در اين بخش مي‌توانيد در مورد تمامي مسائل و موضوعات مرتبط با طراحي صفحات اينترنتي به بحث بپردازيد

New Member

no avatar
8

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 13 اردیبهشت 1388 00:36

آرشيو سپاس: 0 مرتبه در 0 پست

راهنمای در مورد قالب وبلاگ

توسط mohammad-f » دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 10:45

سلام دوستان
به خدا اینقدر گشتم دیگه دارم دیوانه میشم کسی  جواب منو نداد
دوستان ما خیر سرم میخوام یه فلش بندازم داخل وبلاگ
می خوام این در زیر عکس بالای وبلاگ باشه دقت کنید زیر عکس در ضمن سمت راست و چپ نباشه کاملا وسط
ابعاد فلش 464در 60 میباشد
خواهش میکنم کمک کنید د
نمیدونم چطور باید کد و بزارم براتون که جاشو مشخص کنید

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

Re: راهنمای در مورد قالب وبلاگ

توسط mohammad-f » دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 18:35

[PHP]
کد: انتخاب همه
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 
[/PHP]
دوستان این کد قالب وبلاگ منه خواهش میکتم ان قسمت که باید عکس گذاشته بشه رنگی کنید

Major

Major

نماد کاربر
618

تشکر کرده: 5 مرتبه
تاريخ عضويت

دوشنبه 28 بهمن 1387 13:28

آرشيو سپاس: 2280 مرتبه در 479 پست

توسط pedmehr » دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 19:51

Mohammad-f, لینک خود وبلاگ رو بدید ... شاید اصلا این قالب واسه گذاشتن هدر تنظیم نشده
در روح و جان من میمانی ای وطن

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب pedmehr تشکر کرده اند:
mohammad-f

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

توسط mohammad-f » دوشنبه 14 اردیبهشت 1388 20:16

pedmehr نوشته است:Mohammad-f, لینک خود وبلاگ رو بدید ... شاید اصلا این قالب واسه گذاشتن هدر تنظیم نشده

ممنون از اینکه جواب دادید
این ادرس وبلاگ

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

توسط mohammad-f » سه شنبه 15 اردیبهشت 1388 20:18

دوستان تو رو خدا زودتر جواب بدید به خدا خیلی واجبه

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » سه شنبه 15 اردیبهشت 1388 22:46

اگر سرویس وبلاگ شما از فلش پشتیبانی کنه و باهاش مشکل نداشته باشه (اجازه به شما بده) کار ساده ای هست.

فایل فلش را در یک آپلود سنتر که لینک مستقیم ارائه میکنه آپلود کن.  با یه برنامه مثل Front Page میتونی خیلی ساده این کار را بکنی، نرم افزار مذکور یکی از ابتدایی ترین برنامه های کار با Html است که در مجموعه آفیس 2003 و XP هست.

در گزینه نمایش داده شده در شکل ابزار ورود فلش را داره. توصیه میکنم خودت کار را انجام بدی تا کد را از کسی بگیری تا یه کم باهاش آشنا بشی. کار ساده ای هست.

برای شروع:
کد قالب وبلاگ را همه کپی کن. در نرم افزار مذکور در حالت نمایش کد اون را ارسال کن. برای رفتن به حالت نمای کد:

بعد. به حالت Design برو. همین بالا تو عکس گزینه اول.  حالا شمایل قالب خودت را خواهی دید.

کار با این نرم افزار به سادگی با Word و حتی ساده تر هست. اگر نیاز هست در قسمتی که میخوای جدول ترسیم کن درست مثل همه نرم افزارهای آفیس ساده.

اگر هم جدول نیاز نبود که خیلی ساده جایی که میخوای فایل فلش داشته باشی کلیک کن. بعد از طریق منو مثل همین عکس به گزینه مربوط مراجعه کن:

حالا یک پنجره باز میشه که ازت آدرس فایل فلش + ابعاد و مشخصات اون را می خواد. این بخش را میزارم به عهده خودت که یه کم هم تلاش کرده باشی.

البته فراموش نکن که باید اول فایل فلش خودت را یک جا آپلود کنی و در اینجا هنگام طراحی آدرس اینترنتی فایل فلش را بدی. بعد به حالت کد برو و کل کد را کپی کن و به قسمت قالب وبلاگ خودت منتقل کن.

اینطور خودت یه پا میشی طراح حرفه ای قالب چون Front Page ابزارهای زیادی برای ویرایش یک صفحه وب داره!

اگر مشکل داشتی بگو تصویری راهنمایی کنم
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
mohammad-f, Ra30ol, soroush.b, Mahdi1944

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

توسط mohammad-f » سه شنبه 15 اردیبهشت 1388 23:26

سلام دوست من
به خدا خیلی کارت درسته
سعی میکنم که انجام بدم . اگه این مشکل و حل کنم سوال سختری دارم که میا م خدمت شما
ایشالا که موفق باشی

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

توسط mohammad-f » پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388 09:46

Negar.int نوشته است:اگر سرویس وبلاگ شما از فلش پشتیبانی کنه و باهاش مشکل نداشته باشه (اجازه به شما بده) کار ساده ای هست.

فایل فلش را در یک آپلود سنتر که لینک مستقیم ارائه میکنه آپلود کن.  با یه برنامه مثل Front Page میتونی خیلی ساده این کار را بکنی، نرم افزار مذکور یکی از ابتدایی ترین برنامه های کار با Html است که در مجموعه آفیس 2003 و XP هست.

در گزینه نمایش داده شده در شکل ابزار ورود فلش را داره. توصیه میکنم خودت کار را انجام بدی تا کد را از کسی بگیری تا یه کم باهاش آشنا بشی. کار ساده ای هست.

برای شروع:
کد قالب وبلاگ را همه کپی کن. در نرم افزار مذکور در حالت نمایش کد اون را ارسال کن. برای رفتن به حالت نمای کد:

بعد. به حالت Design برو. همین بالا تو عکس گزینه اول.  حالا شمایل قالب خودت را خواهی دید.

کار با این نرم افزار به سادگی با Word و حتی ساده تر هست. اگر نیاز هست در قسمتی که میخوای جدول ترسیم کن درست مثل همه نرم افزارهای آفیس ساده.

اگر هم جدول نیاز نبود که خیلی ساده جایی که میخوای فایل فلش داشته باشی کلیک کن. بعد از طریق منو مثل همین عکس به گزینه مربوط مراجعه کن:

حالا یک پنجره باز میشه که ازت آدرس فایل فلش + ابعاد و مشخصات اون را می خواد. این بخش را میزارم به عهده خودت که یه کم هم تلاش کرده باشی.

البته فراموش نکن که باید اول فایل فلش خودت را یک جا آپلود کنی و در اینجا هنگام طراحی آدرس اینترنتی فایل فلش را بدی. بعد به حالت کد برو و کل کد را کپی کن و به قسمت قالب وبلاگ خودت منتقل کن.

اینطور خودت یه پا میشی طراح حرفه ای قالب چون Front Page ابزارهای زیادی برای ویرایش یک صفحه وب داره!

اگر مشکل داشتی بگو تصویری راهنمایی کنم

سلام
به کمک شما دوست عزیز یه رنگ ابی به وبلاگم دادم
حالا یه سوالدیگه پیش امده

خواهشن یه نگاه به وبلاگ بندازید
منوهای که اضافه کردم چطور به این منوها لینک بدم که فعال باشه ؟
ممنون میشم زود جواب بدین
موفق باشید

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
3474

تشکر کرده: 286 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 20 اردیبهشت 1387 08:44

آرشيو سپاس: 13553 مرتبه در 2799 پست

توسط Solver » پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388 13:19

تبریک میگم.
البته راه طولانی هست که باید کم کم یاد بگیری.

منوهای شما در حقیقت جزو یک فایل فلش هستند!

این فایل شما است که باید ویرایش شود نه صفحه وب. برای ویرایش فایل فلش باید نسخه قابل ویرایش اون را داشته باشید و به کمک برنامه ای مثل Adobe Flash یا ... اون را ویرایش کنید.

سپس بسته به ساختار فایل فلش برای اتفاق (Event) کلیک روی عناوین باز شدن یک صحفه وب با آدرس مورد نظرتون را تعریف کنید. این بخش ماجرا تقریباً خارج ازحوزه طراحی صحفه وب است و مربوط است به کار با گرافیک و فلش!

از آنجا که من نوع ساختار فایل فلش شما را نمیدانم (چند فریم است و به چه شکل طراحی شده است) نمیتوانم راهنمایی مفید تری داشته باشم.

اما دستورالعمل کلی همان است که اشاره کردم.
[ Never is Never an Answer ||| Personal Site:  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  ]

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Solver تشکر کرده اند:
Mahdi1944, mohammad1365, mohammad-f

New Member

no avatar
8

تاريخ عضويت

توسط mohammad-f » پنج شنبه 17 اردیبهشت 1388 22:10

سلام