز و آریو برزن عزیز می خواستم بگم که از مقالات شما کمال استفاده رو بردم و از آریوبرزن عزیز می خواسم چند مقاله هم در مورد آریو برزن و خواهرش و جان فشانی های این دو بزرگوار برای ایران عزیز بیاورند .

از تمامی دوستان می خواهم که با هر زبانی که آشنایی دارید از اسپرانتو گرفته تا چینی تاهی تا هندی و پرتغالی اقدام به معرفی فرهنگ ایرانی در سایت های بزرگ جهان از جمله دانشنامه آزاد ویکی پدیا بکنند و هر گونه جنبه سیاسی را کنار گذاشته و به فکر گسترش فرهنگ ایرانی در جوامع دنیا بایشیم .

با تشکر
مدیر رسانه‌های اجتماعی | طراح گرافیک | طراح وب لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب absdostan تشکر کرده اند:
Ra30ol, amir0110110, sayeh_roshan_1988, MASTER

Old Moderator

Old Moderator

نماد کاربر
1910

تاريخ عضويت

پنج شنبه 9 فروردین 1386 13:38

آرشيو سپاس: 4996 مرتبه در 1605 پست

توسط Miliali » يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 22:44

توجه صفحه اول نصب فونت ها را حتماً مطالعه فرمایید.....

ببخشید متن فارسی هنگامی که فایل را اجرا می کنیم برای من قابل رویت نیست. لطفا راهنمایی بفرمایید

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Miliali تشکر کرده اند:
setaysh

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
136

تاريخ عضويت

توسط absdostan » يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 23:03

Miliali نوشته است:

ببخشید متن فارسی هنگامی که فایل را اجرا می کنیم برای من قابل رویت نیست. لطفا راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز اینجای کار ایراد از خودم بوده .

ایرادش هم اینه که از فونت B nazanin در نوشتن این متن استفاده کردم . بهترین راه حل اینه که شما فونت بی نازنین رو نصب کنید یا اینکه یک پک فونت درست کردم که 74 فونت خانوداه B (توی بازار کم پیدا می شه 74 فونت) با فونت نستعلیق و خودکار رو یکجا داره و می تونی از اون استفاده کنی .

توجه : ابتدا پک اول فونت ها یعنی 74 فونت رو نصب کنید سپس فونت Irannastaliq و phalskhodkar رو پاک کنید و هنگامی که فونت ها باستانی رو نصب می کنید از این فونت ها استفاده کنید ، علتش هم اینه که در Word 2007 اگر یک فونت دو بار نصب بشه اون رو نمی تونه به راحتی بخونه .

لینک دانلود 76 فونت فارسی (لینک مستقیم
http://kcsjuq.blu.livefilestore.com/y1p ... p?download

amir0110110

Captain

Captain

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 20:36

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

توسط sayeh_roshan_1988 » دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 00:11

Miliali نوشته است:توجه صفحه اول نصب فونت ها را حتماً مطالعه فرمایید.....

Captain

Captain

نماد کاربر
876

تاريخ عضويت

جمعه 4 بهمن 1387 20:36

شهرکرد

آرشيو سپاس: 4135 مرتبه در 752 پست

توسط sayeh_roshan_1988 » دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 00:20

با اجازه از absdostan گرامی :

Miliali نوشته است:

بنام خداوند جان و خرد

اين فونت ها از سايت  http://www.dostantarikh.blogfa.com  دانلود شده اند .

كابر گرامي توجه فرماييد !!!

اين برنامه را مي‌توانيد به طرق زير نصب كنيد :

1 : اگر ويندوز به صورت پيش فرض در درايو C نصب است كافي است دكمه نصب را در همين صفحه كليك كنيد تا همه فونت‌ها به صورت خودكار بر روي سيستم نصب شوند .

2 : اگر ويندوز بر روي درايو ديگري مثلا D نصب است ، كافي‌است از همين صفحه دكمه چرخيدن را كليك و مسير پيش فرض را به صورت زير تغيير دهيد

اين برنامه به صورت پيش فرض در مسير

C:\WINDOWS\Fonts

نصب مي‌گردد . اين در صورتي است كه ويندوز شما در درايو C نصب شده باشد . در صورتي كه ويندوز  مثلا در درايور D نصب شده بود ابتدا در همين صفحه دكمه چرخيدن را كليك و مسير زير را وارد نماييد :

D:\WINDOWS\Fonts

سپس دكمه نصب را كليك كنيد . در اين مرحله پسورد را وارد و دكمه قبول را كليك كنيد .

3 : اگر مايل هستيد كه بعضي از فونت‌ها را نصب كنيد كافي‌است دكمه چرخيدن در همين صفحه را كليك و مسير دلخواهي را براي Extract شدن بدهيد . حال اگر به مسير مورد نظر برويد همه فونت‌ها را ديده و مي‌توانيد انتخاب و نصب كنيد .

توجه ! اين برنامه چيزي را بر روي ويندوز نصب نمي‌كند و تنها فونت‌ها را در پوشه فونت extract مي‌كند .

فونت هایی که بر روی سیستم شما نصب می شوند

فونت  abs_ avesta  خط اوستايي

فونت abs_ khodkar خط دستنويس خودكار

فونت abs_ Mikhi   خط زبان شناسي ميخي

فونت abs_ Pahlavi خط پهلوي

فونت IranNastaliq  خط نستعليق

☺ علت استفاده از عنوان abs_  در ابتداي اين فونت هاي فقط يكجا بودن آنها براي راحتي كار جستجوي شما مي باشد ☺

بخش بالایی عینا  کلمات فایل راهنما می باشد . موفق باشید .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب sayeh_roshan_1988 تشکر کرده اند:
Miliali, absdostan, Ra30ol, MASTER, Mahdi Mahdavi

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
136

تاريخ عضويت

توسط absdostan » دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 01:46

سپاس تمام از شما sayeh_roshan_1988 دوست عزیز

دوست عزيز Miliali جان ،  اينجاي کار ايراد از خودم بوده .

ايرادش هم اينه که از فونت B nazanin در نوشتن اين متن استفاده کردم . بهترين راه حل اينه که شما فونت بي نازنين رو نصب کنيد يا اينکه يک پک فونت درست کردم که 74 فونت خانوداه B (توي بازار کم پيدا مي شه 74 فونت) با فونت نستعليق و خودکار رو يکجا داره و مي توني از اون استفاده کني .

توجه : ابتدا پک اول فونت ها يعني 74 فونت رو نصب کنيد سپس فونت Irannastaliq و phalskhodkar رو پاک کنيد و هنگامي که فونت ها باستاني رو نصب مي کنيد از اين فونت ها استفاده کنيد ، علتش هم اينه که در Word 2007 اگر يک فونت دو بار نصب بشه اون رو نمي تونه به راحتي بخونه .
76 فونت فارسی نوشتاری
تازه هم برای 4shared گزاشتمش قبلاً لینکش از یک سایت دیگه بود .

http://www.4shared.com/file/103186529/6 ... _pack.html

Mardaviz, Ra30ol, sayeh_roshan_1988, soltane dafayen, Miliali, MASTER

Junior Poster

Junior Poster

نماد کاربر
123

تاريخ عضويت

جمعه 28 فروردین 1388 00:42

آرشيو سپاس: 89 مرتبه در 41 پست

توسط آريو برزن » دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 02:20

با درود به تو مرد پارسي
البته بنده با نام پيشين خود(آريو)مقاله اي براي آريو برزن عزيز نوشتم كه براي شما در اين تاپيك ارسال خواهم كرد
در مورد يوتاب خواهر آريو برزن كه در برابر اسكندر مقدوني فرماندهي بخشي از سپاه را بر عهده داشت به اميد خدا مطلب ديگري ارايه خواهم داد
اهوره مزدا بتابان           خورشيد تابان بر ايران
آريايي تو به پا خيز     هم چو آرش باز كمان گير
اما اين بار براي قلبت                  تو نشان گير

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب آريو برزن تشکر کرده اند:
MASTER, Ra30ol, absdostan, Mardaviz

بعدي