دقیق ترین تفنگ بادی

در اين بخش مي‌توانيد اجناس و كالا هاي خود را با ذكر مشخصات كامل به معرض ديد بگذاريد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
New Member
نمایه کاربر
محل اقامت: مشهد الرضا
سپاس‌های ارسالی: 11 بار
سپاس‌های دریافتی: 20 بار
تماس:

Re: دقیق ترین تفنگ بادی

پست توسط Azaraxs » یک شنبه 24 مرداد 1389, 1:37 am

با سلام و احترام

از حضور عزیزان داشتم اخیرا فروشگاهای مجاز اسلحه و مهمات اسلحه شکاری عرضه میکنند ساخت ترکیه دو لول بالای هم هم گلوله زنی وهم  

(طرح بلژیک دوملیون و پانصد هزار تومان) دوستان از کیفیت این سلاح شناختی  

تفنگ 5/5 گازی هم در بازار هست -آن وقت این نوع چند عدد ساچمه در مخزنش جا میگیرد - قابلیت نصب 3 پایه هم دارد و هم چنین  

ممنون از راهنمائی شما  
تا گرفتارسرزلف توای یارشدم
غیر توازهمگان خسته وبیزارشدم
طالب عشق توای یار دل آزارشدم
 من به خال لبت ای دوست گرفتارشدم
چشم بیمارتورا دیدم و بیمارشدم

New Member

پست توسط پرنده مرگ » سه شنبه 6 اردیبهشت 1390, 10:59 pm

طبق تجربه من اسلحه خوبی است و خیلی دقیق هدف را میزند ولی اسلحه دولول که دو تاماشه داشته باشد به مراتب بهتر است چو ن درصورت خرابی یک طرف از دومی میشود استفاده کرد

New Member

پست توسط joker_gold_gold » دو شنبه 14 فروردین 1391, 7:09 pm

bagheridana نوشته شده:سلام دوستان
استفاده از تفنگهاي بادي مجوز لازم داره يا نه؟

سلام ، مثل گفته ی دوستمون برای من هم سوال پیش اومد که برای تفنگ بادی مثلا دیانا54 مجور باید گرفت ؟،یکی از دوستان گت تا کالیبر5.5 نه ، گفته ی ایشون درسته ، اما سوالی که برای من پیش اومده اینه ، اگه مجوز نمی خواد ، در یک سایتی نوشته باید خدمت سربازی رفته باشین و اسلحه رو به نام شخص بزنین اینم لینکش [لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید] در اینجا برای اسلحه های گلوله ای هم توضیح داده ، اما واضح نگفته ، میشه توضیح بدین؟

New Member
سپاس‌های دریافتی: 10 بار

پست توسط patriot man » جمعه 10 خرداد 1392, 11:46 am

دقيقترين تفنگ فنر پيستوني شکاري در داخل کشورديانا۵۴ هستش و بعداز اون وايرخ٨٠ البتهديانا۵۶ هم از لحاظ دقت با ۵۴فرقي نداره,نسل جديدتفنگهاي بادي pcp يعنيper sharg peiumatic هستندکه به علت نداشتن لگد از لحاظ دقت بهترين هستند که قدرتهاي بالايي هم دارن که با تقويت اونا قدرتهايي تا ١۵٠ژول هم ميشه از اونا گرفت,سوالي اگه در در موردتفنگهاي بادي داشتيد درخدمت هستمن

Captain
Captain
محل اقامت: شیراز
سپاس‌های ارسالی: 22364 بار
سپاس‌های دریافتی: 5556 بار

پست توسط Present » جمعه 10 خرداد 1392, 9:18 pm

تو تهران خیابان فردوسی تفنگ بادی دیدم که نوشته بود برد موثر بالای 200 متر و برد نهایی 350 متر اسمش رو نمی دونم ولی دوربین خفنی روش بود و قیمتش هم حدود 4 میلیون بود میشه در مورد ان توضیح دهید
پروانه نیستم که به یک شعله جان دهم / شمعم که سوزم و دودی نیاورم

گــــــــــــــــاهی تــــــــــــــاوان شیــــــــــر بودن قـــفس اســـت ...
امــــــــا شـــــغال هــــا در شـــــهــــر آزاد مـــــیگـــــــردنــــــــــد ... !

به زودی تعمیرکار لب تاپ می شم :-)

New Member
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط hoseinbapreza » جمعه 10 خرداد 1392, 11:00 pm

سلام دوست عزیزمن سال گذشته از اسلحه فروشی پرسیدم گفتن درحال حاظربهترین تفنگ بادی وایرخ۴/۵است اون وقتاقیمتش پانصد هزار تومان بود.تصویر

New Member
سپاس‌های ارسالی: 1 بار

s قوی ترین بادی

پست توسط محسن نظری » دو شنبه 8 دی 1393, 1:27 pm

سلام دوستان. من یه کرال چمپیون نیترو دارم از لحاظ قدرت به قیمتش می ارزه ولی فنرش خراب شده. چه فنری بزارم؟ از کجا بخرم که اصل گیرم بیاد؟ من جزو قشر مستضعف جامعه هستم لطفا یه سایت خرید مناسب بگین !! تصویر

Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
محل اقامت: زمین پهناور خدا
سپاس‌های ارسالی: 4090 بار
سپاس‌های دریافتی: 8257 بار

Re: s قوی ترین بادی

پست توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » دو شنبه 8 دی 1393, 6:08 pm

محسن نظری نوشته شده:سلام دوستان.
من یه کرال چمپیون نیترو دارم از لحاظ قدرت به قیمتش می ارزه ولی فنرش خراب شده.
چه فنری بزارم؟
از کجا بخرم که اصل گیرم بیاد؟
من جزو قشر مستضعف جامعه هستم لطفا یه سایت خرید مناسب بگین !!

سلام
تو ایران شما خودتون شخصاً و حضوری میرید خرید, باز هم متاسفانه ی عده ی زیادی میخوان سرتون رو کلاه بذارند با گرونفروشی و کم فروشی و آشغال فروشی و بنجل فروشی و تقلبی فروشی و کهنه فروشی و مخلوط فروشی و معیوب فروشی و غیره و غیره
اونوقت شما میخواین اینترنتی خرید کنید ؟؟!!!!
صبر کنین تا خودتون برید خرید
یا همینجا عکس و مشخصات قطعه رو بذارین و از دوستان تهرانی و اصفهانی و شیرازی و غیره بخواهید که لطف کنند یه وقت که میرند سمت مغازه های مربوطه , براتون سوال کنند و اگر قیمت و کیفیت مناسب بود , براشون پول بریزید به حسابشون تا براتون بخرند و با تیپاکس یا اتوبوس بفرستند

دوست و آشنا همینجاها به درد میخوره
درضمن از کجا میدونین فنرش خراب شده ؟
 دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا  

Rookie Poster
Rookie Poster
سپاس‌های ارسالی: 31 بار
سپاس‌های دریافتی: 39 بار

پست توسط rad2000 » سه شنبه 9 دی 1393, 11:27 am

سلام
تفنگ وایرخ 80 رو معرفی میکنم هم از نظر کیفیت ساخت و هم از نظر دقت ساخت آلمان و کالیبر 4/5 رو میگم قیمت در حدود 1 میلیونو 600 هزار تومان حالا یا 100000 هزار بالا پایین قیمتش توی همین حدوداست
جانم فدای رهبر

New Member

دقیق ترین تفنگ بادی

پست توسط Mohamadkazem » شنبه 19 آبان 1397, 1:57 am

با سلام به دوستان و عاشقان و علاقه مندان به تیراندازی
دقت سلاح بادی بیشتر به تجربه ی صاحب تفنگ و تیراندازبستگی داره.ولی تفنگ شادو هزار گامو و دینا ۵۴ ودیانا ۳۵ و وایرخ ۸۰یه کمی دقت بیستری نسبت به مدلهای تو بازار داره.متأسفانه بخاطر گرونی و دلار و سواستفاده گرها قیمتها واقعی نیستن و سلاح حای بادی دیانا آلمان و بنجامین امریکا و گامو اسپانیا ارزش خرید ندارن.در کل به نظر من که تجربه داشتن تفنگ دیانا و هاتسان و گامو رو دارم،بهترین،قویترین و مناسبترین تفنگ بادی ایران برای شکار و تیراندازی و تخریب اجسام مدل ۱۵۵تورپدو ویا مدل ۱۲۵ اسنایپرومدل ۱۱۰۰ از محصولات هاتسان ترکیه اس که هم بهترین فنر بازارو داراست و قیمتاشون مناسبتره.مارکهای دیانا و ...قیمتاشون غیر واقعی هستن و اصلن ارزش نداره به مدلی مثل گامو بلک نایت یک میلیون تومنی،دو میلیون و به مدل مگنوم۳۵۰ دیانا که یک و هفتصد هشتصد هزار تومنه،سه میلیون و نیم پول داد.

ارسال پست

بازگشت به “خريد و فروش”