کاربر گرامی ورود شما را به انجمن خیر مقدم عرض میکنیم. جهت استفاده از تمامی امکانات سایت باید عضو شوید. جهت عضویت اینجا را کلیک کنید.

مرکز انجمنهاي تخصصي
امروز جمعه 5 اردیبهشت 1393 13:12
Payment24

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است

ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي
نويسنده محتواي پيام
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 00:06 
Junior Poster
Junior Poster
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: سه شنبه 15 بهمن 1387 13:25
تشکر کرده اید: 126 مرتبه
دوستان عزیز می تونم با افتخار بگم که تمام فایل هایی رو که تا به الان برای دانلود گذاشتم بزارید یک سمت و این فایل رو بزارید یک سمت .

تقدیم به تمامی دوستداران خط و زبان پارسی

فونت میخی ، پهلوی ، اوستا ، نستعلیق و دست نویس خودکار

قابل استفاده در word و photoshop و دیگر نرم افزار های نوشتاری .

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

حجم فایل 600 کیلو بایت

توجه صفحه اول نصب فونت ها را حتماً مطالعه فرمایید

مدیر رسانه‌های اجتماعی | طراح گرافیک | طراح وب لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

آخرين ويرايش توسط MASTER در يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 01:15, ويرايش شده 1 در کل.
تاپیک ارزشمند

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از absdostan به خاطر این پست تشکر کرده اند:
MOOOOM, eran, saleh09, down13, osilatoria, abozzzabo, Ryan, bahman33, setaysh, sayeh_roshan_1988, mediral, HOGUO, ard565380, Mohsen1001, isana, davar2000, Ali$amir, asemaneabyma, s110s110, Ra30ol, MASTER, katayoon90, looloogoo, monikahalema, Miliali, FH12, Mahdi1944, darbandykhan, تشرشی, lord of kings, Mardaviz, psrs, omid_sky, ntb2006, 2khtar, mtbe1821
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 12:43 
New Member
آفلاين

تاريخ عضويت: شنبه 22 فروردین 1388 20:01
تشکر کرده اید: 1 مرتبه
خیلی عالی بود
خیلی سالاری
سپاسگذارم

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از davar2000 به خاطر این پست تشکر کرده اند:
absdostan, setaysh
>
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 14:51 
Captain II
Captain II
آفلاين

تاريخ عضويت: دوشنبه 21 آبان 1386 22:31
تشکر کرده اید: 1689 مرتبه
درود بر شما absdostan,  عزيز
بسيار عالي بود.
از اونجايي كه فعاليت مثبت ،مساوي با ارتقا درجه خواهد بود، پيشاپيش ارتقا درجته احتماليتون رو تبريك مي گم. :razz:

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از Ra30ol به خاطر این پست تشکر کرده اند:
absdostan
>
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 17:09 
Junior Poster
Junior Poster
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 27 فروردین 1388 23:42
تشکر کرده اید: 19 مرتبه
درود اورمزد بر تو
با سپاس از فعاليت شما در راه زنده نگه داشتن تاريخ ارزشمند اين سرزمين سپند

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از آريو برزن به خاطر این پست تشکر کرده اند:
absdostan, Ra30ol
>
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 19:47 
Captain
Captain
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 16 آبان 1387 20:28
تشکر کرده اید: 1120 مرتبه
درود بر شما
برای سپاسگذاری نام شما و برخی از دوستان پارسی دوست را به دبیره میخی تقدیمتان خواهم نمود. :razz:  :razz:  :razz:

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از Mardaviz به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Ra30ol, MASTER, هارپاک, absdostan, sayeh_roshan_1988
>
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 21:27 
Junior Poster
Junior Poster
نماد کاربر
آفلاين

سپاس یزدان نیکی دهش را که به بنده فرصتی داد تا در راه گسترش فرهنگ خویش گامی نهاده و دل هم میهنانم را شاد کنم . (چه لفظ قلم گفتم )

دوستان عزیز از تمام شمات سپاسگذارم ولی چیزی که بیشتر از همه برای من جالبه اینه که هنوز 24 ساعت از عرضه این قلم (فونت) ها نگذشته ولی دانلود آنها به بیش از 40 دانلود رسیده است . البته اولی رو خودم دانلود کردم تا ببینم لینکش درسته یا نه !!!!
همچنین به مرداویز و آریو برزن عزیز می خواستم بگم که از مقالات شما کمال استفاده رو بردم و از آریوبرزن عزیز می خواسم چند مقاله هم در مورد آریو برزن و خواهرش و جان فشانی های این دو بزرگوار برای ایران عزیز بیاورند .

از تمامی دوستان می خواهم که با هر زبانی که آشنایی دارید از اسپرانتو گرفته تا چینی تاهی تا هندی و پرتغالی اقدام به معرفی فرهنگ ایرانی در سایت های بزرگ جهان از جمله دانشنامه آزاد ویکی پدیا بکنند و هر گونه جنبه سیاسی را کنار گذاشته و به فکر گسترش فرهنگ ایرانی در جوامع دنیا بایشیم .

با تشکر

مدیر رسانه‌های اجتماعی | طراح گرافیک | طراح وب لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
Ra30ol, amir0110110, sayeh_roshan_1988, MASTER
>
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 21:44 
Old Moderator
Old Moderator
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 9 فروردین 1386 12:38
تشکر کرده اید: 1803 مرتبه
توجه صفحه اول نصب فونت ها را حتماً مطالعه فرمایید.....

ببخشید متن فارسی هنگامی که فایل را اجرا می کنیم برای من قابل رویت نیست. لطفا راهنمایی بفرمایید

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از Miliali به خاطر این پست تشکر کرده اند:
setaysh
>
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 22:03 
Junior Poster
Junior Poster
نماد کاربر
آفلاين

Miliali نوشته است:

ببخشید متن فارسی هنگامی که فایل را اجرا می کنیم برای من قابل رویت نیست. لطفا راهنمایی بفرمایید

دوست عزیز اینجای کار ایراد از خودم بوده .

ایرادش هم اینه که از فونت B nazanin در نوشتن این متن استفاده کردم . بهترین راه حل اینه که شما فونت بی نازنین رو نصب کنید یا اینکه یک پک فونت درست کردم که 74 فونت خانوداه B (توی بازار کم پیدا می شه 74 فونت) با فونت نستعلیق و خودکار رو یکجا داره و می تونی از اون استفاده کنی .

توجه : ابتدا پک اول فونت ها یعنی 74 فونت رو نصب کنید سپس فونت Irannastaliq و phalskhodkar رو پاک کنید و هنگامی که فونت ها باستانی رو نصب می کنید از این فونت ها استفاده کنید ، علتش هم اینه که در Word 2007 اگر یک فونت دو بار نصب بشه اون رو نمی تونه به راحتی بخونه .

لینک دانلود 76 فونت فارسی (لینک مستقیم
http://kcsjuq.blu.livefilestore.com/y1p ... p?download

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
amir0110110
>
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 23:11 
Captain
Captain
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: جمعه 4 بهمن 1387 19:36
تشکر کرده اید: 1426 مرتبه
Miliali نوشته است:
توجه صفحه اول نصب فونت ها را حتماً مطالعه فرمایید.....

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
>
پستارسال شده در: يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 23:20 
Captain
Captain
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: جمعه 4 بهمن 1387 19:36
تشکر کرده اید: 1426 مرتبه
با اجازه از absdostan گرامی :

Miliali نوشته است:

بنام خداوند جان و خرد

اين فونت ها از سايت  http://www.dostantarikh.blogfa.com  دانلود شده اند .

كابر گرامي توجه فرماييد !!!

اين برنامه را مي‌توانيد به طرق زير نصب كنيد :

1 : اگر ويندوز به صورت پيش فرض در درايو C نصب است كافي است دكمه نصب را در همين صفحه كليك كنيد تا همه فونت‌ها به صورت خودكار بر روي سيستم نصب شوند .

2 : اگر ويندوز بر روي درايو ديگري مثلا D نصب است ، كافي‌است از همين صفحه دكمه چرخيدن را كليك و مسير پيش فرض را به صورت زير تغيير دهيد

اين برنامه به صورت پيش فرض در مسير

C:\WINDOWS\Fonts

نصب مي‌گردد . اين در صورتي است كه ويندوز شما در درايو C نصب شده باشد . در صورتي كه ويندوز  مثلا در درايور D نصب شده بود ابتدا در همين صفحه دكمه چرخيدن را كليك و مسير زير را وارد نماييد :

D:\WINDOWS\Fonts

سپس دكمه نصب را كليك كنيد . در اين مرحله پسورد را وارد و دكمه قبول را كليك كنيد .

3 : اگر مايل هستيد كه بعضي از فونت‌ها را نصب كنيد كافي‌است دكمه چرخيدن در همين صفحه را كليك و مسير دلخواهي را براي Extract شدن بدهيد . حال اگر به مسير مورد نظر برويد همه فونت‌ها را ديده و مي‌توانيد انتخاب و نصب كنيد .

توجه ! اين برنامه چيزي را بر روي ويندوز نصب نمي‌كند و تنها فونت‌ها را در پوشه فونت extract مي‌كند .

فونت هایی که بر روی سیستم شما نصب می شوند

فونت  abs_ avesta  خط اوستايي

فونت abs_ khodkar خط دستنويس خودكار

فونت abs_ Mikhi   خط زبان شناسي ميخي

فونت abs_ Pahlavi خط پهلوي

فونت IranNastaliq  خط نستعليق

☺ علت استفاده از عنوان abs_  در ابتداي اين فونت هاي فقط يكجا بودن آنها براي راحتي كار جستجوي شما مي باشد ☺

بخش بالایی عینا  کلمات فایل راهنما می باشد . موفق باشید .

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از sayeh_roshan_1988 به خاطر این پست تشکر کرده اند:
Miliali, absdostan, Ra30ol, MASTER, Mahdi Mahdavi
>
پستارسال شده در: دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 00:46 
Junior Poster
Junior Poster
نماد کاربر
آفلاين

سپاس تمام از شما sayeh_roshan_1988 دوست عزیز

دوست عزيز Miliali جان ،  اينجاي کار ايراد از خودم بوده .

ايرادش هم اينه که از فونت B nazanin در نوشتن اين متن استفاده کردم . بهترين راه حل اينه که شما فونت بي نازنين رو نصب کنيد يا اينکه يک پک فونت درست کردم که 74 فونت خانوداه B (توي بازار کم پيدا مي شه 74 فونت) با فونت نستعليق و خودکار رو يکجا داره و مي توني از اون استفاده کني .

توجه : ابتدا پک اول فونت ها يعني 74 فونت رو نصب کنيد سپس فونت Irannastaliq و phalskhodkar رو پاک کنيد و هنگامي که فونت ها باستاني رو نصب مي کنيد از اين فونت ها استفاده کنيد ، علتش هم اينه که در Word 2007 اگر يک فونت دو بار نصب بشه اون رو نمي تونه به راحتي بخونه .
76 فونت فارسی نوشتاری
تازه هم برای 4shared گزاشتمش قبلاً لینکش از یک سایت دیگه بود .

http://www.4shared.com/file/103186529/6 ... _pack.html

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
Mardaviz, Ra30ol, sayeh_roshan_1988, soltane dafayen, Miliali, MASTER
>
پستارسال شده در: دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 01:20 
Junior Poster
Junior Poster
نماد کاربر
آفلاين

تاريخ عضويت: پنج شنبه 27 فروردین 1388 23:42
تشکر کرده اید: 19 مرتبه
با درود به تو مرد پارسي
البته بنده با نام پيشين خود(آريو)مقاله اي براي آريو برزن عزيز نوشتم كه براي شما در اين تاپيك ارسال خواهم كرد
در مورد يوتاب خواهر آريو برزن كه در برابر اسكندر مقدوني فرماندهي بخشي از سپاه را بر عهده داشت به اميد خدا مطلب ديگري ارايه خواهم داد

بالا
 مشخصات  
تشکر کرده اید  
کاربران زیر از آريو برزن به خاطر این پست تشکر کرده اند:
MASTER, Ra30ol, absdostan, Mardaviz
>
نمايش پست ها از پيشين:  مرتب سازي بر اساس  
ارسال مبحث جديد پاسخ به موضوع  [ 18 پست ]  برو به صفحه 1, 2  بعدي

ساعت سایت بر اساسUTC + 3:30 ساعت تنظیم شده است