در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد
Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2578

تشکر کرده: 1835 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

Re: چند سوال

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » يکشنبه 8 اردیبهشت 1392 06:40

Eagle_of_sky نوشته است:سلام مجدد . دوستان عزیز من اینروزا کامپیوترم ریخته بهم ، آنتی ویروس شید آپدیتم دارم ولی باز سایت های اینترنت رو بروزرم درست باز نمیکنه .سه تا بروزرم رو هم تست کردم . بعضی سایتا رو باز میکنه خیلی ها رو نه . یا یه دفعه هرچی سایت تایپ میکنم تو نوار ابزار اصلا نمیاره بالا یا همون دکمه go  کار نمیکنه . چکار کنم ؟ ممنون
سلام مسیر سیستم ریستور اینه :Start-accessories -system tools - systems restore بعدش انتخاب تاریخی که کامپیوتر مشکلی نداشته و ok بزنید
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
Eagle_of_sky, Mahdi1944, Present

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تشکر کرده: 0 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 28 شهریور 1387 20:53

آرشيو سپاس: 358 مرتبه در 112 پست

توسط Eagle_of_sky » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 11:08

سلام من یک فایل 690 مگابایتی در کامپیوترم داشتم که اشتباهی پاکش کردم ، البته چند ماه پیش .
اسمش و فرمتش و درایو و جاش رو کاملا ً میدونم  . آیای راهی هست که اونو برگردونم ؟

ممنون

Colonel II

Colonel II

نماد کاربر
2578

تشکر کرده: 1835 مرتبه
تاريخ عضويت

يکشنبه 12 اردیبهشت 1389 11:44

KWT

آرشيو سپاس: 2956 مرتبه در 828 پست

توسط MOHAMMAD_ASEMOONI » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 11:21

Eagle_of_sky نوشته است:سلام من یک فایل 690 مگابایتی در کامپیوترم داشتم که اشتباهی پاکش کردم ، البته چند ماه پیش . اسمش و فرمتش و درایو و جاش رو کاملا ً میدونم  . آیای راهی هست که اونو برگردونم ؟ممنون

سلام
از برنامه ی reover my files استفاده کنید
www.google.com/m?q=recover+my+files&cli ... hannel=new
البته نسخه ی مجانیش فقط فایلها رو بهتون نشون میده اما اونها رو بازیابی نمیکنه .
تو بازار هست .
برنامه های بازیابی اطلاعات پاک شده زیاده اما این یکی بهتره و راحت تر ( نظر شخصی بنده )
دوستِ عزیز , چه باور کنی چه باور نکنی چه خوشت بیاد چه خوشت نیاد ،همۀ ما آسمونی هستیم وشمارش معکوس برایِ بازگشتمون ازهمون روزِ اولِ خلقتمون شروع شده و کسی قدرتِ متوقف کردنش رو نداره و حسابِ بسیار دقیقی هم در انتظارمونه. یه آسمونیِ فعّال باش که آزمایشِ دنیا تکرارشدنی نیست. باور نمیکنی؟ همۀ ثروت و قدرت و هوش و دانش و زیبایی و نفوذت رو به کار بگیر تا مانعِ پرواز بشی. قبول نداری؟ این شما واین هم دنیا

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب MOHAMMAD_ASEMOONI تشکر کرده اند:
Present, Eagle_of_sky, Mahdi1944, ASHKAN95, Ali$amir, Solver

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تشکر کرده: 10108 مرتبه
تاريخ عضويت

جمعه 7 بهمن 1384 19:51

آرشيو سپاس: 30251 مرتبه در 5981 پست

توسط Mahdi1944 » پنج شنبه 19 اردیبهشت 1392 14:18

Eagle_of_sky,  
من O&O Disk Recovery رو پيشنهاد ميکنم
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست     هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست     خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi1944 تشکر کرده اند:
Eagle_of_sky, Solver, ASHKAN95, MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, Present, CAPTAIN PILOT, Ali$amir, Azadi.Isatis

Captain I

Captain I

نماد کاربر
1599

تشکر کرده: 1994 مرتبه
تاريخ عضويت

پنج شنبه 4 مرداد 1386 23:53

آرشيو سپاس: 3096 مرتبه در 667 پست

توسط KH.I.A.2500 » شنبه 21 اردیبهشت 1392 12:40

سلام به همگی

یک هارد external از نوع ADATA دارم که تا خرخره پر از اطلاعات است(تقریباً جای خالی ندارد!). این حافظه را گاهی به کامپیوتر و گاهی به رسیور متصل می کردم و اطلاعات روی آن می ریختم. دو سه روز پیش از آن که برای هارد مشکل پیش بیاید، به کامپیوتر متصلش کرده بودم و مقدار نسبتاً زیادی اطلاعات(مثلاً 50 گیگابایت) را یک جا منتقل کردم به یک حافظه دیگر در کامپیوتر. بعد از این انتقال اطلاعات، هارد ADATA مشکلی نداشت ولی دو سه روز بعد که قصد ضبط کردن اطلاعات داشتم، متوجه شدم که مشکل پیدا کرده. یعنی وقتی می خواهم هارد را باز کنم، درخواست format می دهد. خودم فکر می کنم دلیلش انتقال مقدار زیادی اطلاعات به صورت یک جا بوده و به هارد فشار زیادی آمده.

حالا می خواهم بپرسم:

1- دلیل این مشکل چیست؟
2- آیا راهی هست که بدون format کردن بتوانم هارد را دوباره باز کنم و به اطلاعاتش دسترسی پیدا کنم. چون اطلاعات زیادی درونش هست.

این هم اطلاعات تکمیلی:

درخواست فرمت هنگام باز کردن هارد
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

وضعیت فعلی هارد
 لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

اطلاعات هارد در پنجره format

نوع هارد ADATA

با سپاس فراوان  :razz:

*      *     *    
جز ايران نباشد مرا نام ياد    *   *   *  * * *  *   *    *    که يزدان مرا زين سبب کام داد    *     *      *

Super Moderator

Super Moderator

نماد کاربر
1343

تشکر کرده: 2 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 7 مهر 1386 12:02

آرشيو سپاس: 5132 مرتبه در 948 پست

توسط Mahdi Mahdavi » شنبه 21 اردیبهشت 1392 13:31

KH.I.A.2500,  عزیز سلام.
برای هارد من هم "Toshiba 500 GB " این مشکل پیش اومد. یعنی اون رو برای ضبط به گیرنده دیجیتال یا ست تاپ باکس متصل کردم و همین مشکل براش پیش اومد. و تنها از طریق فرمت کردن و بازگرداندن اطلاعات تونستم مشکل رو حل کنم.
البته این کار بسیار زمان بره و به مقدار اطلاعاتتون فضای خالی نیاز دارید."روی کامپیوتر یا هارد دیگه"
مشکل به علت به هم ریختن ساختار فرمت هست.که ساختار فرمت NTSF رو به هم میزنه و اون رو به RAW تبدیل میکنه.
سوالی بود در خدمتیم.
ناگهان چقدر زود دیر میشود !

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Mahdi Mahdavi تشکر کرده اند:
Present, ASHKAN95, Eagle_of_sky, Mahdi1944, KH.I.A.2500, Solver

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

توسط Eagle_of_sky » شنبه 21 اردیبهشت 1392 16:22

سلام . من از سایت www.ebooks-bar.com دانلود میکردم . وای محدودییت داره بیشتر چند بار نمزاره دانلود کنی . الانم سیستم شناسایی کرده . بار قبلی با راهنمایی ددوستان توسنتم با پاک کردن کوکی ها بازم دانلود کنم ولی الان اصلا نمیشه . نه فیل.ت.ر شک.ن جواب میده نه پاک کردن کوکی نه عوض کردن بروزر . چکار میشه کرد ؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » شنبه 21 اردیبهشت 1392 20:00

Eagle_of_sky,  
با استفاده از CCleaner تمام اجزاي ذخيره شده در مرورگرها رو عوض کنيد، همچنين Computer Name رو هم عوض کنيد. احتمالا مشکل شما حل خواهد شد (ترجيها از مرورگز ديگري هم استفاده بفرماييد)

لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد  |  لينکها براي کاربران مهمان قابل دسترسي نيست، براي مشاهده ي لينکها لطفا ثبت نام کرده و وارد شويد 

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد

Mahdi Mahdavi, Solver, Eagle_of_sky, Present

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

توسط Eagle_of_sky » يکشنبه 22 اردیبهشت 1392 09:07

Mahdi1944,  با تشکر از شما . تمام روش فوق رو هم اجرا کردم ولی باز نشد . راه دیگری نداره؟

Administrator

Administrator

نماد کاربر
15441

تاريخ عضويت

توسط Mahdi1944 » يکشنبه 22 اردیبهشت 1392 17:14

Eagle_of_sky,  
از Vmware استفاده و يک ماشين مجازي ويندوز ايجاد کنيد. بعد از نصب کامل ويندوز مورد نظر روي VM، از ايميج نصب شده يک کپي تهيه کرده و بعد از بار استفاده و دانلود فايلهاي مورد نظر، ايميج قبلي رو حذف و ايميچ پشتيبان گرفته شده رو جايگزين کنيد تا مجددا ويندوز کاملا فرش باشه. به اين شکل احتمالا ميتونيد محدوديت رو دور بزنيد

Eagle_of_sky, Present, ASHKAN95, Solver

Major II

Major II

نماد کاربر
305

تاريخ عضويت

توسط Eagle_of_sky » يکشنبه 22 اردیبهشت 1392 17:44

Mahdi1944,  
احسنت به این هوش و درایت شما . حتماً تست میکنم .

کاربران زیر از شما کاربر محترم جناب Eagle_of_sky تشکر کرده اند:
Mahdi1944, Solver

Major I

Major I

نماد کاربر
169

تشکر کرده: 814 مرتبه
تاريخ عضويت

شنبه 23 خرداد 1388 18:11

داهات

آرشيو سپاس: 565 مرتبه در 104 پست

توسط Ali$amir » يکشنبه 22 اردیبهشت 1392 21:50

سلام دوستان :razz:

با نرم افزار ccleaner در قسمت تنظیمات ریجیستری نرم افزار همه تیک ها را زدم و اجرا کردم الان دیگه با هیچ بروزری نمیشه هیچ سایتی را باز کرد اینترنت وصل است فقط بروزرها جواب نمیدن.
کمک کنید ممنون میشم.
خرم آن روز کزین منزل ویران بروم

راحت جان طلبم وز پی جانان بروم

قبليبعدي